
Waarom kan upload niet sneller?
-
- Elite Poster
- Berichten: 2187
- Lid geworden op: 01 feb 2003, 11:58
- Uitgedeelde bedankjes: 44 keer
- Bedankt: 12 keer
bless cityconnect 

-
- Moderator
- Berichten: 18440
- Lid geworden op: 28 apr 2008, 11:22
- Locatie: Waregem
- Uitgedeelde bedankjes: 1006 keer
- Bedankt: 3747 keer
- Recent bedankt: 13 keer
Het gaat precies over die cappingcloink schreef:Vergeet ook niet dat de gebruikte technologie zo in elkaar zit (al wordt er door Belgacom nog wat bovenop gecapped ja).
* Mijn lijn synct op 512 kBit/s, maar wordt gecapt op 400 kBits/s. Als ze al eens begonnen met die capping weg te nemen heb je er al 20% bij.
* De lijncapacitiet (ADSL2+ 1.6 km van de centrale) heeft 12Mbits/s down, 1 Mbit/s up. Als ze dan ook nog eens de profielen zouden aanpassen aan wat de technolgie mogelijk maakt, dan zou dit toch al een hele verbetering zijn.
Vooral het eerste punt ergert mij het meest: Ze zetten een profiel op je lijn (vb 9Mbits/s down, 512 kBits/s up), maar ze cappen dan tot 400 kBit/s. Ze kunnen de beperkingen toch regelen via het lijnprofiel, waarom dan nog eens cappen ??
Philippe
VoIP: EDPnet (gratis vaste lijn), Sipgate.de, Sipgate.co.uk, MegaVoip.
Provider: EDPnet Fiber XS (150/50 mbps down/up).
Modem/Router: Fritz!Box 5590 Fiber, OS 8.03, Fritz!SFP GPON aangesloten op Proximus ONTP.
Telefoon centrale: Euracom 181 achter FritzBox So. 3 Fritz!DECT toestellen
TV: Telenet CI+, Fritz!DVB-C.
Provider: EDPnet Fiber XS (150/50 mbps down/up).
Modem/Router: Fritz!Box 5590 Fiber, OS 8.03, Fritz!SFP GPON aangesloten op Proximus ONTP.
Telefoon centrale: Euracom 181 achter FritzBox So. 3 Fritz!DECT toestellen
TV: Telenet CI+, Fritz!DVB-C.