Bepaalde films (bv. 'De Premier', Witse) resulteren in een weergave zonder geluid. Bij andere film in de 'Play-store' van Telenet is de weergave dan weer normaal (beeld en geluid via HDMI).
Daarstraks de klantendienst gebeld en men zou enkele tests moeten uitvoeren waarvoor ik zou moeten terugbellen op een later tijdstip

Ik zie niet in wat er technisch mis kan zijn aangezien ik zowel via hdmi naar TV als via de optische aansluiting naar mijn stereo-keten beeld en geluid heb ongeacht de zender die ik selecteer op mijn digibox en slechts bepaalde Play-films resulteren in 'geen geluidsweergave' en ander normaal weergegeven worden (dub beeld incl. geluid).
M.i. kan het dus niet aan de keuze voor de optische uitgang gelegen zijn want dan zouden alle Play films moeten resulteren in 'beeld zonder klank'
Mijn buren hebben te kampen met hetzelfde probleem.
Iemand enige ervaring of advies ?
Dank bij voorbaat.