Wie het spel "Doom" niet kent is de laatste jaren niet veel buitengeweest... (of net wel ) maar swat, 21 Oktober zou de releasedatum moeten zijn van een langspeelfilm over het spel.
Hierkunt ge alvast nen trailer zien, vooral de first-person camerastandpunten zijn indrukwekkend!
ciao
There are two types of planes : Fighters and Targets
Hopelijk is het wat beter dan de laatste troep die we gekregen hebben. Want tegenwoordig moet er van elke film een game gemaakt worden of omgekeerd.
Als de film van hetzelfde niveau is als Doom III heb ik er toch mijn twijfels over. Tegenwoordig is alles zo op gfx geconcentreerd. Waar was de fun van Doom II naartoe?
ben ik de enige als ik zeg dat hollywood over zijn hoogtepunt is? :s
ze gooien zoveel films op de markt met een megagroot budget en toch zijn et
buchtfilms met weinig inhoud.
de enigste goeie hollywoodfilm, dit jaar, is Sin City peizek
die was tenminste origineel en niet zo zedig als de meeste hollywoodbucht
wa is een actiefilm zonder bloed?
Laatst gewijzigd door Akira 27 aug 2005, 15:51, in totaal 1 gewijzigd.
Heb hem gezien in de Euroscoop Halloween Night, waren 3 films (Boogeyman, The Exorcism of Emily Rose, Doom) voor 12€. Doom vond ik eigenlijk best aardig, helaas houden ze zich zoals elke filmgame niet aan de verhaallijn. En het macho gedoe vond ik ook wat 'over the top'. Voor de rest was het een film die ik toch had moeten zien en ik vond hem niet echt tegenvallen. Maar verwacht ook geen wonderen
The Exorcism Of Emily Rose daarintegen: MEGA ! Zeker zien !