SPA9000 hulp nodig

Algemene discussies over telecommunicatie
Plaats reactie
Wim J
Starter
Starter
Berichten: 2
Lid geworden op: 16 jul 2008, 10:53

Hallo,

ik krijg mijn SPA9000 maar niet aan de praat. Hij logt niet aan bij mijn voip-provider (VoiceCheap). Ik krijg telkens 'failed'

Iemand enig idee?

Wim
Gebruikersavatar
dbr
Premium Member
Premium Member
Berichten: 486
Lid geworden op: 08 aug 2007, 23:10

Hoe is die spa verder aangesloten?
Gebruik je het router gedeelte ook als router of hangt hij als "los" netwerkdevice in je netwerk?
- Beter met het mes op tafel, dan met het mes door je lijf -
Wim J
Starter
Starter
Berichten: 2
Lid geworden op: 16 jul 2008, 10:53

dbr schreef:Hoe is die spa verder aangesloten?
Gebruik je het router gedeelte ook als router of hangt hij als "los" netwerkdevice in je netwerk?
De SPA9000 hangt los. Ik heb een Linksys AM200 ADSL-modem (Skynet GO) waarop een Neatgear 8-poorts Gbit switch (van het domme type) hangt. Hierop zit mijn SPA aangesloten.

Het vreemde is dat ik in mijn configuratie menu bij Status van Line 1 'Failed' zie staan. Echter de LED's van mijn analoge toestellen lichten vast groen op. Dit wil zeggen dat ze geregistreed zijn bij een voip-service. Deze twee vaststellingen spreker elkaar dus tegen.
Mijn configuratie-pc hangt na de SPA en daarmee kan ik ook surfen. Mijn andere pc's hebben ook toegang tot internet. De DHCP draait op de AM200 en niet op de SPA9000.

Telefoneren lukt ook nog niet al heb ik wel interne kiestoon.

By the way, iemand een dialplan voor belgië ter beschikking?

Wim
Plaats reactie

Terug naar “Telecom Algemeen”