Ik lees hier veel berichten over snelheidsverhogingen download en upload.
Deze week een berichtje van Telenet gehad, op vrijdag 03/06 werken met zo weinig mogelijk hinder.
Dus ik was benieuwd of dat iets veranderde aan de situatie. Nog steeds haal ik 60Mbps down en een magere 3Mbps up.
Destijds genoeg vragen gehad om over te schakelen naar een Whop of Whoppa. Toen ik vroeg of dat duurder was moest men positief antwoorden. Ondertussen is die situatie wat veranderd. Een Whop zou goedkoper uitkomen, maar daarmee kom ik op een 200GB limiet die ik nu niet heb dankzij de "oude" fibershake. op mijn telemeter staat gelukkig
Weet iemand of ik toch in aanmerking kom voor op z'n minst een hogere upload ?Je surft aan volledige snelheid (met onbeperkt datavolume).
Download is niet super belangrijk, maar voor telewerken (met 2) is de upload wat krap.
Ik zie ook dat er (nog) geen ipv6 werd ingeschakeld, mijn fritzbox 7390 ondersteunt dit wel. Ik las in een bericht dat de modem-only meestal ipv6 hebben ingeschakeld ? (vanzelfsprekend is het vdsl gedeelte van fritzbox buiten gebruik ;- en alle poorten staan op gigabit, dus niet in economy mode)