Voor een werk van het school over xHTML/CSS/Javascript ben ik bezig aan een websiteje. Ik maak daar vanuit een pagina een pop-up dynamisch aan. Probleem is dat deze pop-up om de één of andere reden blurry wordt in IE bij het aanmaken (en dit in random gevallen! Soms heb ik er niet eens last van).
De reden vind ik niet, maar de oplossing heb ik wel. Als je de pop-up refreshed dan komt hij wel goed door. Daarom zou ik de pop-up na het dynamisch genereren automatisch moeten refreshen.
De code van de pop-up zelf kan/wil ik niet veranderen, dus '<body onload=".." ' toevoegen aan de code van de pop-up is uitgesloten.
Mijn vraag is nu: kan ik dmv van het id van de pop-up via de startpagina (die de pop-up aanmaakt) een refresh van de pop-up aanroepen, na het aanmaken van de pop-up?.

Alvast neig bedankt aan wie dat mij kan helpen, is vast weeral iets simpels, maar ik vind het hier niet

PS Ik werk verplicht met xHTML 1.0 Strict DTD