Licentie probleem

Windows, Android, iOS, Linux, Chrome OS, ...
Plaats reactie
Argon
Elite Poster
Elite Poster
Berichten: 1316
Lid geworden op: 21 mei 2007, 22:26
Uitgedeelde bedankjes: 22 keer
Bedankt: 56 keer
Provider

Beste,

Ik heb hier een laptop staan met op de onderkant een sticker met het Product key (OEM) op. Ik heb hier een cd liggen (Get Genuine Kit voor Windows Xp Professional) en ik dacht van deze cd te installeren met het Product Key die op de onderkant van de Laptop staat: Niet dus!

Hoe kan ik in godsnaam Windows XP installeren met de Product Key onderaan de laptop? (ik heb geen originele cd's van die laptop)

Groeten
Gebruikersavatar
on4bam
Moderator
Moderator
Berichten: 6603
Lid geworden op: 05 mei 2006, 16:05
Locatie: 127.0.0.1 of elders
Uitgedeelde bedankjes: 309 keer
Bedankt: 649 keer
Recent bedankt: 11 keer
Provider

Die key werk alleen met "dezelfde" windows dan dewelke origineel op je laptop stond. Dus als je laptop XP home NL was dan zal een XP pro UK bv. die key niet aanvaarden.
Bye, Maurice
https://on4bam.com
Argon
Elite Poster
Elite Poster
Berichten: 1316
Lid geworden op: 21 mei 2007, 22:26
Uitgedeelde bedankjes: 22 keer
Bedankt: 56 keer
Provider

Hey,

Ik heb het intussen op een andere manier kunnen oplossen. Ik heb een andere Fujitsu Siemens XP cd in de laptop gestoken en XP geinstalleerd.
Daarna met een tooltje mijn Product Key gewijzigd met de Key die onderaan mijn laptop hangt om daarna Windows online te activeren.

Met succes dus !

Groeten
Gebruikersavatar
meon
Administrator
Administrator
Berichten: 16757
Lid geworden op: 18 feb 2003, 22:02
Twitter: meon
Locatie: Bree
Uitgedeelde bedankjes: 582 keer
Bedankt: 780 keer
Provider

Probleem ligt meestal aan de Service Pack level. De key is bvb nog pre SP1 en de CD is mét SP1 of SP2, ...
Verschil tussen Home en Pro is logisch, dat zijn 2 verschillende producten.
Gebruikersavatar
selder
Moderator
Moderator
Berichten: 6620
Lid geworden op: 29 jun 2005, 20:25
Locatie: Tienen
Uitgedeelde bedankjes: 119 keer
Bedankt: 772 keer
Recent bedankt: 1 keer
Te Koop forum

Er is ook nog een verschil tussen de verschillende OEM versies, retail en VLK enzovoorts ... 't is verwonderlijk dat een OEM versie van een ander merk gewerkt heeft ...
Fractal Design North • 13900KS • Asus ROG Ryuo III 240mm • Asus Z790-E • Z5 7800 c34 64GB RGB • nVidia RTX4090FE • Samsung 990 PRO 2TB • Asus ROG Swift PG42UQ 42” OLED 138Hz
Plaats reactie

Terug naar “Software en apps”