iPhone 17 pro max

Hier kan je het hebben over vragen rond mobiele en vaste (smart)phones
Plaats reactie
Rocky2025
Starter
Starter
Berichten: 12
Lid geworden op: 1 week geleden

Ik ben een Apple fan maar al vele jaren ben ik overgeschakeld naar samsung omdat ik vond dat samsung in totaliteit beter was en Apple had voorbij gestoken.
Nu met de nieuwe iPhone op komst, indien de rumors kloppen zou het toch een grotere update zijn dan het jaar ervoor.
Indien het klopt zouden ze eindelijk eens de zoom aanpakken zodat die toch ong hetzelfde zal zijn als de samsung ultra enz...
Wat denken jullie ervan, eerste indrukken? Ook het ontwerp zou vooraan en achteraan wat aangepast worden, altijd leuk zoiets, omdenduur ben je het beu gekeken als het weer eens een zelfde ontwerp is.

https://nl.ign.com/apple-iphone-17/1587 ... ef-8x-zoom
Gebruikersavatar
nerph
Plus Member
Plus Member
Berichten: 205
Lid geworden op: 21 aug 2024, 11:18
Uitgedeelde bedankjes: 15 keer
Bedankt: 28 keer
Recent bedankt: 7 keer
Provider

De gelekte fotos van de achterkant zien er redelijk lelijk uit vind ik, ik bedoel dan de camera eiland/bump. Vraag is of die gelekte fotos nu echt zijn of fakes.

Dat terzijde zou ik het niet een storend factor noemen, ik bedoel dan als ik een nieuwe gsm zou willen zou ik het niet laten passeren daardoor.
Rocky2025
Starter
Starter
Berichten: 12
Lid geworden op: 1 week geleden

De achterkant daar kijk ik toch niet naar haha, voor mij zijn specs belangrijk. De reden wrm ik bv geen iPhone nog zeer zelden kocht is dat ze achter zitten op zoom. Je ziet dat genoeg op youtube dat S25 ultra, xiaomi 15 ultra and vivo and dergelijke dat die beduidend beter zijn in zoom. Als ze de zoom upgraden nu is de kans groot dat ik het nog eens een kans zal geven. Staat het me toch niet aan dan kan ik nog steeds voor de S26 ultra gaan.

Toegevoegd na 18 uren 42 minuten 49 seconden:
Nog mensen hier die de 17 max overwegen?
Of wat vinden jullie vd veranderingen?
Wil beetje duscussie op gang trekken daarmee :).
Forum is hier toch wat doods vindk.
Gebruikersavatar
Garpenlov
Elite Poster
Elite Poster
Berichten: 836
Lid geworden op: 24 okt 2014, 22:17
Uitgedeelde bedankjes: 70 keer
Bedankt: 74 keer
Provider

De nieuwste Iphone is net ietsjes anders, DIE MOET IK HEBBEN! -sinds 2007.
ISP: Telenet 1000/40 (CV8560E -> Unifi UDM-B)
Mobiel: Orange Go+ / Samsung Galaxy S23
Gebruikersavatar
TheCeet
Elite Poster
Elite Poster
Berichten: 1007
Lid geworden op: 03 apr 2018, 12:16
Uitgedeelde bedankjes: 85 keer
Bedankt: 158 keer
Recent bedankt: 10 keer
Provider

Misschien dit jaar upgrade van gewone 13 Pro naar 17 Pro hier.
Ookal is die belange nog niet aan vervanging toe, batterij nog 87% health.
iPhone 13 Pro: AfbeeldingCitymesh - 300GB
Lenovo M720q(i5-8400T): OPNsense - 25.7.1_1
Lenovo M720q(i5-9400T): Proxmox server - 8.4.6
Intel NUC 13 Pro / i5-1340p / 32GB RAM / 1TB
ISP: Afbeelding Hey! (modem in bridge)
AdGuard Home: geen ads in je hele netwerk!
Gebruikersavatar
Dizzy
Elite Poster
Elite Poster
Berichten: 12585
Lid geworden op: 06 dec 2009, 13:28
Locatie: Hier ter plaatse
Uitgedeelde bedankjes: 597 keer
Bedankt: 726 keer
Recent bedankt: 9 keer
Provider
Te Koop forum

Ik overweeg de iphone17 pro ook maar niet door de zoom, integendeel ik hoop dat dat vooral niet de "grote" vernieuwing is.

Ik hoop op sterke verbetering van de main camera en dat wordt aangekondigd.

Zoomen is maar uitzonderlijk nodig en levert altijd veel slechtere kwaliteit op, voor fotografie is het dan vaak te weinig. Wil je iets beter in beeld dan is en blijft de beste manier om... dichterbij te gaan.

In de klassieke fotografie was het ook zo dat de beste lenzen (prime) helemaal geen zoom hadden, je moest je dus aanpassen (lees wandelen) aan de lens die je gebruikte, vandaar het wisselen van lenzen naargelang de noodzaak. Zoomlenzen bestaan ook maar hoe groter het bereik, hoe slechter de kwaliteit. Je zit ook met de fysieke beperkingen, die zoomlenzen die lijken op een bazooka zijn niet voor het plezier zo groot :)

Ik heb momenteel de 13pro en de foto's zijn net goed genoeg met 12 megapixels op de maincamera. De zoom gebruik ik zelden en als ik het gebruik is de kwaliteit vaak te laag. Een betere maincamera met 24 megapixels en vooral veel evolutie in de sensor spreekt me daarom meer aan dan zoom.

Ik heb ook een spiegelreflex (24 mp) en die kwaliteit is toch nog altijd een pak beter omdat de sensor gewoon veel groter is en je met echt glas zit. Uiteraard is de bete camera deze die je bij hebt en dan is een GSM onklopbaar.

Wat uiterlijk betreft, elke gsm is een platte schijf met amper verschil. De meeste zitten dan ook nog in een hoes waardoor het platte schijven in plastic zijn. Ik koop een Apple voor de bouwkwaliteit en het feit dat ze degelijke spullen maken die even mee gaan. Niet om het uiterlijk of het merk op zich, als een ander een veel betere maakt die even goed samenwerkt met mijn andere spullen dan koop ik dat.
Wil je iemand kwaad maken, vertel hem dan leugens. Wil je iemand razend maken, vertel hem dan de waarheid.
Rocky2025
Starter
Starter
Berichten: 12
Lid geworden op: 1 week geleden

De zoom is voor mij belangrijk, ik ben zo iemand die niet graag vooraan of in het pak staat zoals bv op Tomorrowland, ben geene danser of uitbundig persoon, voor mij is staan filmen mega leuk en dan zet ik het op yt. Dus zoom is belangrijk voor me. Natuurlijk doen ze wat ze willen maar ik vind als Apple zijnde, als je zoveel geld vraagt voor een phone en je kijkt naar de concurrentie, dan moet die zoom beter ;).
Vaganzza
Elite Poster
Elite Poster
Berichten: 3410
Lid geworden op: 04 jan 2013, 22:33
Uitgedeelde bedankjes: 75 keer
Bedankt: 257 keer
Provider

Ik ga ook naar een nieuw model upgraden, komende van een iPhone 11. Ik hoop vooral dat de batterij, in navolging van de 16e (die ik ook nog even overwogen heb), ook significant beter zal zijn door de eigen Apple onderdelen (modem bv.). Welk model? Zal ervan afhangen of het de reguliere 17 of de 17 pro wordt. De 17 air en de Pro Max staan sowieso niet op mijn lijstje (te groot en batterij van de Air zou niet zo gek goed zijn).
Internet & TV: Hey internet (150/15) + Base TV via  Apple TV
GSM: Hey Telecom L 50 GB

 iPhone 11 64GB SG |  Mac Mini (2020 M1 16GB 1TB SSD) |  Retina MacBook Pro 13" (2017 8GB 128GB SSD) |  iPad Pro M4 (2024) 256GB SG |  Apple TV 4K 2022 (2x) | Ubiquiti Unifi: USW-16-POE Gen 2, Cloud Key Plus Gen 2 en 5x UAP-AC-PRO
Plaats reactie

Terug naar “GSM, SmartPhones en Telefoontoestellen”