Hallo iedereen
We hebben even gekeken naar de legale grond om links te posten waarmee paywalls omzeild worden. We wisten niet 100% of we dit konden toestaan met een legale grond, dus zijn we even op onderzoek gegaan.
Als we deze link erbij nemen https://www.lexgo.be/en/news-and-articl ... e-websites lezen we "ls de inhoud van de website op één of andere manier niet algemeen toegankelijk is, dan mag je geen link plaatsen die deze beperking omzeilt of teniet doet. Het gaat dan om sites waar je moet betalen om toegang te krijgen, waar de toegang beperkt is tot geregistreerde leden, enzovoort."
Daarom hebben we beslist om automatisch alle links met archive.is/ph/md/today... te vervangen met "link niet toegelaten".
Mvg
Bert