Base komt met onbeperkt mobiel internet in Belgie

Heb je vragen of opmerkingen over deze provider via de kabel? Post dan je vragen hier.
Gesloten
Gebruikersavatar
klooooon
Pro Member
Pro Member
Berichten: 337
Lid geworden op: 06 jan 2007, 17:40
Uitgedeelde bedankjes: 12 keer
Bedankt: 18 keer

KPN-dochter Base introduceert maandag in België twee nieuwe abonnementsvormen. Bij een van die vormen is onbeperkt mobiel internet mogelijk voor 15 euro per maand. KPN voert in Nederland juist strengere datalimieten in.

Base zal de abonnementen vanaf komende maandag aanbieden. De abonnementen hebben gemeen dat er geen vaste contractduur is: in beide gevallen kunnen gebruikers per maand opzeggen. Base C is een abonnement waarbij gebruikers betalen voor het daadwerkelijke gebruik. Gebruikers betalen 17 cent per minuut voor een belminuut, 10 cent voor een sms of MB aan data. Er is een maximum aan wat gebruikers hoeven te betalen: consumenten die meer verbruiken, hoeven dat niet te betalen, zegt Base. Het maximum wat gebruikers voor data hoeven te betalen is vijftien euro. Ook voor sms'en is het maximum 15 euro, terwijl dat voor bellen 60 euro is.

De andere nieuwe abonnementsvorm is Base Check, een tariefplan dat eveneens per maand opzegbaar is. Base Check kost 15 euro per maand en biedt voor dat geld onbeperkt sms'en, 100MB aan data en een niet nader genoemde hoeveelheid belminuten.

De KPN-dochter richt zich met de nieuwe abonnementen op jongeren met smartphones die volgens de provider 'überconnected' zijn en zitten te wachten op abonnementen, waarbij belminuten het minst belangrijk zijn. De uitwerking is totaal anders dan in Nederland, waar KPN vanaf 5 september nieuwe abonnementen invoert met lagere datalimieten: de datalimieten zijn bij KPN dan gekoppeld aan de hoeveelheid belminuten en sms'jes die iemand afneemt. Tot nu toe was mobiel internet een add-on bij het abonnement voor ongeveer een tientje per maand.
(stond op tweakers.net)
Gebruikersavatar
Goztow
Administrator
Administrator
Berichten: 15164
Lid geworden op: 14 nov 2006, 16:21
Locatie: Brussel
Uitgedeelde bedankjes: 1685 keer
Bedankt: 1476 keer
Recent bedankt: 1 keer
Provider
Te Koop forum

Gesloten

Terug naar “Telenet (Chello, UPC)”