Tegenvaller dreigt voor 4G-licenties in België

Algemene discussies over telecommunicatie
Plaats reactie
ubremoved_539
Deel van't meubilair
Deel van't meubilair
Berichten: 29849
Lid geworden op: 28 okt 2003, 09:17
Uitgedeelde bedankjes: 434 keer
Bedankt: 1972 keer

In Nederland zijn de vijf licenties voor de 4G mobiele netwerken van de hand gegaan voor in totaal amper 2,6 miljoen euro. Minister Van Quickenborne rekende op 15 miljoen euro voor één Belgische licentie.

De belangstelling in Nederland voor de veiling van de 2,6 Ghz frenquenties, geschikt voor snelle mobiele data-oplossingen, viel tegen. De overheid had gerekend op zes licenties maar uiteindelijk waren er slechts vijf kandidaten. Daardoor bleven er niet alleen nog frequentiebundels over, de opbrengst was veel minder dan verwacht.

De lage prijzen in Nederland kunnen een pad in de korf betekenen van (nu ex-) ict-minister Vincent Van Quickenborne. Die rekende erop dat er 15 miljoen euro zou betaald worden voor één Belgische 4G-licentie. Er zijn in ons land vier 4G-licenties voorzien op basis van de LTE-standaard (Long Term Evolution) en een Wimax-licentie.

Bron: http://datanews.rnews.be/nl/ict/nieuws/ ... -Themis-nl
silencer
Elite Poster
Elite Poster
Berichten: 4061
Lid geworden op: 08 jul 2008, 02:07
Uitgedeelde bedankjes: 173 keer
Bedankt: 103 keer

Ach die extra verkiezingen zullen een pak meer kosten, een tegenvaller van quickie zijn wel al lang gewoon.
TomG
Elite Poster
Elite Poster
Berichten: 2173
Lid geworden op: 06 jun 2005, 18:33
Locatie: Zwevegem
Uitgedeelde bedankjes: 476 keer
Bedankt: 106 keer

silencer schreef:Ach die extra verkiezingen zullen een pak meer kosten, een tegenvaller van quickie zijn wel al lang gewoon.
De nagel op z'n kop!
Plaats reactie

Terug naar “Telecom Algemeen”