Kapitaalsverhoging van 22 miljoen voor Telenet

Nieuws omtrent telecommunicatie
Plaats reactie
Gebruikersavatar
Blue-Sky
Erelid
Erelid
Berichten: 8554
Lid geworden op: 23 feb 2003, 20:42
Locatie: België - Limburg

<img src="http://upload.userbase.be/upload/tn_telenet_2705.jpg" align="left" width="119" height="80"> Het Mechelse telecombedrijf Telenet gaat een kapitaalverhoging doorvoeren ten belope van maximum 22 miljoen euro. Een buitengewone algemene vergadering zette hiervoor vrijdag het licht op groen. De nieuwe aandelen zijn bestemd voor het personeel van het bedrijf.

Een vorige poging om het personeel in het kapitaal te laten instappen mislukte eind 2005, omdat de koers van het aandeel op de beurs toen lager stond. Het is nog niet bekend hoeveel aandelen zullen worden aangeboden, dat zal afhangen van het tijdstip van de operatie.

De algemene vergadering van Telenet heeft ook het licht op groen gezet om samen met Mobistar gsm-diensten aan te bieden. Die zouden vanaf deze zomer worden aangeboden.

Bron:HLN.be van 27 mei 2006
Gebruikersavatar
brooklyn
Elite Poster
Elite Poster
Berichten: 1252
Lid geworden op: 15 jun 2004, 20:25
Locatie: West-Vlaanderen aan de kust

Jammer dat er geen rotte cent naar de klant zal vloeien in de vorm van volumeverhoging
Afbeelding
PC1: Intel Core 2 Duo E6600 - 2GB DDR2 SDRAM PC6400 - ASUS P5B Deluxe - GeForce 8800GTS 320MB DDR3 - Western Digital 35GB Raptor - 3.1TB HD space
PC2: AMD3600 - 1GB DDR - ASUS A8N Deluxe - ATI 3850 -
Dvico Tvix 6500A user
Astralon
Elite Poster
Elite Poster
Berichten: 3310
Lid geworden op: 26 jul 2005, 12:17
Locatie: Lochristi
Uitgedeelde bedankjes: 196 keer
Bedankt: 125 keer

Als dit bedoeld is voor de "gewone" werknemer dan is dit een zeer goede zaak. Maar ja, de bestuurders, raad van beheer en directeuren behoren ook tot het personeel :?

Astralon
Gast

Astralon schreef:Als dit bedoeld is voor de "gewone" werknemer dan is dit een zeer goede zaak. Maar ja, de bestuurders, raad van beheer en directeuren behoren ook tot het personeel :?

Astralon
Ik denk niet dat het om aandelen gaat dat aan bestuurders en dergelijke wordt geschonken. Het is eerder een aandelenplan waarop personeelsleden kunnen inschrijven en op die manier aandelen in de eigen onderneming kunnen verkrijgen, dikwijls tegen een korting of een goedkoper tarief. Maar de aandelen moeten wel betaald worden!

grtz
Gebruikersavatar
Ofloo
Elite Poster
Elite Poster
Berichten: 5271
Lid geworden op: 04 okt 2004, 07:36
Locatie: BALEN
Uitgedeelde bedankjes: 57 keer
Bedankt: 92 keer

zoals men ziet maakt men zelfs al reclame om zijn aandelen kwijt te geraken :p
Gebruikersavatar
Mahimahi
Elite Poster
Elite Poster
Berichten: 1192
Lid geworden op: 14 nov 2002, 16:59
Locatie: Derde straatje op de rechterkant
Uitgedeelde bedankjes: 1 keer

Ik zou ze echt niet vertrouwen om mijn centen te beheren.
:wave: So long, and thanks for all the fish :wave:
LaundroMat
Pro Member
Pro Member
Berichten: 262
Lid geworden op: 26 feb 2005, 11:10

Sowieso vind ik het maar bedenkelijk - hoewel het een courante praktijk is - om aan je personeelsleden geld te vragen om het bedrijf verder te laten groeien.
Gebruikersavatar
Robbe
El Robre
El Robre
Berichten: 2861
Lid geworden op: 30 jun 2005, 22:45
Twitter: infocaris
Locatie: Kortrijk
Uitgedeelde bedankjes: 3 keer

bij de vorige actie hadden ze toch ook al zoiets gedaan, en toen hadden er vanaf de eerste beursdag direct al hun aandelen verkocht, waarom zouden ze dat dan nu niet opnieuw doen ... ?
Contractuele clausule bij de verkoop mschien ?

Code: Selecteer alles

filmpjes toevoegen met : [vimeo]code[/vimeo] en [youtube]code[/youtube]
Wright
Plus Member
Plus Member
Berichten: 138
Lid geworden op: 12 jun 2004, 10:07

Telenet heeft voor het eerst in zijn geschiedenis winst geboekt.

meer info:
http://www.vrtnieuws.net/nieuwsnet_mast ... ndex.shtml
ISP: Edpnet
Gebruikersavatar
devilkin
Administrator
Administrator
Berichten: 7024
Lid geworden op: 17 mei 2006, 20:10
Uitgedeelde bedankjes: 1077 keer
Bedankt: 681 keer
Recent bedankt: 9 keer
Provider
Te Koop forum

Wright schreef:Telenet heeft voor het eerst in zijn geschiedenis winst geboekt.

meer info:
http://www.vrtnieuws.net/nieuwsnet_mast ... ndex.shtml
En gingen op de beurs gelijk 1.66% lager staan :)
Gebruikersavatar
brooklyn
Elite Poster
Elite Poster
Berichten: 1252
Lid geworden op: 15 jun 2004, 20:25
Locatie: West-Vlaanderen aan de kust

Het gaat Telenet voor de wind. Zo blijkt uit de kwartaalresultaten van het Mechelse bedrijf.
staat er

Wat wil je als je een monopolie hebt,
Moest er telenet in Nederland zijn dan gaan ze dood binnen de 2 jaar
Afbeelding
PC1: Intel Core 2 Duo E6600 - 2GB DDR2 SDRAM PC6400 - ASUS P5B Deluxe - GeForce 8800GTS 320MB DDR3 - Western Digital 35GB Raptor - 3.1TB HD space
PC2: AMD3600 - 1GB DDR - ASUS A8N Deluxe - ATI 3850 -
Dvico Tvix 6500A user
Gebruikersavatar
The_Borg
Elite Poster
Elite Poster
Berichten: 1759
Lid geworden op: 22 dec 2003, 20:25

En gaven ze al unlimited :P. Het laatste dat ik zou doen is aandelen kopen in mijn eigen bedrijf. Als het slecht gaat kan je beide verliezen.
"We are the Borg. Lower your shields and surrender your ships. We will add your biological and technological distinctiveness to our own. Your culture will adapt to service us. Resistance is futile."
CueBoy
Elite Poster
Elite Poster
Berichten: 1712
Lid geworden op: 23 mei 2003, 23:13
Uitgedeelde bedankjes: 4 keer
Bedankt: 10 keer

The_Borg schreef:Het laatste dat ik zou doen is aandelen kopen in mijn eigen bedrijf.
In sommige gevallen (kapitaalverhoging bv.), kun je deze uitgave aftrekken van je belastingen... dit is dan weer positief :-)
If you can't beat them, confuse them.
Gebruikersavatar
Ofloo
Elite Poster
Elite Poster
Berichten: 5271
Lid geworden op: 04 okt 2004, 07:36
Locatie: BALEN
Uitgedeelde bedankjes: 57 keer
Bedankt: 92 keer

in sommige gevallen zegt men te kapitaals verhooging door te voeren om dan meer aandelen te kunnen uitgeven dé kapitaals verhoging later intrekken en gaat het aandeel naar beneden ! Toch ontvangt men de volle pot voor het aandeel.. aangezien op het moment van de verkoop het aandeel hoog stond, dus 't kan ook afzetterij zijn ! Wat mij niet zou verbazen van telenet
Limburg
Elite Poster
Elite Poster
Berichten: 1636
Lid geworden op: 28 okt 2003, 14:40
Locatie: N.O.Limburg
Uitgedeelde bedankjes: 27 keer
Bedankt: 4 keer

En waar hebben ze het voor nodig?
Voor dit?
http://www.webwereld.nl/articles/41479/ ... ijven.html
Maar voor dat bedrag (koopprijs twee miljard euro tegenover een kapitaalverhoging van 22 miljoen) zouden ze hun klanten nog even wat meer moeten uitpersen...
(wanneer het waar zou zijn, wat Telenet ontkent)
Plaats reactie

Terug naar “Telecom nieuws”