Kwam deze avond thuis en deed een speedtest : 18.8 / 1,8 ( 20 / 2 Mbps )
Nu na 24 u is de snelheid terug omhoog naar 144 / 14
Nochtans verbruik momenteel 600 GB vast internet . . .




Sinds dag 1 dat ze vast internet aanbieden.Patje schreef: 28 mei 2025, 00:07 Sinds wanneer is er smallband bij Hey ???
Kwam deze avond thuis en deed een speedtest : 18.8 / 1,8 ( 20 / 2 Mbps )
Nu na 24 u is de snelheid terug omhoog naar 144 / 14
Nochtans verbruik momenteel 600 GB vast internet . . .
![]()
https://www.heytelecom.be/sites/default ... t%20NL.pdfDeze snelheden zijn beschikbaar voor een normaal en persoonlijk gebruik, wat overeenstemt met een verbruikt
volume tijdens de piekuren (17 tot 23.59 uur) van 3 TB over een periode van één maand. Bij het overschrijden
worden de snelheden verlaagd tot 20 Mbps downstream en 2 Mbps upstream, tijdens de piekuren en tot aan het
einde van de betreffende periode
Citymesh - 300GB
Hey! (modem in bridge)











Ik vind er niet meteen iets van terug over die fouten, ik heb wel een LiveBox Cable modem.splinterbyte schreef: 29 mei 2025, 15:03Heb jij ook veel Uncorrected in http://192.168.0.1/Downstream.asp ?








Steven_09 schreef: 30 mei 2025, 15:45 Er is duidelijk een wijdverspreid probleem met klanten die onterecht op smallband gezet worden ....Voor hetzelfde geld zit het probleem trouwens integraal bij Telenet, maar daar kan je als Orange/Hey klant al helemaal niet aankloppen.
Op termijn zal iemand zijn frank wel vallen als de helpdesk overspoeld begint te worden met telefoontjes/chatberichten van mensen die onterecht op smallband zitten, maar dat kan nog even duren... (hier bvb. nog maar 1300GB verbruikt sinds de teller/reset kapot ging, ik kan nog even voort...)




