Mijn kleine frustratie van de dag ...

Onderwerpen die nergens anders thuis horen en toch eerder technisch van aard zijn? Post ze hier!
Plaats reactie
Gebruikersavatar
cptKangaroo
Elite Poster
Elite Poster
Berichten: 3419
Lid geworden op: 18 dec 2004, 14:33
Locatie: 053 Aalst
Uitgedeelde bedankjes: 811 keer
Bedankt: 276 keer
Recent bedankt: 2 keer
Provider
Te Koop forum

Misschien is het een outline? Probeer eens:

Code: Selecteer alles

border: none !important;
outline: none !important;
blaatpraat
Elite Poster
Elite Poster
Berichten: 1463
Lid geworden op: 10 jan 2014, 12:09
Uitgedeelde bedankjes: 34 keer
Bedankt: 119 keer

FredericV schreef: 06 jan 2026, 12:56Ik ben nu al enige tijd met amazon.com.be in de weer, omdat ze voor een in November geleverde SSD geen factuur kunnen aanmaken.
Heb je een zakelijk account?
Ik krijg voor iedere bestelling automatisch een factuur, zelfs van externe verkopers.
En een dag na levering kreeg ik telkens de BTW teruggestort (wegens dat het heel vaak intracommunautair is dat er geleverd wordt).

In geval van B2B is Amazon nu net 1 van de weinigen waar ik niet over te klagen heb...
tom35
Elite Poster
Elite Poster
Berichten: 1073
Lid geworden op: 20 apr 2009, 19:40
Uitgedeelde bedankjes: 40 keer
Bedankt: 73 keer

Buschauffeur (54) getuigt na klappen van 18-jarige: "Zijn potje kookte meteen over"
https://vrtnws.be/p.YbGNnDbvM

Dit wordt schering en inslag... In de vs hangt in elke bus en tram en metro omhoog dat indien je vandalisme uithaalt of een bestuurder aanvalt je altijd aangehouden wordt en achter de tralies beland...Hier zegt de procureur ocharme manneke.... ge gaat dat toch niet meer doen zeker..allez ga maar naar huis moeke heeft pannekoeken of baklava gebakken om dat te vieren... Hoog tijd dat dergelijk krapuul zwaar aangepakt wordt, idem dito met dat krapuul dat op oudejaarsnacht amok maakt..
Onlangs interresant artikel gelezen dat het tijd wordt dat we het kind bij zijn naam gaan noemen...

Tom
boonpwnz
Elite Poster
Elite Poster
Berichten: 5928
Lid geworden op: 05 jul 2017, 09:50
Uitgedeelde bedankjes: 92 keer
Bedankt: 181 keer
Provider
Te Koop forum

@Tom 35 in datzelfde bericht die jij lees was volgende gequote

Meer Repressie zal niet helpen. Je kunt geen waarden afdwingen met waterkannonen.
Er zijn mensen vandaag die hun leven riskeren op de Middellandse Zee, die hun kinderen in gammele boten zetten, om toegang te krijgen tot deze kansen.
Niets - werkelijk niets - rechtvaardigt daarom het vernielen van een stad die ook de jouwe is.
Wie zijn eigen straat kort en klein slaat, toont vooral totale vervreemding.
En dan stel ik mij de vraag ‘waar zijn de waarden die zo vaak worden gepredikt?
Waar is het respect voor het openbaar domein? Voor buren? Voor hulpdiensten?
Waar is de islam die spreekt over zelfbeheersing, waardigheid en zorg voor de omgeving?
Geloof is geen uiterlijk vertoon.
Geen vlag om mee te zwaaien wanneer het uitkomt.
Geen schild om achter te kruipen wanneer men aangesproken wordt.
Geloof blijkt in daden. In beheersing. In zorg voor wat niet alleen van jou is.
En waar is de opvoeding?
Ja, ouders hebben vandaag minder controle dan vroeger.
Ja, de straat, het scherm en de (vrienden)groep wegen zwaar.
Maar verantwoordelijkheid verdwijnt niet omdat ze moeilijker is geworden.
Opvoeding is bovendien nooit alleen de taak van ouders geweest.
Ze leeft in gezinnen, maar ook in scholen, verenigingen, buurten en gemeenschappen.
Een samenleving die opvoeding laat verarmen, oogst ontsporing.
En wie denkt dat repressie alles zal oplossen, vergist zich. Je kunt geen waarden afdwingen met waterkanonnen.
Het meest confronterende is dat zelfs in Marokko - waar de Africa Cup wordt gespeeld - grootschalige rellen uitbleven.
Wie werkelijk om zijn ploeg geeft, viert. En wie om zijn stad geeft, beschermt haar en breekt haar niet af.
En het is niet allemaal kommer en kwel.
Er zijn ook jongeren die wél tonen hoe het moet, zoals de jongeren van de Ahmadiyya Moslimgemeenschap Antwerpen, die na nieuwjaar vrijwillig de straten opruimen. Dat is geloof in daden. Zo ziet verantwoordelijkheid eruit.
tom35
Elite Poster
Elite Poster
Berichten: 1073
Lid geworden op: 20 apr 2009, 19:40
Uitgedeelde bedankjes: 40 keer
Bedankt: 73 keer

Ik weet dat alleen gevangenis niet zal helpen want dat toont ook machteloosheid maar vele jongeren voelen zich godalmachtig...onlangs nog gelezen dat het hoog tijd wordt dat jongens van bepaalde afkomst opgevoed worden op dezelfde manier als meisjes en niet als prinsen die alles mogen... Daar begint alles...

Tom
Gebruikersavatar
Dizzy
Elite Poster
Elite Poster
Berichten: 14400
Lid geworden op: 06 dec 2009, 13:28
Locatie: Hier ter plaatse
Uitgedeelde bedankjes: 703 keer
Bedankt: 789 keer
Recent bedankt: 3 keer
Provider
Te Koop forum

Dat was inderdaad het probleem bij oa Reuzegom.
Wil je iemand kwaad maken, vertel hem dan leugens. Wil je iemand razend maken, vertel hem dan de waarheid.
Gebruikersavatar
heist_175
Moderator
Moderator
Berichten: 17524
Lid geworden op: 07 okt 2010, 09:35
Locatie: Kempen
Uitgedeelde bedankjes: 531 keer
Bedankt: 1272 keer
Recent bedankt: 2 keer

Voor mensen zich geroepen voelen om racistische praat te verkopen: het heeft niets met (raciale) afkomst te maken.
Als je ziet wat er zich op Malieveld afspeelde (in NL) of na de Southport stabbings (UK), dan is dat heel gelijkaardig aan de beelden van oudejaar.
Net zoals extreemrechts en "islamisten" hetzelfde denken over het onderdrukken van vrouwen, is hun modus operandi ook gelijklopend.
FredericV
Pro Member
Pro Member
Berichten: 405
Lid geworden op: 07 jun 2024, 11:51
Uitgedeelde bedankjes: 3 keer
Bedankt: 37 keer
Recent bedankt: 1 keer

blaatpraat schreef: 13 jan 2026, 11:52 Heb je een zakelijk account?
Ja, zelfs peppol staat er al in, maar ontvang nog niks van hen via peppol.
blaatpraat schreef: 13 jan 2026, 11:52 Ik krijg voor iedere bestelling automatisch een factuur, zelfs van externe verkopers.
En een dag na levering kreeg ik telkens de BTW teruggestort (wegens dat het heel vaak intracommunautair is dat er geleverd wordt).

In geval van B2B is Amazon nu net 1 van de weinigen waar ik niet over te klagen heb...
Dit gaat normaal ook goed voor de meeste bestellingen. Daar kan ik direct de PDF downloaden in de order overview.

Hier kan je zien hoeveel tijd ik al verloren heb door naar de helpdesk te bellen (je wordt eigenlijk vanaf een 02 nr teruggebeld):
amazon-helpdesk-calls.jpeg

Dit nr is wel degelijk het nr van amazon prime, bvb:




Telkens dezelfde excuses of zaken die niet werken:

- ik kan (als first line) niet in de factuur zelf kijken omwille van privacy
- ik zal er een nota van maken en morgen opvolgen (gebeurt niet)
- ik stuur jouw vraag naar de accounting afdeling (er gebeurt niks)
- ik stuur jouw vraag naar mijn manager (er gebeurt niks)
- ik stuur jou een link naar de PDF, je krijgt dan gewoon een link naar de bestaande order overview pagina, waar de PDF niet bijstaat, door een fout bij amazon
- je zal morgen een mail krijgen met meer informatie (er gebeurt niks, telkens een dag uitstellen)

Er is geen enkele mogelijkheid voor een amazon klant, om direct met de boekhouding/accounting doorverbonden te worden. Er zit altijd een first line tussen waar je telkens opnieuw hetzelfde moet uitleggen, dus telkens tijdverlies. En die first line kan zelf niks.

Als je chat, dan kunnen ze nog minder. een chat van één uur waar de persoon telkens dezelde link stuurde naar een niet werkende order overview pagina. Via mail/sms ....

Het niet aanmaken van de factuur, is al een probleem sinds November. Het gaat om een dure SSD die aan BTW 0 geleverd is.

We weten dus niet wie de tegenpartij is, want we hebben geen factuur, en elke amazon factuur komt typisch van een ander BTW nr.

Boekhoudkundig is dit een strafbaar feit. Als ze aan BTW 0 leveren (BTW verlegd / reverse charge) dan moeten ze een factuur leveren. Anders rekenen ze onterecht geen BTW aan.

Voortaan als er bij levering geen factuur downloadbaar is, gaat het direct retour. Want dat was in één van de calls hun oplossing.

Ik overweeg om naar de FOD economie te stappen. Amazon steelt mijn tijd.
Laatst gewijzigd door FredericV 14 jan 2026, 09:00, in totaal 2 gewijzigd.
Emile51
Pro Member
Pro Member
Berichten: 321
Lid geworden op: 27 dec 2019, 13:06
Uitgedeelde bedankjes: 407 keer
Bedankt: 21 keer
Provider

heist_175 schreef: 14 jan 2026, 08:24 het heeft niets met (raciale) afkomst te maken.
Dat zou ik niet durven zeggen.
Een frustratie is/was dat de cijfers hierover niet gemakkelijk boven water kwamen.
Gebruikersavatar
heist_175
Moderator
Moderator
Berichten: 17524
Lid geworden op: 07 okt 2010, 09:35
Locatie: Kempen
Uitgedeelde bedankjes: 531 keer
Bedankt: 1272 keer
Recent bedankt: 2 keer

Emile51 schreef: 14 jan 2026, 08:51 Dat zou ik niet durven zeggen.
Een frustratie is/was dat de cijfers hierover niet gemakkelijk boven water kwamen.
Check de beelden van Malieveld en Southport, zou ik zeggen.

Crimineel gedrag en vandalisme moet bestraft worden, ongeacht religie, afkomst of politieke voorkeur.
Selectieve verontwaardiging is nergens voor nodig.
tom35
Elite Poster
Elite Poster
Berichten: 1073
Lid geworden op: 20 apr 2009, 19:40
Uitgedeelde bedankjes: 40 keer
Bedankt: 73 keer

Je gaat me toch niet zeggen dat al die rellen in antwerpen en brussel niet door allochtonen zijn opgezet... waarom geen kat een kat noemen.
Er waren zelfs sleutelfiguren in die gemeenschap die deze rellen veroordeelden en zeiden dat het genoeg geweest is, dat het mannelijke geslacht strenger moet opgevoed worden zodat ze allemaal terug wat meer respect vertonen. En ja ook Dries van Langenhoven gaat er los over...die is dan ook veroordeeld..al die amokmakers van oudjaar wordt niks gedaan...sterker je mag ze blijkbaar nog niet benoemen of je wordt als racist weg gezet...

Tom
Gebruikersavatar
heist_175
Moderator
Moderator
Berichten: 17524
Lid geworden op: 07 okt 2010, 09:35
Locatie: Kempen
Uitgedeelde bedankjes: 531 keer
Bedankt: 1272 keer
Recent bedankt: 2 keer

Of het allochtonen waren, weet ik niet. Dat is aan politie en justitie om uit te maken.
Of bedoel je met "allochtonen" ook "mensen met allochtone roots"? En hoever ga je dan terug in de tijd om dat te bepalen?
Of bedoel je "ze hadden een kleur en dus zijn het allochtonen"?

Het is heel simpel: vandalisme en crimineel gedrag moet bestraft worden.
Of het crapuul nu Jürgen Conings heet, Dries VL of Ahmed, dat maakt mij niet zoveel uit.
Voor Jürgen is een steunmars gehouden, hoewel hij zelf al eerst z'n conclusies getrokken had, Dries VL heeft geld ingezameld (en nog bezig) voor zijn juridische strapatsen te kunnen betalen en wordt ondersteund door een racistische partij.
De amokmakers met oudjaar worden ook vervolgd, in zoverre ze identificeerbaar waren. Gelijkaardig aan de strooptocht van de supporters hooligans van Brugge in Molenbeek toen de metro niet werkte enkele uren voor de match tegen RSC Anderlecht.

In beide gevallen (Brugse hooligans in Molenbeek en amokmakers oudjaar) was identificatie moeilijk en werd maar een fractie van de geweldplegers vervolgd. Jammer.

En het is geen Vlaamse/Belgisch fenomeen om enkel amokmakers met een kleur te beschimpen.
UK: Southport
NL: Malieveld
FR: gele hesjes of "pensioenprotesten"
FredericV
Pro Member
Pro Member
Berichten: 405
Lid geworden op: 07 jun 2024, 11:51
Uitgedeelde bedankjes: 3 keer
Bedankt: 37 keer
Recent bedankt: 1 keer

Amazon blijft maar standaard antwoorden sturen, die uiteraard niet de factuur toont bij dit order.
amazon-geen-factuur.png
johan.devos
Elite Poster
Elite Poster
Berichten: 1401
Lid geworden op: 14 mei 2008, 15:36
Locatie: Bevergem :-)
Uitgedeelde bedankjes: 280 keer
Bedankt: 184 keer
Provider
Te Koop forum

Heb je als eens gebeld naar de Amazon support? Ik weet het, very old school, maar was in mijn geval iedere keer heel behulpzaam.
FredericV
Pro Member
Pro Member
Berichten: 405
Lid geworden op: 07 jun 2024, 11:51
Uitgedeelde bedankjes: 3 keer
Bedankt: 37 keer
Recent bedankt: 1 keer

@johan.devos Ja maakt niks uit, telkens heel de uitleg opnieuw, valse beloftes van opvolging en escalatie, maar geen enkele oplossing.

viewtopic.php?p=1047229#p1047229

Ik ben hier nu al zeker meer dan een halve dag aan verloren, dit schiet niet op.

Toegevoegd na 22 uren 9 minuten 57 seconden:
En een negatieve review posten - die 100% de waarheid helaaas is, mag ook niet.
amazon-weigert-review.png
Dan maar alles doorsturen naar FOD economie.
liegebeestig
Elite Poster
Elite Poster
Berichten: 2485
Lid geworden op: 01 jun 2006, 15:16
Uitgedeelde bedankjes: 45 keer
Bedankt: 85 keer
Recent bedankt: 1 keer
Provider

FredericV schreef:[mention]johan.devos[/mention] Ja maakt niks uit, telkens heel de uitleg opnieuw, valse beloftes van opvolging en escalatie, maar geen enkele oplossing.

viewtopic.php?p=1047229#p1047229

Ik ben hier nu al zeker meer dan een halve dag aan verloren, dit schiet niet op.

Toegevoegd na 22 uren 9 minuten 57 seconden:
En een negatieve review posten - die 100% de waarheid helaaas is, mag ook niet.
amazon-weigert-review.png
Dan maar alles doorsturen naar FOD economie.
Geef me even het inzicht. Wat is je probleem? Als je al 0 procent btw betaalde dan is jouw kant ok, jij hebt niks te veel betaald. De enige die hier nadeel van ondervindt is de verkoper. Dat is wat mij pragmatisch logisch lijkt. Probleem van de verkoper. Niet van jou. En desnoods steek je je bewijzen van pogingen om een factuur te bekomen in de boekhouding.
FredericV
Pro Member
Pro Member
Berichten: 405
Lid geworden op: 07 jun 2024, 11:51
Uitgedeelde bedankjes: 3 keer
Bedankt: 37 keer
Recent bedankt: 1 keer

@liegebeestig het probleem is dat ik hier dus geen factuur van heb. Ik weet zelfs niet wie de tegenpartij is.

Immers elke factuur van amazon prime heeft een ander BTW nr. En de website waar je besteld, is ook een soep:
Amazon.com.be est le nom commercial d’Amazon EU Sarl, d’Amazon Europe Core Sarl et d’Amazon Media EU Sarl, ces dernières ayant toutes leur siège social situé 38, avenue John F. Kennedy, L-1855 Luxembourg. ©2026 Amazon.com,
Dit zijn dus al zeker 3 bedrijven, bovenop de bedrijven die op de gangbare facturen staan, telkens anders:

Amazon EU S.à r.l., Succursale Française
Btw-nummer FR1248777332

Amazon EU S.à r.l., Succursale Italiana
Btw-nummer IT08973230967

Amazon EU S.à r.l., Belgisch bijkantoor
Btw-nummer BE0879287578

Amazon EU S.à r.l., Niederlassung Deutschland
Btw-nummer DE814584193

....


Er zit idd een nota in de boekhouding, en boekhouder heeft dit als een kost aangerekend.
Gebruikersavatar
Joe de Mannen
Elite Poster
Elite Poster
Berichten: 7416
Lid geworden op: 22 feb 2005, 12:46
Uitgedeelde bedankjes: 550 keer
Bedankt: 718 keer
Provider

Mensen die de douches in het zwembad gebruiken om hun wekelijks bad te nemen...
J.
Ik ben alleen verantwoordelijk voor mij eigen uitspraken, niet voor wat anderen ervan maken of aan toevoegen...
R2D2
Elite Poster
Elite Poster
Berichten: 2540
Lid geworden op: 20 aug 2015, 15:07
Uitgedeelde bedankjes: 153 keer
Bedankt: 236 keer
Recent bedankt: 3 keer
Provider

Ik wou iets bestellen op fnac.be.
Helaas kunnen of willen ze geen factuur leveren voor die aankoop omdat:
Helaas kunnen wij voor online aankopen geen factuur met het btw-nummer van je bedrijf bezorgen omdat fnac.be geen professionele aankopen toelaat.
Ik had hiervoor een account aangemaakt, maar omdat dat dus nutteloos bleek wil ik dat account stopzetten. (wat digitale hygiëne enz.)
Maar dat kan dus niet via de website.
Stuur een e-mail naar [email protected] met als onderwerp ‘aanvraag annulatie account’. Voeg een kopie van je identiteitskaart toe. Of stuur een brief met je aanvraag en een kopie van je identiteitskaart naar Fnac België, Slesbroekstraat 101, 1600 Sint-Pieters-Leeuw.
Je kan dus in 1,2,3 een account aanmaken maar niet stopzetten.
Daarvoor moet je naar de klantendienst mailen met een kopie van je identiteitskaart, terwijl ik geen enkele identificatie moest doen voor de aanmaak. Dat klopt toch niet?
FredericV
Pro Member
Pro Member
Berichten: 405
Lid geworden op: 07 jun 2024, 11:51
Uitgedeelde bedankjes: 3 keer
Bedankt: 37 keer
Recent bedankt: 1 keer

Tunnelvisie ...

Gisteren zo in de weer met nog eens met de hond te moeten gaan wandelen, dat we het poollicht niet gezien hebben, terwijl het wel op de camera zichtbaar was die de oprit bewaakte, toen we net weg wandelden. Kort nadien ontplofte FB met foto's. Nog rondgereden maar niet meer gezien.

Of hoe erg onze tunnelvisie is als we een specifiek doel voor ogen hebben.

Vanavond weer een FP-8 voorspeld:

https://www.poollicht.be/nl.html

Benieuwd
Gebruikersavatar
Joe de Mannen
Elite Poster
Elite Poster
Berichten: 7416
Lid geworden op: 22 feb 2005, 12:46
Uitgedeelde bedankjes: 550 keer
Bedankt: 718 keer
Provider

Voor wie mooie foto's wil met de telefoon: statief of iets dergelijks en de nachtstand instellen. Durf experimenteren met je instellingen.

J.
Ik ben alleen verantwoordelijk voor mij eigen uitspraken, niet voor wat anderen ervan maken of aan toevoegen...
ben144
Pro Member
Pro Member
Berichten: 275
Lid geworden op: 30 mei 2020, 10:56
Uitgedeelde bedankjes: 67 keer
Bedankt: 40 keer
Provider
Te Koop forum

Vanavond niet schat. Bron: https://vrtnws.be/p.kQadw5Mo7
Gebruikersavatar
on4bam
Moderator
Moderator
Berichten: 7925
Lid geworden op: 05 mei 2006, 16:05
Locatie: 127.0.0.1 of elders
Uitgedeelde bedankjes: 349 keer
Bedankt: 724 keer
Recent bedankt: 5 keer
Provider

Mijn settings (tot grote tevredenheid tijdens verschillende noordelijke trips) op mijn D7500.
In 2013 heb ik een korte cursus gevolgd bij een professionele fotograaf alvorens we de natuur in trokken in Tromso (Noorwegen).

Autofocus OFF (stel manueel scherp op "oneindig" of iets ver af).
Witbalans auto
Manueel: diafragma (maximum opening, 2.8-3.5)
Manueel: sluitersnelheid (Ik zet meestal op 5 seconden en verleng/verkort als nodig)
Manueel ISO (ik start aan 5000 en verhoog/verlaag als nodig)
Uiteraard RAW bestanden (JPG laat te weinig aanpassingen toe)
Statief.. maar dat moest eigenlijk eerst staan.

Gisteravond zelf het beste gemist (ik zag een melding van Frank de Boosere op Mastodon). De kleuren waren nog wel met het blote oog te zien maar niet zeer uitgesproken. Mocht ik dit op voorhand geweten hebben was ik ook op een andere plaats gaan staan, nu was het vlug camera nemen en boven aan de zoldervelux camera op de rand steunen.

Afbeelding

Kijk vooral op spaceweather.com voor de snelheid van de solar wind (gisteren 1075Km/s) en K index (gisteren 8.33)
Bye, Maurice
https://on4bam.com
FredericV
Pro Member
Pro Member
Berichten: 405
Lid geworden op: 07 jun 2024, 11:51
Uitgedeelde bedankjes: 3 keer
Bedankt: 37 keer
Recent bedankt: 1 keer

Joe de Mannen schreef: 20 jan 2026, 16:50 Voor wie mooie foto's wil met de telefoon: statief of iets dergelijks en de nachtstand instellen. Durf experimenteren met je instellingen.

J.
Je hebt nacht mode maar ook astro mode.

Met astro kan je vaak nog een veel langere sluitertijd aanhouden. Hier een carkit zuignap op een plastic box als impro statief:
astro.jpg
Had toen mijn echte statief niet mee.
Gebruikersavatar
on4bam
Moderator
Moderator
Berichten: 7925
Lid geworden op: 05 mei 2006, 16:05
Locatie: 127.0.0.1 of elders
Uitgedeelde bedankjes: 349 keer
Bedankt: 724 keer
Recent bedankt: 5 keer
Provider

DPD track and trace waarbij een pakje nog steeds op vandaag leveren staat maar waarbij het icoontje van de koerier de hele dag te volgen is, dicht in de buurt kwam en dan weer verder weg reeds en nu blijkbaar aan zijn depot in het industrieterrein van St. Niklaas staat.
Bye, Maurice
https://on4bam.com
Sparky
Pro Member
Pro Member
Berichten: 408
Lid geworden op: 02 jan 2005, 21:50
Uitgedeelde bedankjes: 337 keer
Bedankt: 26 keer
Provider

GLS

e-mail ontvangen met als onderwerp: Poging tot levering mislukt

Hallo,

We hebben bij jou aangebeld, maar niemand deed open. En ook jouw buren waren niet thuis. Dus bezorgen we uw pakket bij een Parcel Shop. Zodra de levering is voltooid, ontvang je een bericht met de gegevens van de Parcel Shop.


1. nooit een busje gestopt (zicht op straat)
2. nooit iemand aangebeld*

*Vrij zeker, want als hier wordt aangebeld, reageren de border collies. En dat was niet het geval :-)
Gebruikersavatar
Joe de Mannen
Elite Poster
Elite Poster
Berichten: 7416
Lid geworden op: 22 feb 2005, 12:46
Uitgedeelde bedankjes: 550 keer
Bedankt: 718 keer
Provider

Luie Border Collies, pas reageren nadat er gebeld wordt :) de onze reageerde al als er een auto stopte...

J.
Ik ben alleen verantwoordelijk voor mij eigen uitspraken, niet voor wat anderen ervan maken of aan toevoegen...
Gebruikersavatar
on4bam
Moderator
Moderator
Berichten: 7925
Lid geworden op: 05 mei 2006, 16:05
Locatie: 127.0.0.1 of elders
Uitgedeelde bedankjes: 349 keer
Bedankt: 724 keer
Recent bedankt: 5 keer
Provider

on4bam schreef: 20 jan 2026, 20:34 DPD track and trace waarbij een pakje nog steeds op vandaag leveren staat maar waarbij het icoontje van de koerier de hele dag te volgen is, dicht in de buurt kwam en dan weer verder weg reeds en nu blijkbaar aan zijn depot in het industrieterrein van St. Niklaas staat.
Gisteren stond er de hele dag dat er op 21/1 ging geleverd worden, niemand gezien. Vandaag wordt er volgens DPD opnieuw geleverd... wie weet 3e keer goeie keer.
Gisteren en vandaag helaas geen kaartje meer te zien waar ze zitten.
20.01.2026 , 07:08 Sint-Niklaas, BE Your parcel is out for delivery
Het pakket ligt dus al 3 dagen in de bestelwagen en is niet meer gescand?
Bye, Maurice
https://on4bam.com
Sparky
Pro Member
Pro Member
Berichten: 408
Lid geworden op: 02 jan 2005, 21:50
Uitgedeelde bedankjes: 337 keer
Bedankt: 26 keer
Provider

Sparky schreef: 21 jan 2026, 15:07 GLS

e-mail ontvangen met als onderwerp: Poging tot levering mislukt

Hallo,

We hebben bij jou aangebeld, maar niemand deed open. En ook jouw buren waren niet thuis. Dus bezorgen we uw pakket bij een Parcel Shop. Zodra de levering is voltooid, ontvang je een bericht met de gegevens van de Parcel Shop.


1. nooit een busje gestopt (zicht op straat)
2. nooit iemand aangebeld*

*Vrij zeker, want als hier wordt aangebeld, reageren de border collies. En dat was niet het geval :-)
Situatie werd gisteren nog gekker/grappiger.

Opeens stopt, na het ontvangen van de mail, een uur of 2 later toch een GLS busje. Chauffeur stapt uit, gaat de laadruimte in en men had door dat hij aan 't zoeken was. Hij kwam enkele keren de laadruimte uit, controleerde zijn handheld verschillende keren, weer de laadruimte in.
Ik stond reeds te wachten, want border collies hadden zich laten horen, en zo wint hij wat tijd door niet te moeten aan te bellen en nog eens te wachten.

ZIjn antwoord: sorry sorry, geen pakje

Maargoed, pakje ligt klaar in een GLS afhaalpunt. Dat is toch al beter dan dat het pakje kwijt zou zijn..
Emile51
Pro Member
Pro Member
Berichten: 321
Lid geworden op: 27 dec 2019, 13:06
Uitgedeelde bedankjes: 407 keer
Bedankt: 21 keer
Provider

Uit Het Nieuwsblad van vandaag, 22/01:

Het aantal leerlingen in Vlaanderen met een niet-Nederlandse thuistaal blijft toenemen. In het kleuteronderwijs ging het vorig schooljaar om 29 procent van de kleuters, in het lager onderwijs om 28 procent en in het secundair onderwijs om 23 procent. Dat blijkt uit cijfers van Statistiek Vlaanderen.
Gebruikersavatar
on4bam
Moderator
Moderator
Berichten: 7925
Lid geworden op: 05 mei 2006, 16:05
Locatie: 127.0.0.1 of elders
Uitgedeelde bedankjes: 349 keer
Bedankt: 724 keer
Recent bedankt: 5 keer
Provider

En dat is een frustratie omdat.... ??
Bye, Maurice
https://on4bam.com
Gebruikersavatar
Dizzy
Elite Poster
Elite Poster
Berichten: 14400
Lid geworden op: 06 dec 2009, 13:28
Locatie: Hier ter plaatse
Uitgedeelde bedankjes: 703 keer
Bedankt: 789 keer
Recent bedankt: 3 keer
Provider
Te Koop forum

Toch logisch, hij kan zelf onvoldoende kinderen maken :)
Wil je iemand kwaad maken, vertel hem dan leugens. Wil je iemand razend maken, vertel hem dan de waarheid.
Gebruikersavatar
heist_175
Moderator
Moderator
Berichten: 17524
Lid geworden op: 07 okt 2010, 09:35
Locatie: Kempen
Uitgedeelde bedankjes: 531 keer
Bedankt: 1272 keer
Recent bedankt: 2 keer

De frustratie is dat we als regio Vlaanderen uitzonderlijk slecht zijn in het opnemen van die anderstaligen in ons onderwijssysteem.
De ons omringende landen hebben een gelijkaardige instroom, maar zijn consistent beter in staat om het verschil weg te werken.
Jammer, want zo lopen kinderen met een andere thuistaal economische kansen mis en de Vlaamse economie dus ook.

Een terechte frustratie!
R2D2
Elite Poster
Elite Poster
Berichten: 2540
Lid geworden op: 20 aug 2015, 15:07
Uitgedeelde bedankjes: 153 keer
Bedankt: 236 keer
Recent bedankt: 3 keer
Provider

Dat doet me denken aan een Facebook bericht onlangs.
Iemand poste een foto van een moeder met 3 kinderen op een longtail fiets. De poster vond het schandalig omdat het op dat moment zo koud was. Hij vond het misdadig en typisch voor fietsende ouders. En niet alleen de kou. Hij zat ook in met de veiligheid van die kinderen. Kinderen op een fiets vervoeren is immer zeer gevaarlijk.
Hij kreeg eerst veel bijval in honderden reacties die meteen alle fietsers tot criminelen maakten.
Omdat er dan toch wat tegenstand kwam versterkte hij zijn standpunt door te stellen dat alle fietsers tegen automobilisten zijn.
Het had dus niets te maken met medelijden met de kinderen. Frustraties leiden tot zeer extreme standpunten (of is het omgekeerd?).
Gebruikersavatar
Joe de Mannen
Elite Poster
Elite Poster
Berichten: 7416
Lid geworden op: 22 feb 2005, 12:46
Uitgedeelde bedankjes: 550 keer
Bedankt: 718 keer
Provider

Vandaag professioneel iemand moeten bellen die, zo bleek achteraf, een mobiel nummer bij Digi heeft, meer dan 5 keer moeten bellen voor ik erdoor kwam en de persoon aan de lijn kreeg.
Hij had geen gemiste oproepen, ik kreeg boodschappen in minstens 4 verschillende talen dat het nummer niet op het netwerk zat en dus onbereikbaar was, en één keer zelfs een boodschap dat het nummer niet in gebruik is.

J.
Ik ben alleen verantwoordelijk voor mij eigen uitspraken, niet voor wat anderen ervan maken of aan toevoegen...
Gebruikersavatar
Dizzy
Elite Poster
Elite Poster
Berichten: 14400
Lid geworden op: 06 dec 2009, 13:28
Locatie: Hier ter plaatse
Uitgedeelde bedankjes: 703 keer
Bedankt: 789 keer
Recent bedankt: 3 keer
Provider
Te Koop forum

Fietsen met kinderen is inderdaad gevaarlijk, een (vracht)wagen kan ze aanrijden.

Dat zie je inderdaad vaak, mensen die denken dat fietsers geen wagen hebben.

En die kou, is dat niet goed voor de weerstand? Laat men in sommige landen ook niet kinderen opzettelijk buiten slapen omdat dat gezond zou zijn.

Het komt uiteraard van FB en daar zit je goed als je wat frustraties zoekt :) Een bericht over een nieuwe fietsbrug krijgt bvb hoofdzakelijk zure reacties!
Wil je iemand kwaad maken, vertel hem dan leugens. Wil je iemand razend maken, vertel hem dan de waarheid.
Gebruikersavatar
Mortov Molotov
Premium Member
Premium Member
Berichten: 505
Lid geworden op: 07 jan 2012, 10:57
Locatie: België
Uitgedeelde bedankjes: 138 keer
Bedankt: 78 keer
Te Koop forum

@R2D2 @Dizzy

Het leek me lange tijd vreemd, maar volgens mij klopt 't wel dat sommige mensen het tot een hobby hebben gemaakt om zich te ergeren. Gewoon, ergeren. Voor de sport. Als tijdverdrijf.

Ik snap dat niet, maar goed 🤷🏻‍♂️
Aan vriendschappelijk verleend advies op dit forum kunnen geen rechten worden ontleend :wink:
---
CPU: AMD Ryzen 9 3900x; GPU: AMD Radeon RX 6800 XT; RAM: 32 GB DDR-4 @ 3200 MHz; Storage: 4 TiB Lexar NM790; Resolution 1440p
OS: Fedora KDE (daily driver); Windows 11 Pro (voor kernel-level anti-cheat games); MacBook Air M3 (15-inch) (voor onderweg)
R2D2
Elite Poster
Elite Poster
Berichten: 2540
Lid geworden op: 20 aug 2015, 15:07
Uitgedeelde bedankjes: 153 keer
Bedankt: 236 keer
Recent bedankt: 3 keer
Provider

Ergeren tot daar aan toe. Maar dat dan ook openlijk publiceren en totaal onschuldige en onwetende mensen aanvallen.
Gebruikersavatar
on4bam
Moderator
Moderator
Berichten: 7925
Lid geworden op: 05 mei 2006, 16:05
Locatie: 127.0.0.1 of elders
Uitgedeelde bedankjes: 349 keer
Bedankt: 724 keer
Recent bedankt: 5 keer
Provider

Goh, wat in deze thread staat zijn dikwijls geen echte frustraties maar eerder ventileren wat er verkeerd loopt.
Bye, Maurice
https://on4bam.com
Gebruikersavatar
devilkin
Administrator
Administrator
Berichten: 7496
Lid geworden op: 17 mei 2006, 20:10
Uitgedeelde bedankjes: 1164 keer
Bedankt: 756 keer
Recent bedankt: 1 keer
Provider
Te Koop forum

Hoe mensen gestopt zijn met zelf te denken. "Copilot zegt me..." "ja maar volgens chatgpt..."
Telenet All-Internet -- using CV8560E & OPNsense on PCEngines APU2E4
Hey Telecom & Mobile Vikings -- Using Samsung S25 Ultra
Plaats reactie

Terug naar “Allerlei”