Printer HP LaserJet 5L probleem papieropname

Wil je iets weten over de hardware van een computer? Draait je CPU fan niet meer? Je printer wil niet meer mee?
Dan moet je hier zijn.
Plaats reactie
Gebruikersavatar
TanknaT
Premium Member
Premium Member
Berichten: 467
Lid geworden op: 28 jul 2007, 22:07
Uitgedeelde bedankjes: 28 keer
Bedankt: 53 keer

Mijn printer HP LaserJet 5L neemt verschillende bladen papier tegelijk. Mogelijk betreft het slijtage van enkele onderdelen. Weet iemand welke onderdelen vervangen moeten worden en waar je die best kunt kopen?
Voor elk ingewikkeld probleem bestaat een simpele, mooie maar foute oplossing
verdickt
Premium Member
Premium Member
Berichten: 647
Lid geworden op: 12 maa 2004, 22:24

Dat is inderdaad een veel voorkomend probleem, kan je misschien best eens naar hp bellen.

Die kunnen jullie wellicht een nummer geven

Ik weet dat je die ook ergens op internet kan bestellen maar waar juist kan ik me echt niet meer herinneren.

Misschien iemand anders hier wel ...
Diod
Plus Member
Plus Member
Berichten: 204
Lid geworden op: 16 dec 2006, 21:52

http://h20141.www2.hp.com/hpparts/lcl/N ... ASERJET~5L

Gewoon het juiste model kiezen, het kapotte gedeelte kieze en bestellen denk ik. Zelf nog nooit gebruikt. Als je niet weet wat er kapot is, kan je misschien best even mailen naar HP.
kaween
Elite Poster
Elite Poster
Berichten: 2044
Lid geworden op: 19 jul 2004, 23:41
Locatie: Genk
Uitgedeelde bedankjes: 13 keer
Bedankt: 47 keer

standaard probleem voor alle goedkope HPtjes (en ook de duurdere, maar daar duurt het langer). 5L, 6l, 1100's en afgeleiden. Heb er al ... zonder overdrijven honderden van vervangen.

Wat je nodig hebt is een nieuwe paper roller en een nieuwe paper seperation kit. Is heel eenvoudig zelf te plaatsen, en bestaat bij de HP uit een metalen as en de rubberen rol erop (die je kan zien als je je toner uit het toestel haalt), en ook het plastik "klepje" met de veer eronder die net onder die rol zit + de twee plastik-met-rubber-gevoerde "schoentjes" aan weerszijde van de paper seperator zelf. Bij de goedkopere kits zit de metalen as er niet bij, enkel de roller die je dan zelf moet vervangen op de bestaande as.

Op Ebay kan je die kits heel goedkoop vastkrijgen, tik maar "hp5l paper jam repair" in. Ietwat handig, dan voer je die repair in minder als 15 minuten uit.

Zie je Ebay niet echt zitten, kan je de onderdelen ook rechtstreeks bestellen bij Express Terminals, zitten in Zaventem dacht ik.
Gebruikersavatar
TanknaT
Premium Member
Premium Member
Berichten: 467
Lid geworden op: 28 jul 2007, 22:07
Uitgedeelde bedankjes: 28 keer
Bedankt: 53 keer

Bedankt voor de tips. Had onderussen ook al eens rondgezien op Google en een site gevonden waar een dergelijke set wordt aangeboden voor 10 dollar "http://www.feedroller.com/Store/product ... cts_id=237", gratis thuisgeleverd in de USA. Zal wel een beetje bijkomen als het naar Belgie moet komen. Wel interessant was dat er een volledige manuels staan "http://www.feedroller.com/Store/Service ... Manual.pdf" van de meeste printermerken en ook 'step by step instructions' "http://www.feedroller.com/Store/lj_5_6_ ... ep_pad.php" met foto's.
Voor elk ingewikkeld probleem bestaat een simpele, mooie maar foute oplossing
Plaats reactie

Terug naar “Hardware”