Korting opstartkosten bij love pack afgeschaft

Heb je vragen of opmerkingen over deze provider via de kabel? Post dan je vragen hier.
Plaats reactie
splinterbyte
Elite Poster
Elite Poster
Berichten: 2322
Lid geworden op: 16 jun 2006, 18:34
Locatie: Kempen
Uitgedeelde bedankjes: 237 keer
Bedankt: 142 keer
Provider
Te Koop forum

Blijkbaar zijn de opstartkosten van 59 € nu altijd geldig, ook op Love-packs.
Dat is heel wat minder interessant voor potentiele Orange klanten, aangezien ze dit bv. bij Telenet wel laten wegvallen bij packs.
Gebruikersavatar
proximusboyke
Elite Poster
Elite Poster
Berichten: 7432
Lid geworden op: 05 feb 2010, 20:17
Locatie: kuurne
Uitgedeelde bedankjes: 163 keer
Bedankt: 389 keer
Recent bedankt: 2 keer

stel je voor dat delhaize aldi colruyt lidl enz zeggen je moet eerst betalen om klant te mogen komen. :bang:
iphone 13 promax : 512gb orange oml + Extra surf
mercedes e220 OML
AirCard 810S : free mobile + fiber in saint cyprien
CAT Q10 5G Extra surf oml
imac : giga fiber
ipad pro 12,9 : 256gb Extra surf oml
Gebruikersavatar
cyberbug
Elite Poster
Elite Poster
Berichten: 837
Lid geworden op: 08 okt 2005, 14:37
Locatie: België
Uitgedeelde bedankjes: 139 keer
Bedankt: 186 keer
Recent bedankt: 3 keer
Contacteer:
Provider
Te Koop forum

Tja dat heb je als Telenet en Proximus een Administratieve opstart kost per klant aan doorenken aan de providers die hun netwerk gebruiken.
Extra inkomsten voor hen. (Telenet/Proximus)
En Zelf kunnen ze dit voor eigen klanten makkelijk weglaten. (wat het voor klanten minder intressant kan maken om naar een alternatieve provider te gaan)
Greetz cyberbug

Afbeelding
satsurfer
Elite Poster
Elite Poster
Berichten: 6082
Lid geworden op: 09 okt 2004, 23:24
Uitgedeelde bedankjes: 630 keer
Bedankt: 392 keer
Recent bedankt: 7 keer
Provider

proximusboyke schreef: 12 mei 2023, 17:24 stel je voor dat delhaize aldi colruyt lidl enz zeggen je moet eerst betalen om klant te mogen komen. :bang:
Wat een vergelijking. Van 4 pakken melk en 1 kg aardappelen en vlees, heb je geen 'dienst-na-verkoop' nodig veronderstel ik.
Een nieuwe klant activeren, installeren, telefonische contacten,....

Als AEG komt, rekenen ze 129 € aan. (zonder herstelkosten) beetje alles in zijn perspectief zien.
https://www.aeg.be/nl-be/support/repairs/#1232629
zeg je ook 'stel je voor dat een wasmachineproducent 129 € vraagt, vooraleer hij begint te herstellen"

Dat Proximus alles gratis kan, is omdat ze woekerwinsten boekten in de jaren 80-90. En ze bijna zeker zijn, dat je nadien jaren blijft.
splinterbyte
Elite Poster
Elite Poster
Berichten: 2322
Lid geworden op: 16 jun 2006, 18:34
Locatie: Kempen
Uitgedeelde bedankjes: 237 keer
Bedankt: 142 keer
Provider
Te Koop forum

satsurfer schreef: 12 mei 2023, 20:13 'dienst-na-verkoop'
Bij een telecomabonnement betaal je deze dienst elke maand, de verkoop is ook in fijte zelfs nog gaande.
satsurfer schreef: 12 mei 2023, 20:13 Een nieuwe klant activeren, installeren, telefonische contacten,....
Dan wil je zeggen dat bv. klantenkaarten (ook activatie nodig) bij voedingswinkels ook geld kosten?
satsurfer schreef: 12 mei 2023, 20:13 Als AEG komt, rekenen ze
Als ik electro witgoed koop leveren verschillende winkels wel gratis(inbegrepen in prijs).
Jij hebt het eerder over herstellingen. Hier gaat de openingpost ook niet over...
Gray
Elite Poster
Elite Poster
Berichten: 1484
Lid geworden op: 17 apr 2005, 02:18
Uitgedeelde bedankjes: 372 keer
Bedankt: 156 keer

cyberbug schreef: 12 mei 2023, 17:47 Tja dat heb je als Telenet en Proximus een Administratieve opstart kost per klant aan doorenken aan de providers die hun netwerk gebruiken.
Extra inkomsten voor hen. (Telenet/Proximus)
En Zelf kunnen ze dit voor eigen klanten makkelijk weglaten. (wat het voor klanten minder intressant kan maken om naar een alternatieve provider te gaan)
Orange is meer dan rijk genoeg om dit zelf te betalen als ze dit willen...

Vroeger namen de grote providers die kost voor hun rekening, want er zijn altijd wel kosten verbonden bij installatie/activatie/materiaal, maar sinds de wet dat je gelijk wanneer uw contract kunt annuleren is die "permanente" promo van gratis installatie niet meer zo permanent.
Logisch ook, want die kost terugverdienen is niet meer gegarandeerd.

Providers zijn ook het ocmw niet :bdaysmile: (eigenlijk wel want de providers worden zonder compensatie door de overheid gedwongen om het sociaal tarief aan te rekenen aan wie aan de voorwaarden voldoet)
splinterbyte
Elite Poster
Elite Poster
Berichten: 2322
Lid geworden op: 16 jun 2006, 18:34
Locatie: Kempen
Uitgedeelde bedankjes: 237 keer
Bedankt: 142 keer
Provider
Te Koop forum

Gray schreef: 13 mei 2023, 00:46 Logisch ook, want die kost terugverdienen is niet meer gegarandeerd.

Providers zijn ook het ocmw niet
Mja willen ze meer klanten, dan zullen ze promo's moeten geven, en beter inspelen op klanten houden met goede kwaliteit etc.
Voor veel mensen is een hoge opstartkost een drempel, en gaan ze in de plaats naar een provider die dat niet heeft, ook al is die duurder per maand.

Ook ik zou bij telenet gebleven zijn als Orange in maart al die opstartkost had gerekend. En eigenlijk dan nog hebben ze die 'per-ongeluk' aangerekend op factuur, ik heb speciaal moeten bellen voor een correctie en een creditnota te krijgen...
Plaats reactie

Terug naar “Orange (Mobistar, Hey telecom)”