Pagina 1 van 1
Muziek van Pc op Stereo afspelen.
Geplaatst: 05 jun 2007, 12:38
door malinwa001
Ik zit met een vraag ivm mijn soundcard. Dit is een Audigy 2.
ik zou deze op mijn stereo willen aansluiten om vanaf mijn pc mijn flac-files af te spelen.
natuurlijk zonder mijn aangesloten speakers elke keer te moeten uitpluggen.
Bestaat er een andere soundcard of iets anders van degelijke kwaliteit en bekabeld?
Re: Muziek van Pc op Stereo afspelen.
Geplaatst: 05 jun 2007, 13:37
door ubremoved_539
malinwa001 schreef:natuurlijk zonder mijn aangesloten speakers elke keer te moeten uitpluggen.
Split gewoon je Line-Out... één naar je speakers, één naar je stereo.
Geplaatst: 05 jun 2007, 13:44
door lithion
Met zo'n Audigy heb je toch verschillende line-outs (normaal voor 6.1 sound)? Mits je dat goed instelt in de bijhorende software moet je enkel maar een kabeltje verbinden.
Geplaatst: 06 jun 2007, 00:11
door Braindamage
Er zijn ook usb geluidskaartjes die echt niet veel kosten waarop je dan je stereoketen kunt aansluiten, en dan kan je je interne soundblaster instellen als standaard geluidskaart en in je favoriete muziekprogramma instellen om de externe te gebruiken.
Die externe geluidskaarten kan je dan ook op je bureau leggen, zodat stekkertjes veranderen (moest het eens nodig zijn) ook kan gebeuren zonder achter je pc te kruipen
Geplaatst: 03 jul 2007, 14:22
door Kenneth
Ben daar ook naar op zoek om te kunnen kiezen wat ik gebruik, mijn luidsprekertjes of mijn hifi keten.
Blijkbaar zou het splitten van de line out nog redelijk wat verlies opleveren of valt dat nog mee?
Ikzelf (allé, mijn pc) heeft zo'n realtek on board chip. Ik ben al eens aan het zoeken geweest om misschien aan te kunnen sluiten op de Rear uitgang en dat dan te gebruiken in plaats van altijd te versteken. Mensen hebben mij al proberen wijs te maken dat er daar software voor bestaat dat je dan kan kiezen uit welke uitgang het geluid komt zodat het dus geen 5.1 opstelling meer is maar meer een A + B opstelling.
Schiet nu net iets in mijn gedacht. Zou ik geen gebruik kunnen maken van de koptelefoonuitgang van ofwel mijn pc ofwel van mijn logitech luidsprekers? Of is dat signaal te zwak?
Geplaatst: 03 jul 2007, 15:05
door Sub Zero
Dat zou perfect moeten werken. Maar hou er dan rekening mee dat de versterker van je boxen ook het 'volume' van het signaal dat naar je stereo gestuurd wordt bepaalt.