qr code scanner

Windows, Android, iOS, Linux, Chrome OS, ...
glda19
Elite Poster
Elite Poster
Berichten: 1009
Lid geworden op: 21 aug 2006, 23:41
Uitgedeelde bedankjes: 6 keer
Bedankt: 15 keer

Bericht

Hi
Als je vroeger je fiets liet registeren werd er bepaalde code in je fiets gegraveerd.
Nu gaat dit via een stikerhttps://mybike.belgium.be/nl/.

Dus met meerdere app's de sticker gescand. Ze lezen allemaal de sticker vlot uit. Maar als je dan op open klikt dan sturen sommige u door naar de site maar verder gebeurt er niks. Bij de andere krijg je informatie over de fiets.
Hoe zou dit komen?
Gebruikersavatar
Dizzy
Elite Poster
Elite Poster
Berichten: 11902
Lid geworden op: 06 dec 2009, 12:28
Locatie: Hier ter plaatse
Uitgedeelde bedankjes: 341 keer
Bedankt: 512 keer
Recent bedankt: 4 keer
Te Koop forum

Bericht

Sommige apps werken blijkbaar minder goed, gebruik deze die wel goed werken, opgelost.

De sticker is wel minder want hoe lang gaat die code leesbaar zijn als de fiets door weer en wind gaat. De sticker verwijderen lijkt me niet de bedoeling want tegen het nut van de sticker. Er telkens een andere over kleven lijkt me ook gedoe, zeker na meerdere versies.

Momenteel beveilig ik mijn fiets met 2 stevige sloten en een tracker, tot nu toe al jaren zonder problemen in Gent, toch niet de veiligste stad voor fietseneigenaars :)
Wil je iemand kwaad maken, vertel hem dan leugens. Wil je iemand razend maken, vertel hem dan de waarheid.