Streamz: Vlaamse Netflix

Ander nieuws dat te maken heeft met technologie
Gebruikersavatar
Dizzy
Elite Poster
Elite Poster
Berichten: 12517
Lid geworden op: 06 dec 2009, 13:28
Locatie: Hier ter plaatse
Uitgedeelde bedankjes: 594 keer
Bedankt: 724 keer
Recent bedankt: 10 keer
Te Koop forum

Streamz werd opgericht als Vlaamse Netflix maar dreigt nu voor de helft Amerikaans te worden

Als Liberty Global zijn overnamebod op Telenet succesvol afrondt, komt Streamz voor de helft in Amerikaanse handen en worden de Play-zenders en Woestijnvis zelfs volledig Amerikaans. Hoe erg is dat?

‘Alle belangrijke banden die Telenet had met de Vlaamse audiovisuele sector dreigen te verdwijnen’, zegt Vlaams Parlementslid Katia Segers (Vooruit) nu de kans groot is dat het bod van de Amerikaanse telecom- en mediaspeler Liberty Global op Telenet aanvaard wordt. Dat bedrijf heeft nu al 59,18 procent van de aandelen in handen. Als het Telenet volledig inlijft, komen productiehuis Woestijnvis en de zenders van Play Media helemaal in Amerikaanse handen.

Caviar, het productiehuis van onder meer ­Tabula rasa en Down the road, wordt dan weer voor 70 procent Amerikaans. Streamz, het streamingplatform dat zowel HBO-series als Vlaamse reeksen zoals Nonkels aanbiedt, wordt voor 50 procent Amerikaans – de helft van de aandelen blijft van DPG Media, de mediagroep van Het Laatste Nieuws en VTM.

Segers noemt die ‘volledige Amerikanisering van Telenet een reële bedreiging voor onze audiovisuele sector’. De politica is in de eerste plaats bezorgd dat de ‘verplichte en oh zo broodnodige investeringen in de Vlaamse audiovisuele productiesector naar Amerika zullen vloeien in plaats van naar ons talentrijke Vlaanderen’.

Tegelijk wijst Segers erop dat Streamz (het ‘Vlaamse Netflix’) in 2020 precies werd opgericht als tegengewicht voor Amerikaanse streamingdiensten, en nu dus ook voor de helft in puur Amerikaanse handen terechtkomt. Streamz is een joint venture tussen Telenet (Play4, Play5, Woestijnvis) en DPG Media (VTM en Q). De Vlaamse streamingdienst kwam er met de nodige politieke steun. Dat de Vlaamse regering dat idee al meteen verankerde in haar regeerakkoord, toont hoe gretig de regering-Jambon wilde dat die Vlaamse Netflix er kwam.

Voor Vlaams minister-president Jan Jambon (N-VA) was het woensdag nog te vroeg om te reageren. ‘Het belangrijkste is dat Telenet lokale werkgelegenheid creëert en blijft investeren in de Vlaamse audiovisuele sector’, zegt minister van Media Benjamin Dalle (CD&V).

‘Verhinderen dat Telenet verkoopt, kunnen wij niet’, zegt Vlaams Parlementslid Wilfried Vandaele (N-VA). ‘Wel kunnen we ervoor zorgen dat Telenet ook na overname verplicht is voldoende bij te dragen aan eigen Vlaamse producties.’

Drie jaar later lopen de onderhandelingen over hoe de samenwerking van Streamz met de openbare omroep eruit moet zien nog altijd. De publieke omroep heeft met VRT Max al een eigen (gratis) streamingplatform. In welke mate de nakende overname van Telenet de onderhandelingen zal beïnvloeden, wil de VRT niet zeggen.

De Vlaamse mediasector wordt na de zet van Liberty Global wellicht meer Amerikaans. ‘Hoewel Telenet tot nu toe al voor 59 procent in handen was van Liberty Global, speelde het bedrijf vaak de Vlaamse kaart uit. Dat wordt nu moeilijker’, zegt Tim Raats, mediaprofessor bij Imec-SMIT-VUB. ‘De wetmatigheid bij dit soort overnames is dat zo’n lokale dochter als Streamz met rust gelaten wordt als ze goed opbrengt. Op dit moment zijn de inspanningen nog altijd groot in verhouding met de opbrengsten. Het is dus zeer onzeker dat Telenet en dochterzender Play in de toekomst nog zoveel in Vlaamse content zullen kunnen investeren als ze nu doen.’

Bart De Groote, ceo van Streamz, is het daar niet mee eens: ‘Ik zie geen enkele indicatie voor een koerswijzing van Telenet.’ De Groote kondigde in januari nog aan dat Streamz meer wil investeren in lokale programma’s en tv-makers.

Eenzelfde geluid bij Jeroen Bronselaer, de ceo van Play Media (Play4, Play5, Go Play). ‘Liberty Global is sinds 2007 al meerderheidsaandeelhouder van Telenet. Ook in andere landen, waar ze 100 procent aandeelhouder zijn van een telecombedrijf, investeren ze in entertainment. In Ierland hebben ze in 2018 TV3 gekocht, de op een na grootste commerciële omroep. Die is intussen omgedoopt tot Virgin Media One. In Zwitserland hebben ze de uitzendrechten van de ijshockeycompetitie onlangs tot 2027 verworven. En in Nederland, waar ze 50 procent van de aandelen van het Telco-bedrijf Ziggo hebben, investeerden ze in een sportzender: Ziggo Sport.’

Of Liberty Global het Vlaamse medialandschap zal hertekenen, valt af te wachten.
Die van bij ons moeten opletten want ze zijn niet meer van bij ons en de druk wordt groter.

Eigenlijk is het triest hoe Vlaanderen één van zijn kroonjuwelen zo verkwanseld heeft. Toeteren over Vlaamse cultuur en eigenheid en van bij ons maar in realiteit gewoon uitverkopen. Verplicht nog maar wat reclame, dat werkt altijd :)
Wil je iemand kwaad maken, vertel hem dan leugens. Wil je iemand razend maken, vertel hem dan de waarheid.
Gebruikersavatar
heist_175
Moderator
Moderator
Berichten: 16393
Lid geworden op: 07 okt 2010, 09:35
Locatie: Kempen
Uitgedeelde bedankjes: 519 keer
Bedankt: 1195 keer
Recent bedankt: 15 keer

@tegenhouden kunnen we niet
Dat is natuurlijk onzin. Dat kunnen ze wel.
Zowel de Federale als de Vlaamse regering/overheid kan participaties aangaan in bedrijven.
Wie is er anders (mede)eigenaar van Proximus, BPost, Belfius, BNP Paribas, ...?

Vlaanderen:
https://www.vlaanderen.be/organisaties/ ... atschappij
https://www.gimv.com/nl

Federaal
https://financien.belgium.be/nl/over_de ... atschappij

Dat de (Vlaamse) politiek zich nu pas realiseert dat Telenet eigenlijk een Amerikaans bedrijf is, is nogal pijnlijk :).
wied
Elite Poster
Elite Poster
Berichten: 6882
Lid geworden op: 28 okt 2011, 15:07
Locatie: 'tstad
Uitgedeelde bedankjes: 355 keer
Bedankt: 282 keer

Telenet (=telecom) en Colruyt Windpark (=energie) dreigen in buitenlandse handen te vallen, wie gaat er nog volgen!?
Scarlet Loco, OVH/Tempo Easy, Scarlet Cherry, Netflix, Astra1&2 FTA
Gebruikersavatar
Flying
Premium Member
Premium Member
Berichten: 523
Lid geworden op: 22 apr 2014, 16:31
Uitgedeelde bedankjes: 81 keer
Bedankt: 81 keer
Provider

Hopelijk wordt dit streamingplatform opgedoekt en kunnen we daarna een abonnement nemen op HBO, de enige reden dat Streamz ooit een overweging is. De andere onzin erop hoef ik niet. Bovendien is HBO nog eens goedkoper ook.
Vaganzza
Elite Poster
Elite Poster
Berichten: 3406
Lid geworden op: 04 jan 2013, 22:33
Uitgedeelde bedankjes: 75 keer
Bedankt: 257 keer
Provider

Internet & TV: Hey internet (150/15) + Base TV via  Apple TV
GSM: Hey Telecom L 50 GB

 iPhone 11 64GB SG |  Mac Mini (2020 M1 16GB 1TB SSD) |  Retina MacBook Pro 13" (2017 8GB 128GB SSD) |  iPad Pro M4 (2024) 256GB SG |  Apple TV 4K 2022 (2x) | Ubiquiti Unifi: USW-16-POE Gen 2, Cloud Key Plus Gen 2 en 5x UAP-AC-PRO
Gebruikersavatar
cadsite
userbase crew
userbase crew
Berichten: 6928
Lid geworden op: 20 jan 2015, 16:10
Locatie: Kortrijk
Uitgedeelde bedankjes: 322 keer
Bedankt: 725 keer
Recent bedankt: 11 keer
Provider
Te Koop forum

Het tarief dat ze vragen met reclame vind ik nog aan de hoge kant mocht je geen reclame krijgen. :oops:
master-magic
Premium Member
Premium Member
Berichten: 584
Lid geworden op: 03 dec 2005, 12:44
Uitgedeelde bedankjes: 27 keer
Bedankt: 34 keer
Recent bedankt: 1 keer
Provider

er veranderd niks aan het maand abbo, er komt gewoon een versie met reclame in.
weet dat ze door de HBO series veel betalen en dan moeten ze er ook nog iets aan verdienen.
greets
master-magic
Fastfiber 8500/2450 met fiber 8,5 Gbps/2,4 Gbps
Asus GT-AX1100 Pro Router
Dreambox 920 UHD (DVB-S/C) HD PVR met een T90 & VU+ Zero 4K (DVB-C/T2) .
Gebruikersavatar
Dizzy
Elite Poster
Elite Poster
Berichten: 12517
Lid geworden op: 06 dec 2009, 13:28
Locatie: Hier ter plaatse
Uitgedeelde bedankjes: 594 keer
Bedankt: 724 keer
Recent bedankt: 10 keer
Te Koop forum

VTMgo kwam toch met een abo zonder reclame, bij streamz is het (meer) betalen EN reclame. Ook geen offline kijken of recente blokblazers op die webstek van bij ons.

Kinderen kijken zonder reclame zegt men maar hoe vermijden ze dat iedereen gewoon een kindprofiel instelt?
Wil je iemand kwaad maken, vertel hem dan leugens. Wil je iemand razend maken, vertel hem dan de waarheid.
Gebruikersavatar
cadsite
userbase crew
userbase crew
Berichten: 6928
Lid geworden op: 20 jan 2015, 16:10
Locatie: Kortrijk
Uitgedeelde bedankjes: 322 keer
Bedankt: 725 keer
Recent bedankt: 11 keer
Provider
Te Koop forum

IS het niet "de programma's voor kinderen zijn zonder reclame"?
(al vind ik zowat heel VTM voor kinderen...)
Gebruikersavatar
Dizzy
Elite Poster
Elite Poster
Berichten: 12517
Lid geworden op: 06 dec 2009, 13:28
Locatie: Hier ter plaatse
Uitgedeelde bedankjes: 594 keer
Bedankt: 724 keer
Recent bedankt: 10 keer
Te Koop forum

Kinderprogramma’s blijven trouwens reclamevrij.
Je hebt gelijk, ze maken blijkbaar onderscheid tussen kinderen en kinds :lol:

Ook maar 1 scherm tegelijk want reclame wil je uiteraard altijd samen bekijken.
Wil je iemand kwaad maken, vertel hem dan leugens. Wil je iemand razend maken, vertel hem dan de waarheid.
SPR
Elite Poster
Elite Poster
Berichten: 788
Lid geworden op: 23 jan 2021, 10:34
Uitgedeelde bedankjes: 32 keer
Bedankt: 31 keer

Is er ergens een lijst wat er bij komt en verdwijnt op Streamz? Is nu al de 2e keer dat ik een serie begin te kijken die dan ineens verdwijnt. Begin dat wat beu te worden.
master-magic
Premium Member
Premium Member
Berichten: 584
Lid geworden op: 03 dec 2005, 12:44
Uitgedeelde bedankjes: 27 keer
Bedankt: 34 keer
Recent bedankt: 1 keer
Provider

https://news.streamz.be/media
wat er bij komt zie je daar op.
greets
master-magic
Fastfiber 8500/2450 met fiber 8,5 Gbps/2,4 Gbps
Asus GT-AX1100 Pro Router
Dreambox 920 UHD (DVB-S/C) HD PVR met een T90 & VU+ Zero 4K (DVB-C/T2) .
Gebruikersavatar
Dizzy
Elite Poster
Elite Poster
Berichten: 12517
Lid geworden op: 06 dec 2009, 13:28
Locatie: Hier ter plaatse
Uitgedeelde bedankjes: 594 keer
Bedankt: 724 keer
Recent bedankt: 10 keer
Te Koop forum

Dat is inderdaad vervelend. Men moet die info erbij geven want wat voor zin heeft het een serie te beginnen van 4 seizoenen die over 2 weken niet meer beschikbaar is?

Dat is echter bij anderen ook zo, bij VRTmax heb je dan dingen in je overzicht en als je er op klikt krijg je de boodschap niet meer beschikbaar. Toon het dan ook niet meer of geef die optie.
Wil je iemand kwaad maken, vertel hem dan leugens. Wil je iemand razend maken, vertel hem dan de waarheid.
Gebruikersavatar
heist_175
Moderator
Moderator
Berichten: 16393
Lid geworden op: 07 okt 2010, 09:35
Locatie: Kempen
Uitgedeelde bedankjes: 519 keer
Bedankt: 1195 keer
Recent bedankt: 15 keer

Bij VRT Max staat er toch bij hoelang het nog beschikbaar zal zijn?

Series onbeschikbaar maken, zal de piraten enkel populairder maken :).
Gebruikersavatar
Dizzy
Elite Poster
Elite Poster
Berichten: 12517
Lid geworden op: 06 dec 2009, 13:28
Locatie: Hier ter plaatse
Uitgedeelde bedankjes: 594 keer
Bedankt: 724 keer
Recent bedankt: 10 keer
Te Koop forum

Ja, maar dat is redelijk kort soms. Ik snap niet waarom dat niet langer kan, opslag is nu toch niet echt meer het probleem en waarom wist men bvb niet alle optredens van Bazart eerst?

Nu krijg je een lijst te zien waarvan dingen niet meer beschikbaar zijn, dat kan men toch aanduiden?

Het zorgt er inderdaad voor dat de jack sparrow route populairder wordt.
Wil je iemand kwaad maken, vertel hem dan leugens. Wil je iemand razend maken, vertel hem dan de waarheid.
master-magic
Premium Member
Premium Member
Berichten: 584
Lid geworden op: 03 dec 2005, 12:44
Uitgedeelde bedankjes: 27 keer
Bedankt: 34 keer
Recent bedankt: 1 keer
Provider

Denk dat dit te maken heeft met wat veel bekeken wordt en wat amper bekeken wordt,
De series dat minder bekeken wordt zullen sneller verdwijnen, en heeft misschien ook te maken met rechten op de series dat ze een bepaalde periode maar beschikbaar zijn.
Als je bv kijkt naar een serie als merlina van de VRT, die staat er al jaren volledig op, dat verdwijnt niet snel.
Buitenlandse series waar ze voor betalen zijn korter beschikbaar, een optreden van bazart is dus ook eigen registratie veronderstel ik en is langer beschikbaar.
greets
master-magic
Fastfiber 8500/2450 met fiber 8,5 Gbps/2,4 Gbps
Asus GT-AX1100 Pro Router
Dreambox 920 UHD (DVB-S/C) HD PVR met een T90 & VU+ Zero 4K (DVB-C/T2) .
Gebruikersavatar
Dizzy
Elite Poster
Elite Poster
Berichten: 12517
Lid geworden op: 06 dec 2009, 13:28
Locatie: Hier ter plaatse
Uitgedeelde bedankjes: 594 keer
Bedankt: 724 keer
Recent bedankt: 10 keer
Te Koop forum

De kijkcijfers spelen een beperkte rol denk ik gezien de variatie in wat verdwijnt. Het zal eerder aan de rechten liggen en dus budget.

Merlina wordt beschermd door Sardonis, dat is een geval apart. Ik hoop dat deze organisatie zich eens gaat bezig houden met Bazart :)
Wil je iemand kwaad maken, vertel hem dan leugens. Wil je iemand razend maken, vertel hem dan de waarheid.
Gebruikersavatar
heist_175
Moderator
Moderator
Berichten: 16393
Lid geworden op: 07 okt 2010, 09:35
Locatie: Kempen
Uitgedeelde bedankjes: 519 keer
Bedankt: 1195 keer
Recent bedankt: 15 keer

https://tweakers.net/nieuws/222688/stre ... rlies.html
De Vlaamse streamingdienst Streamz draaide in 2023 opnieuw meer dan 7 miljoen euro verlies, maar het bedrag ligt volgens het bedrijf 'ruim binnen budget'.
Het bedrijf spreekt zelfs van een voorsprong op de langetermijnambities.
Hoewel het bedrijf geen concrete cijfers noemt, zou het totale aantal abonnees zijn gestegen.
Bodemloze put, maar het was wel zo gebudgetteerd.
Gelukkig is er binnenkort een nieuwe Vlaamse regering, kan DPG terug gaan bedelen bij de nieuwe minister van media.
Gebruikersavatar
Dizzy
Elite Poster
Elite Poster
Berichten: 12517
Lid geworden op: 06 dec 2009, 13:28
Locatie: Hier ter plaatse
Uitgedeelde bedankjes: 594 keer
Bedankt: 724 keer
Recent bedankt: 10 keer
Te Koop forum

Dat spelleke blijft niet duren want die verliezen moeten eens gerecupereerd worden en dat zal dus niet gebeuren op deze manier. Hate to say...
Wil je iemand kwaad maken, vertel hem dan leugens. Wil je iemand razend maken, vertel hem dan de waarheid.
Stroper
Elite Poster
Elite Poster
Berichten: 2065
Lid geworden op: 24 aug 2011, 10:27
Uitgedeelde bedankjes: 96 keer
Bedankt: 174 keer
Provider

heist_175 schreef: 03 jun 2024, 14:09 Bodemloze put, maar het was wel zo gebudgetteerd.
Gelukkig is er binnenkort een nieuwe Vlaamse regering, kan DPG terug gaan bedelen bij de nieuwe minister van media.
Los van het feit, dat ik ook wel een beetje kritiek heb op sommige zaken van Streamz, is dit best een realistisch antwoord.
Netflix maakte zijn eerste winst maar na 5 jaar. En heel wat van die nieuwe bedrijven(TakeAway, Deliveroo, eSteps,...) draaien met verlies en worden in leven gehouden door investeerders die denken dat het in de toekomst wel winstgevend zal zijn.
Gebruikersavatar
Dizzy
Elite Poster
Elite Poster
Berichten: 12517
Lid geworden op: 06 dec 2009, 13:28
Locatie: Hier ter plaatse
Uitgedeelde bedankjes: 594 keer
Bedankt: 724 keer
Recent bedankt: 10 keer
Te Koop forum

Klein verschil, die werken voor een enorme markt terwijl Streamz een te kleine markt bedient om winstgevend te zijn, tenzij je graag nog meer betaalt voor Vlaamse "content" die nadien toch gratis te zien is.
Wil je iemand kwaad maken, vertel hem dan leugens. Wil je iemand razend maken, vertel hem dan de waarheid.
Gebruikersavatar
heist_175
Moderator
Moderator
Berichten: 16393
Lid geworden op: 07 okt 2010, 09:35
Locatie: Kempen
Uitgedeelde bedankjes: 519 keer
Bedankt: 1195 keer
Recent bedankt: 15 keer

Mochten het enkel investeerders zijn die er hun (durf)kapitaal in zouden steken, zou het met niet kunnen schelen.
Maar hier gaat een privébedrijf met €2mia omzet en €200mio winst, bij de Vlaamse regering wenen om geld te krijgen voor iets dat niet levenvatbaar is, toch in leven te houden.
En het is geen publieke dienst, zoals de VRT wel is.
Gebruikersavatar
Dizzy
Elite Poster
Elite Poster
Berichten: 12517
Lid geworden op: 06 dec 2009, 13:28
Locatie: Hier ter plaatse
Uitgedeelde bedankjes: 594 keer
Bedankt: 724 keer
Recent bedankt: 10 keer
Te Koop forum

Klopt, mocht het een bus zijn, was die lijn al lang geschrapt :)
Wil je iemand kwaad maken, vertel hem dan leugens. Wil je iemand razend maken, vertel hem dan de waarheid.
Gebruikersavatar
Petrikske
Elite Poster
Elite Poster
Berichten: 5253
Lid geworden op: 07 feb 2006, 13:54
Uitgedeelde bedankjes: 766 keer
Bedankt: 153 keer
Recent bedankt: 1 keer

Stroper schreef: 03 jun 2024, 14:33Los van het feit, dat ik ook wel een beetje kritiek heb op sommige zaken van Streamz, is dit best een realistisch antwoord.
Netflix maakte zijn eerste winst maar na 5 jaar. En heel wat van die nieuwe bedrijven(TakeAway, Deliveroo, eSteps,...) draaien met verlies en worden in leven gehouden door investeerders die denken dat het in de toekomst wel winstgevend zal zijn.
Los van het feit dat wereld niet blijft stil staan ook al was Netflix baanbrekend, in de gedrochten van de wereldwijde streaming word er smadelijk gelachten en haal je voor een habbekrats van de prijs ondertussen de ganse wereld in je woonkamer.
"In my world, everyone is welcome, important, accepted, respected, encouraged, valued and....equal,
Jeremy
Starter
Starter
Berichten: 10
Lid geworden op: 28 jul 2024, 15:42

De Vlaamse Netflix...daar zitten veel mensen op te wachten...Oude films van Urbanus en Vlaamse films uit de jaren 70 en 80...wie betaald daarvoor?
Abusimbal
Elite Poster
Elite Poster
Berichten: 2118
Lid geworden op: 30 okt 2004, 13:34
Uitgedeelde bedankjes: 370 keer
Bedankt: 120 keer
Recent bedankt: 1 keer
Te Koop forum

Iemand die weet hoe je aan een promocode komt?
Edit: gewoon wachten op een promo vermoed ik.
Laatst gewijzigd door Abusimbal 16 dec 2024, 23:38, in totaal 1 gewijzigd.
Telenet All-Internet (Gigabit optie)
Samsung Galaxy S25 Ultra
Ubiquiti UDM Pro
Synology DS1821+
Nvidia Shield TV console
Intel NUC 13 Extreme i7 13700K
Microsoft Surface Pro 8
Garmin Venu3
Paddestoel
Member
Member
Berichten: 87
Lid geworden op: 05 sep 2024, 22:33
Uitgedeelde bedankjes: 22 keer
Bedankt: 8 keer

Landman is een leuke serie en soms grappig ook.
Die dialogen zijn hilarisch.
Avenger 2.0
Elite Poster
Elite Poster
Berichten: 2272
Lid geworden op: 13 okt 2005, 20:50
Uitgedeelde bedankjes: 22 keer
Bedankt: 119 keer
Recent bedankt: 1 keer
Provider

Eens een maandje genomen om te testen met goedkoopste abonnement (met reclame). Wel meer reclame dan verwacht (en altijd dezelfde reclame :lol: ).
master-magic
Premium Member
Premium Member
Berichten: 584
Lid geworden op: 03 dec 2005, 12:44
Uitgedeelde bedankjes: 27 keer
Bedankt: 34 keer
Recent bedankt: 1 keer
Provider

Vanaf 10 april gaat de prijs ook weer omhoog met bijna een euro.
Ze zijn daar goed bezig om dit nog minder aantrekkelijk te maken met wat ze maar aanbieden en in deze kwaliteit…
greets
master-magic
Fastfiber 8500/2450 met fiber 8,5 Gbps/2,4 Gbps
Asus GT-AX1100 Pro Router
Dreambox 920 UHD (DVB-S/C) HD PVR met een T90 & VU+ Zero 4K (DVB-C/T2) .
Kun
Pro Member
Pro Member
Berichten: 279
Lid geworden op: 19 aug 2024, 17:29
Uitgedeelde bedankjes: 2 keer
Bedankt: 19 keer
Provider

Ik ga advocaat van de duivel spelen: het is maar €1 meer per maand. Je moet maar 5 minuten werken om €1 te verdienen.
ISP+TV: TN
Gebruikersavatar
heist_175
Moderator
Moderator
Berichten: 16393
Lid geworden op: 07 okt 2010, 09:35
Locatie: Kempen
Uitgedeelde bedankjes: 519 keer
Bedankt: 1195 keer
Recent bedankt: 15 keer

Kun schreef: 4 maanden geleden Je moet maar 5 minuten werken om €1 te verdienen.
Afbeelding

:angel:
Gebruikersavatar
on4bam
Moderator
Moderator
Berichten: 6552
Lid geworden op: 05 mei 2006, 16:05
Locatie: 127.0.0.1 of elders
Uitgedeelde bedankjes: 309 keer
Bedankt: 639 keer
Recent bedankt: 6 keer
Provider

Hopelijk gaat je loon dan ook 7.5% omhoog? Want dat is de prijsstijging van "maar €1" in percenten.
Bye, Maurice
https://on4bam.com
Gebruikersavatar
heist_175
Moderator
Moderator
Berichten: 16393
Lid geworden op: 07 okt 2010, 09:35
Locatie: Kempen
Uitgedeelde bedankjes: 519 keer
Bedankt: 1195 keer
Recent bedankt: 15 keer

Prijsverhogingen:
Streamz Basic 13.1%
Streamz Premium 8.0%
Streamz Premium+ 5.0%

Tarieven: https://tweakers.net/nieuws/232694/stre ... enten.html
Afbeelding
Gebruikersavatar
on4bam
Moderator
Moderator
Berichten: 6552
Lid geworden op: 05 mei 2006, 16:05
Locatie: 127.0.0.1 of elders
Uitgedeelde bedankjes: 309 keer
Bedankt: 639 keer
Recent bedankt: 6 keer
Provider

Het is "maar €1". In april blijkbaar idem bij TN...
Bye, Maurice
https://on4bam.com
Gebruikersavatar
Dave
Pro Member
Pro Member
Berichten: 359
Lid geworden op: 20 aug 2005, 13:27
Twitter: davefrombelgium
Locatie: Heusden-Zolder
Uitgedeelde bedankjes: 12 keer
Bedankt: 9 keer
Provider

Vanaf 27/04 gaat de prijs voor Play Sports ook omhoog... (Op 27/4 wijzigt de prijs van Play Sports. Vanaf dan betaal je € 24,99 per maand). Er zou wel een (automatische) Combo-korting komen met oa Streamz ...

Knappe combinatie? Scoor 5% korting!

Heb je ook Streamz, Netflix of Disney+ bij Telenet? Dan geniet je binnenkort zelfs van 5% combokorting3 op die diensten en op Play Sports. We houden je op de hoogte.
Je combokorting gaat ten vroegste in vanaf 27/4/2025. Je krijgt ze automatisch.
master-magic
Premium Member
Premium Member
Berichten: 584
Lid geworden op: 03 dec 2005, 12:44
Uitgedeelde bedankjes: 27 keer
Bedankt: 34 keer
Recent bedankt: 1 keer
Provider

Gaat Telenet dan ook voor de sport zenders de kwaliteit omhoog naar 4K 🤪
Wordt allemaal duur voor lage beeld kwaliteit en mindere geluidskwaliteit.
Benieuwd of de sport vanaf december via streaming ook beter wordt in beeldkwaliteit.
greets
master-magic
Fastfiber 8500/2450 met fiber 8,5 Gbps/2,4 Gbps
Asus GT-AX1100 Pro Router
Dreambox 920 UHD (DVB-S/C) HD PVR met een T90 & VU+ Zero 4K (DVB-C/T2) .
Gebruikersavatar
cadsite
userbase crew
userbase crew
Berichten: 6928
Lid geworden op: 20 jan 2015, 16:10
Locatie: Kortrijk
Uitgedeelde bedankjes: 322 keer
Bedankt: 725 keer
Recent bedankt: 11 keer
Provider
Te Koop forum

Kun schreef: 4 maanden geleden Ik ga advocaat van de duivel spelen: het is maar €1 meer per maand. Je moet maar 5 minuten werken om €1 te verdienen.
Als iedereen hier op het forum elke maand "maar €1" wilt storten op mijn rekening geef ik jou gelijk. :twisted:
Er zijn maar 24u in een dag en je kan niet blijven 5 minuten extra werken hé, op zeker moment is het op.
ivob
Elite Poster
Elite Poster
Berichten: 6458
Lid geworden op: 03 feb 2022, 14:32
Uitgedeelde bedankjes: 775 keer
Bedankt: 331 keer
Recent bedankt: 14 keer

on4bam schreef: 4 maanden geleden Hopelijk gaat je loon dan ook 7.5% omhoog? Want dat is de prijsstijging van "maar €1" in percenten.
Het verschil zit er 'm natuurlijk in dat om die één euro te "neutraliseren" je maandloon ook maar met één euro moet stijgen.
Het is voor jou dan ook te hopen dat je loon niet met 7,5% moet stijgen om één euro te compenseren. :angel:

Om je een idee te geven, hier steeg - alleen al door de indexaanpassing - het maandelijks gezinsbudget niet met 7,5% maar in euro een honderdvoud van die 1 euro aanpassing.
En daar moet zelfs geen 5 minuten langer voor gewerkt worden.

Het zit er natuurlijk wel in dat in de (nabije?) toekomst dat niet meer het geval zal zijn en dat die loonaanpassingen - op algemene aanvraag - richting defensie en kerncentrales gaan en niet meer naar de rekening van Jan met de Pet. :lol:
Maar dat zien we dan wel weer.
Sol Invictus!
Disclaimer: op het weergeven van ervaringen volgens de eigen situatie kunnen geen rechten door derden onttrokken worden.
Gebruikersavatar
on4bam
Moderator
Moderator
Berichten: 6552
Lid geworden op: 05 mei 2006, 16:05
Locatie: 127.0.0.1 of elders
Uitgedeelde bedankjes: 309 keer
Bedankt: 639 keer
Recent bedankt: 6 keer
Provider

Die €1 is dan maar voor 1 dienst, ondertussen worden andere dingen ook duurder dus blijft het niet bij die ene Euro. Het zal mij echter worst wezen, ik heb geen streamz en "loon" hoef ik mij ook niets meer van aan te trekken.

Tot daar het off-topic gezeur...
Bye, Maurice
https://on4bam.com
master-magic
Premium Member
Premium Member
Berichten: 584
Lid geworden op: 03 dec 2005, 12:44
Uitgedeelde bedankjes: 27 keer
Bedankt: 34 keer
Recent bedankt: 1 keer
Provider

Idd, daar gaat het niet over dat iedereen meer loon krijgt, maar Streamz komt in hetzelfde vaarwater zoals Telenet met elk jaar producten laten stijgen in prijs en als je het aanbod vergelijkt en de kwaliteit van het beeld en geluid dit toch ook beter mag worden voor wat je betaald.
Je kan het niet vergelijken met een Netflix serie f andere streaming omdat je minder krijgt voor je geld bij Streamz dan bij andere streaming opties met films en series.
greets
master-magic
Fastfiber 8500/2450 met fiber 8,5 Gbps/2,4 Gbps
Asus GT-AX1100 Pro Router
Dreambox 920 UHD (DVB-S/C) HD PVR met een T90 & VU+ Zero 4K (DVB-C/T2) .
Plaats reactie

Terug naar “Ander nieuws ivm technologie”