Het merendeel van hetgeen op helpdesks werkt kan enkel maar voorlezen wat er op hun scherm staat. Meestal snappen ze zelf niet waarmee ze bezig zijn.
Ze zijn wel allemaal enorm goed om zonder kennis van zaken de problemen altijd naar de klant te verschuiven. Als je klaagt over de snelheid gaan ze automatisch beweren dat je spyware op je PC staan hebt, ofwel proberen ze je een duurder abo aan te smeren. Soms denk ik wel dat ze comissie krijgen zoals verkopers.
Qua onbekwaamheid breekt de helpdesk van Versatel/Tele2 alle records.
Let op: het is hiermee niet mijn bedoeling om helpdesk medewerkers af te breken, want het is niet hun schuld dat providers willen besparen door ongetraind personeel aan te nemen. Geef die mensen een degelijke opleiding en ze kunnen hun taak veel beter uitvoeren.
Maar dat kost uiteraard allemaal te veel geld...