de knop "URL invoegen" hier op het forum > hoe moet je die gebruiken ?
wanneer ik er met de muis ga op staan verschijnt het volgende :
maar hoe selecteer ik dan de tweede optie ?
ik wil dus een URL invoegen die verstopt is onder een woord (tekst in het voorbeeld hierboven)
wanneer ik op de knop "URL invoegen" klik verschijnt er [ url][/url ] zonder de spaties voor URL en na URL
hoe bekom ik met de knop "URL invoegen" de tweede invoegmogelijkheid [ url=http: //url ]url tekst[/url ] ?
of moet je die wijziging dan manueel doen,maar dat lijkt mij toch omslachtig ?
ik snap niet goed wat de bedoeling van die knop "URL invoegen" is ?
wanneer je de internet-koppeling gewoon plakt is het resultaat toch juist hetzelfde als wanneer je [ url][/url ] gebruikt ?
gewoon de internet-koppeling plakken zonder die [ url][/url ] kan je op die internet-koppeling klikken en ga je naar de webpagina..
url invoegen bij het plaatsen van een post
-
- userbase crew
- Berichten: 9520
- Lid geworden op: 28 jan 2012, 18:22
- Uitgedeelde bedankjes: 241 keer
- Bedankt: 759 keer
- Recent bedankt: 4 keer
Bij langere URLs kan het zijn dat ze niet werken zonder de URL tags; de forumsoftware is niet altijd perfect, maar als je de URL definieert via een tag werkt het altijd wel correct.pwr schreef: 3 maanden geleden wanneer je de internet-koppeling gewoon plakt is het resultaat toch juist hetzelfde als wanneer je [ url][/url ] gebruikt ?