Pagina 1 van 1

Win-Back operaties Belgacom/Telenet nog steeds bestaande?

Geplaatst: 27 jan 2008, 02:45
door eco racer
Een aantal jaren geleden hield vooral Belgacom zich bezig met het actief en aggresief ronselen van "overgestapte/afgebolde] naar de concurrentie gegane klanten, win-back acties genaamd. Ik kan mij niet inbeelden dat andere operatoren niet hetzelfde gedaan zouden hebben of nog steeds doen. Bent u ooit gecontacteerd door uw ex-provider met een aantrekkelijk[er] aanbod en/of is dit nog steeds een courant gebruikte methode/tacktiek bij sommige bedrijven. Als je op je opzegbrief schrijft, wegens te duur voor het gebodene, beter aanbod bij de concurrentie dan is dat toch duidelijk, niet. Wel raar dat Belgacom vooral ging snollen in de gegevens [van klanten/de alternatieve providers die werken via het BGC-netwerk] en die klanten benaderde met een beter voorstel/aanbod om die alsnog terug te overhalen bij hen te komen!

die van Telenet hoeven mij niet meer terug te bellen/contacteren :lol:

Geplaatst: 27 jan 2008, 03:47
door Draco888
Heb al enkele malen iemand hier zien vermelden dat Telenet nog wel is durft bellen met "geweldige voorwaarden" en zo voor mensen die ovegestapt zijn, of gaan overstappen.

Geplaatst: 27 jan 2008, 16:57
door Goztow
Zowel BGC als Scarlet al aan de telefoon gehad daarvoor.

Geplaatst: 27 jan 2008, 18:13
door Kriep
Van 3 weet ik het zeker:
Scarlet, Belgacom & Telenet.

Van waar de vraag trouwens?

Geplaatst: 27 jan 2008, 18:18
door xenne
ik heb idd nadat ik m'n opzeg gegeven had nog telefoon gekregen van Telenet, speciale voorwaarden hebben ze niet gegeven, wel beloofden ze drastische verbeteringen tegen het einde van het jaar 2007 :roll:

Geplaatst: 27 jan 2008, 18:53
door eco racer
vanwaar de vraag?

omdat ik vrees dat Telenet en Belgacom menig overgestapte klanten gaan benaderen omdat ze overgestapt zijn wegens de belachelijk lage limiet van 12 GB [ExpressNet/ADSL GO] naar DOMMEL, EDPnet, Scarlet ofzo, en terecht :wink: Ik ga dit expliciet vermelden in mijn aangetekende opzegbrief, dat ik 1/ geschrapt wil worden uit ALLE gegevensdatabanken voor commerciƫle doeleinden gebruikt door TELENET en gelieerde bedrijven. 2/ dat ik niet meer door hen "lastig" gevallen wens te worden op straffe van dat zien we dan nog wel. Telenet stinkt. De Bye Bye Telenet sticker ben ik nog aan het maken en plakt spoedig op de brievenbus. :-D

Geplaatst: 19 mei 2008, 23:00
door dbr
Wat is de moeilijkheid van het korte maar krachtige antwoord: NEE
als je gebeld wordt.


Scarlet belt ook zijn online aanmeldingen na(die niet voltooid zijn) Belt ex-klanten na en belt koud.

Belgacom belt koud, en belt na. (geen rekening houdend met het soort callcenter intern of extern)

Telenet Belt koud, belt na, werft klanten via onderzoeken.

Geplaatst: 20 mei 2008, 09:35
door ubremoved_539
dbr schreef:Wat is de moeilijkheid van het korte maar krachtige antwoord: NEE als je gebeld wordt.
Het is toch leuk als ze nog eens bellen... eerst en vooral kunnen ze toch niet aanbieden wat een Dommel geeft, dus je kan er nog een moment plezier aan beleven door het nog eens onder hun neus te wrijven :twisted:

Geplaatst: 25 mei 2008, 22:03
door splinterbyte
ja inderdaad, dat heb ik zopas nog gedaan toen telenet me opbelde, laat ze maar doorratelen en op elke aanbieding zeggen dat je toch beter hebt tegen goedkoper, met de details er bij... haha :D vind ik toch zo grappig

was wel een vriendelijke... ze bedankte me nog voor het gesprek

Geplaatst: 25 mei 2008, 22:49
door Lord Utopia
Waarom valt niemand mij lastig :"(

ik wil ook mijn zegje kunnen doen tegen die callcenters :"(

Geplaatst: 25 mei 2008, 23:17
door laurens7
SplinterByte schreef:ja inderdaad, dat heb ik zopas nog gedaan toen telenet me opbelde, laat ze maar doorratelen en op elke aanbieding zeggen dat je toch beter hebt tegen goedkoper, met de details er bij... haha :D vind ik toch zo grappig

was wel een vriendelijke... ze bedankte me nog voor het gesprek
Ik zeg altijd "we hebben product x van het werk", en dan is het gesprek erg kort.

Geplaatst: 25 mei 2008, 23:40
door kaween
... ze belden wel nog eens, zo'n twee keer per jaar door de mangel genomen, maar enkel BGC, niet Telenet. Ik neem aan dat mijn opzegbrief van een paar jaar geleden aan de brave mensen in Mechelen wel duidelijk was.

Maar de laatste keer dat ik de (overigens zeer vriendelijke) call van BGC kreeg, heb ik gewoon heel duidelijk gezegd hoeveel ik per maand betaal en wat ik er voor terugkrijg bij mijn huidige ISP, en dat BGC vrij is om me terug te bellen als ze een aanbod hebben dat in de buurt komt van mijn huidige abo.

Sindsdien hebben ze dus niet meer teruggebeld. Ze houden dus duidelijk wel een soort chart bij van welke klanten als "verloren" worden beschouwd.

Ik kijk er trouwens echt niet naar uit om die mensen een loer te draaien of zitten afzeiken wegens het product dat ze proberen te verkopen : die mensen doen ook gewoon hun job, en ik heb buiten een totaal onbeschofte reaktie van een BGC helpdesk'er zoveel jaren geleden nooit problemen gehad met ze.

Geplaatst: 26 mei 2008, 09:08
door brooklyn
Het is 2-2 hier, zowel telenet als Belgacom hebben mij al gebeld.
Dan heb ik altijd de ultieme vraag voor hun , geef eens 1 goeie reden waarom ik zou overstappen van dommel naar jullie gebrekkig internet.

Geplaatst: 26 mei 2008, 19:49
door splinterbyte
brooklyn schreef:Het is 2-2 hier, zowel telenet als Belgacom hebben mij al gebeld.
Dan heb ik altijd de ultieme vraag voor hun , geef eens 1 goeie reden waarom ik zou overstappen van dommel naar jullie gebrekkig internet.
Ja, maar hier durven ze soms dingen op antwoorden die niet waar zijn... om je toch maar vast te krijgen... (niet dat dit bij mij lukt)

Geplaatst: 27 mei 2008, 12:09
door BasMSI
Mij bellen ze niet meer nadat ik ze heb laten weten over Robinson en dat ze strafbaar zijn.
Geen enkel belt me nog :lol:

http://www.robinsonlist.be/

Geplaatst: 04 nov 2008, 14:32
door cowboy_film_fan
Ja die Robinson lijst,daar heb ik me ook onlangs op laten zetten,omdat vooral Belgacom mij regelmatig contacteerde.Welliswaar betreffende telefonie maar ik was het beu om opgebeld te worden.
Nu nog zien of het echt werkt..

Geplaatst: 04 nov 2008, 14:44
door Zamba
anonieme oproepweigering laten activeren. het kost wel een paar euro per maand maar dat kan de zaak niet maken, vind ik.
sinds ik dat geactiveerd heb, ben ik nooit meer lastiggevallen.

Geplaatst: 04 nov 2008, 14:56
door localhost
xenne schreef:ik heb idd nadat ik m'n opzeg gegeven had nog telefoon gekregen van Telenet, speciale voorwaarden hebben ze niet gegeven, wel beloofden ze drastische verbeteringen tegen het einde van het jaar 2007 :roll:
Dat was geen win-back. Dat was customer retention. Je was op dat moment nog klant in opzeg, of nog maar net klant-af. Win-back gaat over klanten die al een jaar of langer weg zijn.