Belgacom heeft 10 miljard euro voor overnames

Hebt u opmerkingen, klachten, steunbetuigingen voor Proximus (Belgacom)? Dan kan u deze hier kwijt.
Plaats reactie
Zambo
Elite Poster
Elite Poster
Berichten: 1184
Lid geworden op: 04 apr 2006, 17:00
Locatie: West-Vlaanderen

"Belgacom heeft 10 miljard euro voor overnames"
image

18 juni 2008 -- Luc Blyaert

Belgacom heeft tot 10 miljard euro klaar om overnames te financieren. "We kunnen onze know how op het vlak van vastelijntoepassingen uitspelen. We zitten daarmee trouwens bij de besten in Europa. En de financiële crisis biedt kansen. Er zijn meer mogelijkheden dan in het verleden. Op lange termijn is het voor Belgacom trouwens goed om iets meer schulden te hebben en activa te kopen in andere landen. We moeten immers geen bank worden." Dat vertelt Belgacom ceo Didier Bellens in een exclusief en open gesprek met Data News.

De resultaten van Belgacom mogen dan helemaal niet slecht zijn, Bellens is er niet in geslaagd Belgacom internationaal armslag te geven. In sommige gevallen zoals met de mobiele operator Millicom International, werd hij teruggefloten door de raad van bestuur. Bellens is verbaasd over de confidentiële informatie die de jongste tijd lekt en aanvaardt niet dat hij afgeschilderd wordt als een koele cijferaar. En ja, hij wil graag een tweede termijn van vijf jaar als ceo beginnen. "Dit is een boeiend bedrijf met telkens nieuwe technologieën en toepassingen."

Of hij ook de kans krijgt, blijft afwachten. Het kernkabinet van de regering-Leterme voelt Didier Bellens, naast een reeks andere kenners en experts terzake, vandaag aan de tand. De inzet van het gesprek is precies de verlenging van zijn mandaat.

Het volledige interview met Didier Bellens leest u in het nummer 23 van Data News, dat deze vrijdag verschijnt.
Zambo
Elite Poster
Elite Poster
Berichten: 1184
Lid geworden op: 04 apr 2006, 17:00
Locatie: West-Vlaanderen

Zambo schreef: "Dit is een boeiend bedrijf met telkens nieuwe technologieën en toepassingen."
Hmm, bedoelt hij daarmee de voorhistorische ADSL1 lijnen met een harde datalimiet tegen een prijs die op Europees vlak veel te duur zijn?
ubremoved_539
Deel van't meubilair
Deel van't meubilair
Berichten: 29849
Lid geworden op: 28 okt 2003, 09:17
Uitgedeelde bedankjes: 434 keer
Bedankt: 1972 keer

Zambo schreef:Belgacom heeft tot 10 miljard euro klaar om overnames te financieren.
Wel belachelijk als je dan leest hoe pijnlijk hun investering in VDSL2 was... alsof ze tot de laatste cent moesten uitgeven.
Goendi
Elite Poster
Elite Poster
Berichten: 1621
Lid geworden op: 30 mei 2006, 13:20
Twitter: goendi
Locatie: Antwerpen
Bedankt: 2 keer
Contacteer:

Hmm, bedoelt hij daarmee de voorhistorische ADSL1 lijnen met een harde datalimiet tegen een prijs die op Europees vlak veel te duur zijn?
Wat heeft dat in godsnaam met deze topic te zien? Leg dat nu eens uit?
Wel belachelijk als je dan leest hoe pijnlijk hun investering in VDSL2 was... alsof ze tot de laatste cent moesten uitgeven.
Idem. Omdat iemand zich een porsche kan permitteren moet die daarvoor zwaarder belast worden, of plots andermans rekeningen betalen? Slaat toch op niks?
Mr.T
Elite Poster
Elite Poster
Berichten: 835
Lid geworden op: 05 aug 2006, 18:36
Bedankt: 13 keer

Goendi
Je moet toegeven dat voor Belgacom een investering van 300.000.000 eigenlijk peanuts is he ;-)
Waarmee ik niet wil zeggen dat ze het gratis moeten openstellen, maar wat meer innovatie zou wel mogen.
Plaats reactie

Terug naar “Proximus (Belgacom, Skynet)”