Probleem aansluiting Wii draadloos

Heb je vragen of opmerkingen over deze provider via de kabel? Post dan je vragen hier.
Plaats reactie
mediva
Starter
Starter
Berichten: 2
Lid geworden op: 20 apr 2011, 11:25
Locatie: lede

hallo iedereen

ik heb fibernet 40 aangeschaft en ik wou men wii erop aan sluiten via draadloos nu ik tijp men code in maar de wii pakt hem niet aan weet iemand hier raad mee hoe ik het moet doen of welke opties ik nog heb want ik ben er maar een groentje in lol greetz mediva
Gebruikersavatar
Goztow
Administrator
Administrator
Berichten: 15165
Lid geworden op: 14 nov 2006, 16:21
Locatie: Brussel
Uitgedeelde bedankjes: 1686 keer
Bedankt: 1476 keer
Recent bedankt: 1 keer
Provider
Te Koop forum

Welkom op userbase, Mediva. Ik heb je berichtje even apart gezet zodat het meer aandacht krijgt.
boran_blok
Elite Poster
Elite Poster
Berichten: 1159
Lid geworden op: 09 maa 2011, 16:04
Uitgedeelde bedankjes: 17 keer
Bedankt: 104 keer
Te Koop forum

mediva,

dit kan een aantal oorzaken hebben:
  • Te complexe karakters in je wachtwoord
  • een security encryptie niveau die de wii niet aankan
om dit op te lossen zou ik het volgende doen, zet eens eerst alle security af (laat dit zeker zo niet staan!)
en kijk of de wii dan wil verbinden, dit sluit dieper liggende problemen uit (defecte hardware, teveel storing, etc)

vervolgens zou ik de security op WPA1-personal TKIP zetten dit is het laagste nog veilige security niveau (bij WEP kan je het net zo goed onbeveiligd laten, dit is zo lek als een zeef en te kraken in minuten)
pak hierbij om te beginnen een simpel wachtwoord (wachtwoord123! of zo)

als dit ook lukt zou ik kijken of je WPA1-personal met AES kan gebruiken (is veiliger dan de TKIP encryptie)
laat hierbij het wachtwoord nog hetzelfde.

als ook dit lukt zou ik de security op WPA2 met AES zetten en kijken of dit lukt.

Tussen elke bovenstaande stap verwijder je best de wifi instellingen van de wii. Vermoedelijk zal een van bovenstaande stappen falen, en dan zie je welk security niveau problemen geeft.

tenslotte verander je het wachtwoord best naar iets complexer bvb zlxgWAzXJk7PCm9EZDLX1BlLvdbxAkd0QKNJ3pmE2NlNVUNpZZFdgd0V7gERle5 (bron: https://www.grc.com/passwords.htm)

als je van de voorvermelde site de 63 random alpha-numeric characters (a-z, A-Z, 0-9) variant pakt zal je geen problemen hebben met complexe karakters en nog steeds een veilig wachtwoord hebben, indien je 63 iets te lang vindt pak dan de eerste 20 karakters of zo (zeker meer dan 12!)
mediva
Starter
Starter
Berichten: 2
Lid geworden op: 20 apr 2011, 11:25
Locatie: lede

hoi hoi nu merci voor de tips ik heb dus die beveilegings code eens verandert en het is me eindelijk gelukt in ieder geval bedankt greetz mediva
Plaats reactie

Terug naar “Telenet (Chello, UPC)”