Pagina 1 van 1

Nieuwe laptop batterij kopen

Geplaatst: 07 jun 2016, 19:58
door ITnetadmin
Mijne toshiba laptop sprong net uit alsof er een zekering uitgetrokken was. Batterij blijkt ineens defect te zijn (en ik had hem speciaal voor het onweer effe uitgetrokken).

Het gaat om een Toshiba PA3534U-1BRS batterij. Die blijkt in de US en UK redelijk goedkoop te vinden (15-25$ en 18£ respectievelijk), maar in onze buurt doen sites als coolblue en bol het blijkbaar niet voor minder dan 95-115€.

Weet iemand een respectabele site waar ik dit (on)ding zo snel mogelijk kan bestellen aan een niet-diefstal prijs?

Re: Nieuwe laptop batterij kopen

Geplaatst: 07 jun 2016, 20:09
door Sinna
Ik heb goede ervaringen met ReplaceDirect.be. Al verschillende vervangbatterijen besteld voor laptops (vnl. Dell) en nog nooit klagen van gehad. Prijzen voor jouw batterij beginnen bij €38.

Re: Nieuwe laptop batterij kopen

Geplaatst: 07 jun 2016, 20:20
door brubbel
Replacedirect 10/10. Als er iets mis is mag je het terug sturen, goede service.

Re: Nieuwe laptop batterij kopen

Geplaatst: 07 jun 2016, 20:59
door ITnetadmin
Thx. Ik was toch wa verschoten, nog nooit een batterij het van de ene op de andere seconde zien opgeven. Toch niet omdat die nog makkelijk een uur a anderhalf uur meeging.

Re: Nieuwe laptop batterij kopen

Geplaatst: 08 jun 2016, 06:43
door Tomby
Hier ook al paar keer nieuwe batterijen bij ReplaceDirect gekocht.

Re: Nieuwe laptop batterij kopen

Geplaatst: 10 jun 2016, 21:27
door jaker
Heb zonet een batterij aangekregen die ik had besteld bij ReplaceDirect.be na het lezen van dit topic. Ziet er goed uit. :-D
Bedankt voor de tip.

Re: Nieuwe laptop batterij kopen

Geplaatst: 11 jun 2016, 00:18
door ubremoved_22196
Recent ook nog eentje gekocht daar... Prijzen voor de alternatieve batterijen zijn super goedkoop, de dag erna steekt ze al in de bus... Veel voorraad blijkbaar.