Kheb hem hier nog niet gezien, dus er is een kleine kans dat hij nog niet geweten was ik kan hem jammer genoeg niet bekijken momenteel wegens te slechte connectie (met Proximus ) het nadeel van n vakantie in de Walen
Dezelfde kaart heb ik gezien toen Proximus zijn RAN ging updaten om hun netwerk voor te bereiden op 4G.. Nu staat er dat enkel 2G getroffen zal worden, ik vermoed dat zij aan het werken zijn aan de EDGE snelheden en stabiliteit. Ik merk alleszins al enige tijd verbetering van hun EDGE netwerk en ik woon in een gebied dat volgens de kaart al geupdate is.
Ik heb de kaart nu eens bekeken nu ik terug thuis ben maar ik zie er een kleuren op Sinaai is nog gewoon wit, net als het merendeel van België. Ligt dit aan mij? (mn computer bedoel ik dan)