dommel, telefoon en internet scheiden
- ArcsS
- Plus Member
- Berichten: 180
- Lid geworden op: 25 dec 2009, 10:14
- Uitgedeelde bedankjes: 34 keer
- Bedankt: 3 keer
Ik heb een telefoonnummer bij dommel. Telkenmale ik aan 'vollen bak' aan het downloaden ben heb ik zeer slechte verbinding met de telefoon. Is het mogelijk om automatisch de downloadsnelheid te verminderen wanneer er een gesprek in- of uitgaat, zodat ik een doenbare telefoonverbinding heb?
- on4bam
- Moderator
- Berichten: 6601
- Lid geworden op: 05 mei 2006, 16:05
- Locatie: 127.0.0.1 of elders
- Uitgedeelde bedankjes: 309 keer
- Bedankt: 649 keer
- Recent bedankt: 11 keer
Je modem/router zou dat automatisch moeten doen door middel van QOS.ArcsS schreef:Ik heb een telefoonnummer bij dommel. Telkenmale ik aan 'vollen bak' aan het downloaden ben heb ik zeer slechte verbinding met de telefoon. Is het mogelijk om automatisch de downloadsnelheid te verminderen wanneer er een gesprek in- of uitgaat, zodat ik een doenbare telefoonverbinding heb?
Bye, Maurice
https://on4bam.com
https://on4bam.com
-
- Premium Member
- Berichten: 475
- Lid geworden op: 29 nov 2008, 16:26
- Uitgedeelde bedankjes: 18 keer
- Bedankt: 33 keer
- Recent bedankt: 1 keer
Hier het zelfde issue. Bij vollen bak download is het gesprek met happeringen. Doch is het geen groot probleem.
Nu zoek ik de DOS in de fritzbox 7113, waar staat die?
Nu zoek ik de DOS in de fritzbox 7113, waar staat die?
-
- Elite Poster
- Berichten: 4061
- Lid geworden op: 08 jul 2008, 02:07
- Uitgedeelde bedankjes: 173 keer
- Bedankt: 103 keer
Busybox bedoel je? gewoon telnet/ssh naar ip adres fritzbox (putty).rmag schreef:Hier het zelfde issue. Bij vollen bak download is het gesprek met happeringen. Doch is het geen groot probleem.
Nu zoek ik de DOS in de fritzbox 7113, waar staat die?