Heeft iemand wat ervaring met alternate?
Ik zag gisteren nacht dat er enkele 3070's in stock waren, direct gekocht omdat mijn huidige AMD gpu vreselijk is OpenGL &OpenCL programma's
Wilde het ophalen vandaag in Aartselaar, maar door zo snel te willen zijn ben ik vergeten dat het dag van de arbeid is.
Ik heb een mailtje gekregen dat mijn bestelling is bevestigd, en een tweede mail waar mijn bestelling in bewerking is gekomen.
Betekend dit dat ik de kaart effectief heb?Geachte heer/mevrouw,
Hierbij willen wij u informeren dat uw bestelling met het ordernummer <****>onder klantnummer <****> bij ons in behandeling is genomen. Op het moment dat uw bestelling klaar ligt om af te halen ontvangt u van ons een e-mail met een afhaalbericht. Graag attenderen wij u er op dat het verwerken tot 4 uur kan duren. Houd er rekening mee dat u zich dient te legitimeren bij het in ontvangst nemen van uw bestelling.
Ik heb van verschillende mensen gehoord dat Alternate's website niet erg accuraat is met stock indicatie.
En dat ze de orders annuleren indien er toch geen stock blijkt te zijn.