<img src="http://upload.userbase.be/upload/fh130206a.jpg" align="right" width="245" height="168">BRUSSEL - Wie al meer dan vijf jaar schulden heeft bij Financiën, moet die niet meer betalen. Het gaat in totaal om 100 miljoen belastingen. Dat meldt het VTM-journaal.
Kamerlid Dirk Van der Maelen (SP.A) ontdekte als eerste dat Financiën de belastingen kwijtscheldt van schuldenaars die al meer dan vijf jaar niet betaald hebben. Het gaat om honderdduizend Belgen.
Financiën bevestigt het nieuws en geeft als reden dat 'het geld toch definitief verloren is'. De vervolgingskosten zouden volgens het kabinet van minister Reynders (MR) hoger liggen dan de opbrengst.
Dirk van der Maelen reageert ontstemd. 'Het is de plicht van Financiën om achter elke euro aan te gaan', zegt de volksvertegenwoordiger. 'Als die 100 miljoen euro waren geïnd, was er nu een belastingverlaging mogelijk.' Wie correct zijn belastingen betaalt, wordt daarvoor dus gestraft, aldus Van der Maelen.
Minister Reynders moet zich volgende week verantwoorden in de Kamer.
Bron: De Standaard.be 15 februari 2008
Financiën scheldt 100 miljoen euro belastingen kwijt
- Robbe
- El Robre
- Berichten: 2861
- Lid geworden op: 30 jun 2005, 22:45
- Twitter: infocaris
- Locatie: Kortrijk
- Uitgedeelde bedankjes: 3 keer
Telt de verjaring daar ook al ?
Waarom zou ge eigenlijk nog iets doen ?
Als ge het gewoon uitzit zijt ge er precies altijd vanaf ....

Hadden ze trouwens geen tekort in de begroting ?
Waarom zou ge eigenlijk nog iets doen ?
Als ge het gewoon uitzit zijt ge er precies altijd vanaf ....


Hadden ze trouwens geen tekort in de begroting ?
Code: Selecteer alles
filmpjes toevoegen met : [vimeo]code[/vimeo] en [youtube]code[/youtube]
-
- Elite Poster
- Berichten: 2328
- Lid geworden op: 21 aug 2006, 13:02
- Uitgedeelde bedankjes: 7 keer
- Bedankt: 105 keer
Het zou blijkbaar gaan om belastingsschulden van mensen die niet vermogend zijn om die te betalen. Maw: officieel hebben ze geen euro bezit; dus je kan moeilijk geld gaan eisen. En zoals het gezegde luidt: een kaal kieken kan je nie pluimen. 

- brooklyn
- Elite Poster
- Berichten: 1252
- Lid geworden op: 15 jun 2004, 20:25
- Locatie: West-Vlaanderen aan de kust
mooi is dat de volgende keer kunnen ze ook fluiten achter hun centen.

PC1: Intel Core 2 Duo E6600 - 2GB DDR2 SDRAM PC6400 - ASUS P5B Deluxe - GeForce 8800GTS 320MB DDR3 - Western Digital 35GB Raptor - 3.1TB HD space
PC2: AMD3600 - 1GB DDR - ASUS A8N Deluxe - ATI 3850 -
Dvico Tvix 6500A user
- defenderII
- Premium Member
- Berichten: 488
- Lid geworden op: 03 feb 2004, 14:41
- Locatie: Zolder
- Uitgedeelde bedankjes: 8 keer
- Bedankt: 18 keer
helemaal mee eens!!Die mensen aan het werk zetten voor de staat, gemeenschapsdienst whatever.. als het maar op een of ander manier wordt vereffend.
en nog maar eens het bewijs dat mensen die niet eerlijk zijn in dit land bevoordeeld worden.
- Ken
- Elite Poster
- Berichten: 4373
- Lid geworden op: 04 apr 2005, 23:18
- Locatie: België
- Uitgedeelde bedankjes: 61 keer
- Bedankt: 110 keer
Waarvan 50% Walen, 30% Vlamingen, 20% Alochtonen (ik denk niet dat ik er ver van zit)...defenderII schreef:helemaal mee eens!!Die mensen aan het werk zetten voor de staat, gemeenschapsdienst whatever.. als het maar op een of ander manier wordt vereffend.
en nog maar eens het bewijs dat mensen die niet eerlijk zijn in dit land bevoordeeld worden.
In USA gaat het er wel wat erger aan toe. Ze komen praktisch alles in beslag nemen en als je geen familie of goeie vrienden hebt lig je meteen op straat.
-
- Premium Member
- Berichten: 504
- Lid geworden op: 20 apr 2005, 12:52
- Uitgedeelde bedankjes: 20 keer
- Bedankt: 13 keer
Ben ik blij dat ik geen belastingen meer betaal in dat apenland!
-
- Elite Poster
- Berichten: 1664
- Lid geworden op: 13 sep 2005, 10:11
- Uitgedeelde bedankjes: 48 keer
- Bedankt: 53 keer
Waar woon je dan? Ik ben zelf ook aan het denken om alles te verhuizen naar het buitenland, want kleine ondernemingen worden hier in Belgie zo goed als dood gemaaktsail0rbe schreef:Ben ik blij dat ik geen belastingen meer betaal in dat apenland!

-
- Premium Member
- Berichten: 504
- Lid geworden op: 20 apr 2005, 12:52
- Uitgedeelde bedankjes: 20 keer
- Bedankt: 13 keer
Ik pendel tussen China en de USA.NickG schreef:Waar woon je dan? Ik ben zelf ook aan het denken om alles te verhuizen naar het buitenland, want kleine ondernemingen worden hier in Belgie zo goed als dood gemaaktsail0rbe schreef:Ben ik blij dat ik geen belastingen meer betaal in dat apenland!
Ik vind het geheel ongepast dat men deze schulden kwijtscheld, dat is totaal een verkeerd signaal dat men hiemee geeft, in plaats van dat zogenaamd verloren geld kwijt te schelden, kon men eens beginnen met die wanbetalers gemeenschapswerk te laten verichten, zodat ze zoals iedere brave belg iets bijdrage tot die gemeenschap.