Samsung S5 of S5 plus?     (OF liever 4G of 4G+)

Hier kan je het hebben over vragen rond mobiele en vaste (smart)phones
Plaats reactie
fabienne
Starter
Starter
Berichten: 18
Lid geworden op: 27 mei 2012, 07:11
Uitgedeelde bedankjes: 2 keer
Bedankt: 9 keer

Ik wil een Samsung galaxy S5 aanschaffen maar ben aan het twijfelen tussen twee modellen:
- Samsung S5
- Samsung S5 plus

De S5 plus heeft 4G+ (aka 4G LTE-A), de S5 heeft dit niet. Hierdoor zal de S5 plus wellicht meer future proof zijn, maar is het eigenlijk wel de moeite om 60€ meer te betalen (geld dat ik overigens liever spendeer aan accessoires) ? Is er op dit moment wel ondersteuning voor 4G+ bij bijvoorbeeld proximus, base en scarlet (zelfde netwerk als proximus)? En als dat er zou zijn, zou je dan een verschil in snelheid zien tussen 4G en 4G+ bij basic mobiele abonnementen?

Wie kan hier raad in geven? Ik weet dat zeer binnenkort de Samsung S6 te koop is die native 4G+ ondersteunt, maar ik vind deze te duur en een mooie price cut zal nog een 6-tal maanden op zich laten wachten (volgens de statistieken althans :-) ). De S5 daarentegen zal volgens mij wat sneller zakken in prijs komende weken.

Bedankt,
F.
Gebruikersavatar
TiTanium
Moderator
Moderator
Berichten: 5797
Lid geworden op: 27 feb 2007, 02:15
Locatie: Antwerpen 2
Uitgedeelde bedankjes: 721 keer
Bedankt: 472 keer
Provider

Ik zou persoonlijk niet op de S6 wachten, geen uitbreidbaar geheugen, geen verwisselbare batterij, de ip67 vervalt ook, en persoonlijk of je nu 4G of 4G+ hebt, toestellen verouderen minder snel dan vroeger, dus beide zouden ze nog ruim wat jaren moeten mee kunnen. Op het moment zou ik zelfs niet kunnen zeggen welke een mogelijke opvolger kan zijn voor men S4.

EDIT:
De Note 4 kan nog een optie zijn.
Computer: Be Quiet! Dark Base 900 ~ i7 7820X ~ 32GB DDR4 ~ 1080Ti Strix OC
Home Assistant: NUC8i3BEH2 ~ 16GB DDR4 ~ Conbee II
Monitor: Asus 27" ROG Strix XG27WQ Curved
Mobile: Samsung S24 Ultra 1TB & Samsung Tab S9 Ultra 5G
Unifi: Dream Machine Switch: 2x 8 POE-60W ~ 2x Flex Mini AP's: U6-mesh ~ AC-Mesh
Provider: Telenet OneUP for 5 ~ CV8560E
AndRo555
Elite Poster
Elite Poster
Berichten: 3036
Lid geworden op: 04 aug 2012, 12:48
Uitgedeelde bedankjes: 298 keer
Bedankt: 273 keer

4G of 4G+....

Als het 5 euro was zou ik zeggen doen (als je op Proximus zit tenminste en in de grote steden wel eens komt) 60 euro is echt wel gortig voor een stukje technologie dat je waarschijlijk nooit gaat gebruiken laat staan merken.

(4G is meer dan snel zat op het moment in BE)
Plaats reactie

Terug naar “GSM, SmartPhones en Telefoontoestellen”