Problemen met start menu

Windows, Android, iOS, Linux, Chrome OS, ...
Plaats reactie
Gebruikersavatar
Wlf
Plus Member
Plus Member
Berichten: 116
Lid geworden op: 07 nov 2006, 19:53

Na een propere installatie van Windows XP SP3 heb ik dus problemen met het start menu.
Het internet en e-mail icoontje ontbreken (ze staan aangevinkt bij eigenschappen) en ik kan ook geen snelkoppelingen toevoegen.
De lijst met meestgebruikte programma's werkt wel maar ik gebruik liever mijn eigen snelkoppelingen.

Afbeelding
Kenneth
Premium Member
Premium Member
Berichten: 511
Lid geworden op: 27 feb 2007, 11:31
Locatie: wervik
Uitgedeelde bedankjes: 1 keer
Bedankt: 6 keer

Voor jouw probleem heb ik geen oplossing maar misschien wel een work around.

Je kan Snelstarten activeren. Dan kan je je icoontjes beneden kwijt in de taakbalk. Bespaart één keer klikken :wink:
Gebruikersavatar
Wlf
Plus Member
Plus Member
Berichten: 116
Lid geworden op: 07 nov 2006, 19:53

Gebruik ik al gedeeltelijk maar daar kan ik ook niet teveel icoontjes zetten want dan schiet er niet veel meer over van mijn taakbalk.

Nu heb ik met Tweak UI wel kunnen instellen welke programma's in de lijst met meestgebruikte programma's mogen staan dus dat is ook al een mooie workaround (enekel .exe's mogelijk).

Nu zou ik alleen nog een snelkoppeling naar mijn downloads folder (D:\downloads) moeten kunnen toevoegen. Ik heb een batch file gemaakt met de volgende code: START D:\Downloads en dit werkt. Nu zou ik dit nog om moeten zetten in een .exe om het als programma te kunnen toevoegen aan de lijst. Dit heb ik gedaan met deze uitleg maar die exe doet niets.
Kenneth
Premium Member
Premium Member
Berichten: 511
Lid geworden op: 27 feb 2007, 11:31
Locatie: wervik
Uitgedeelde bedankjes: 1 keer
Bedankt: 6 keer

Configuratiescherm -> Taakbalk & Menu Start -> tabblad "Menu Start" -> Aanpassen -> tabblad "Geavanceerd"

En dan de items kiezen die je wil
Plaats reactie

Terug naar “Software en apps”