De aankomende versie van Windows Live Essentials, het pakket waar onder andere Live Messenger in zit, zal niet werken op Windows XP. Dat heeft een ontwikkelaar van Microsoft bekendgemaakt in reactie op het Windows Live blog.
Ontwikkelaar Chris Jones meldt in een reactie op zijn eigen blogpost dat de volgende versie van Windows Live Essentials niet op Windows XP zal werken. Volgens Jones levert het tien jaar oude besturingssysteem niet de benodigde mogelijkheden op het gebied van graphics. Windows Vista en 7 bieden deze wel; daarom zullen toekomstige versies van het pakket alleen op deze besturingssystemen draaien.
Het lijkt erop dat Microsoft, ondanks het grote marktaandeel dat XP nog geniet, langzamerhand XP gaat uitsluiten bij de ontwikkeling van nieuwe software. Eerder dit jaar liet Microsoft weten dat Internet Explorer 9 ook niet op Windows XP zal werken. Jones laat in zijn bericht weten dat de huidige versie van Live Essentials in de toekomst nog wel wordt ondersteund.
Windows Live Essentials is een verzamelpakket waarin onder meer Live Messenger, Live Mail en Movie Maker zitten. Voorheen werden veel van deze applicaties met Windows meegeleverd, maar Microsoft koos er met de introductie van Windows 7 voor om deze applicaties los van het besturingssysteem te gaan aanbieden.
<bron: tweakers.net>
geen live essentials meer voor windos xp
- PumbaaH
- Elite Poster
- Berichten: 879
- Lid geworden op: 09 jul 2009, 12:53
- Uitgedeelde bedankjes: 5 keer
- Bedankt: 15 keer
- Contacteer:
Mobile: Motorola Moto G 4G - KING Supersize
Internet: Sagem f@st + TP-Link TL-WR1043ND - Scarlet ONE
PC: in aankoop
Laptop 1: Toshiba L300-1DN AZ
Mediaplayer: MINIX NEO X5 mini
Internet: Sagem f@st + TP-Link TL-WR1043ND - Scarlet ONE
PC: in aankoop
Laptop 1: Toshiba L300-1DN AZ
Mediaplayer: MINIX NEO X5 mini