ik heb hier Driver_magician op mijn pc, ik heb met die programma al mijn drivers op mijn harde schijf gezet. Nu mijn vraag: na een format moet ik die dirvers handmatig ergens in windows zetten, of moet je het anders doen?
groeten
backup drivers
-
- Elite Poster
- Berichten: 960
- Lid geworden op: 12 dec 2007, 12:36
- Uitgedeelde bedankjes: 9 keer
- Bedankt: 11 keer
De drivers zijn geïnstalleerd op uw windows. Dus met ze gewoon terug in een map te zetten gaan ze niet werken. Je kan windows via nieuwe hardware wel naar de drivers verwijzen zodat deze terug geïnstalleerd kunnen worden. Maar de goede werking daarvan hangt af hoe dat programma uw drivers heeft verplaatst.

-
- Elite Poster
- Berichten: 960
- Lid geworden op: 12 dec 2007, 12:36
- Uitgedeelde bedankjes: 9 keer
- Bedankt: 11 keer
Graag gedaan!neo2008 schreef:ahzo bedankt
Ik heb eens op de site van dat programma gaan kijken en het is zoals ik beweerde. Je kan met het programma backup en restore doen van uw drivers. Dus na het herinstalleren van uw windows het programma installeren en een restore doen van de drivers die je gebackupt hebt.
