Lekken ontdekt in routers

Heb je problemen met het instellen van je netwerk, bedraad of draadloos, dan kan je hier altijd terecht!
Plaats reactie
Gebruikersavatar
AnD
Elite Poster
Elite Poster
Berichten: 4067
Lid geworden op: 18 okt 2003, 12:29
Locatie: Hasselt
Uitgedeelde bedankjes: 431 keer
Bedankt: 115 keer
Provider

Een team onderzoekers van het Britse national emergency response team heeft beveiligingslekken ontdekt in een aantal typen routers. Het gaat om apparatuur van Cisco, Juniper Networks en IBM. Dit meldt internetnieuwsdienst CNet op zijn website.

Het National Infrastructure Security Co-ordination Centre (NISCC)zoals de waakhond officieel heet, heeft ontdekt dat in de genoemde routers een mogelijkheid aanwezig is om een denial-of-service aanval door te laten. In zo'n geval wordt de functionaliteit van de router ernstig aangetast.

Cisco heeft inmiddels laten weten dat er een software-patch voor het probleem is ontwikkeld en raadt zijn gebruikers aan deze patch te downloaden. Volgens een woordvoerder van Cisco was het bedrijf al een tijdje op de hoogte van het lek.

Nadere informatie over het lek is te vinden op de http://www.uniras.gov.uk/niscc/docs/al- ... ml?lang=en

Bron: http://www.automatiseringgids.nl/news/d ... wsId=31181
Plaats reactie

Terug naar “Netwerken en Security”