Belgacom stopt met aanbieden van inbelinternet

Nieuws omtrent telecommunicatie
Gesloten
Gebruikersavatar
NuKeM
Administrator
Administrator
Berichten: 5684
Lid geworden op: 10 nov 2002, 00:55
Uitgedeelde bedankjes: 126 keer
Bedankt: 268 keer
Recent bedankt: 1 keer

<img src="http://upload.userbase.be/upload/belgacom.jpg" align="left">Belgacom stopt eind januari met inbelinternet. Het bedrijf geeft als reden dat het ADSL-netwerk van het bedrijf bijna 100 procent van de Belgische bevolking dekt. Bestaande inbelklanten hebben met Belgacom ADSL Time en het nieuwe ADSL Budget een goedkoop alternatief.

Met Belgacom ADSL Time kunnen klanten voor 5,95 euro per maand (-1 euro bij domiciliering) 2 uur surfen aan 512kbps. Na de eerste 2 uur betaalt de klant 0,043 euro per minuut en een connectiekost van 0,25 euro. Met de lancering van ADSL Budget biedt Belgacom bovendien de mogelijkheid om 20 euro per maand (-1 euro bij domiciliering) altijd online te zijn.

Bron: Tijd.be
lithion
Elite Poster
Elite Poster
Berichten: 2323
Lid geworden op: 21 aug 2006, 13:02
Uitgedeelde bedankjes: 7 keer
Bedankt: 105 keer
Recent bedankt: 1 keer

Het is nochtans heel handig als je ergens op het net moet en er enkel een analoge telefoonlijn beschikbaar is.
ubremoved_983
Elite Poster
Elite Poster
Berichten: 3868
Lid geworden op: 20 maa 2004, 20:10
Uitgedeelde bedankjes: 84 keer
Bedankt: 46 keer

lithion schreef:Het is nochtans heel handig als je ergens op het net moet en er enkel een analoge telefoonlijn beschikbaar is.
EDP bied het nog aan als ik mij niet vergis :=)
Gebruikersavatar
barco
Plus Member
Plus Member
Berichten: 127
Lid geworden op: 17 jan 2003, 10:25
Bedankt: 5 keer

Bijlagen
userbase.gif
(38.37 KiB) 1260 keer gedownload
Gebruikersavatar
localhost
Elite Poster
Elite Poster
Berichten: 1315
Lid geworden op: 14 mei 2006, 17:23
Twitter: amedee
Locatie: Sint-Niklaas
Uitgedeelde bedankjes: 2 keer
Bedankt: 5 keer
Contacteer:

Vrijheid van meningsuiting op het internet is de vrijheid om op je eigen blog zoveel onzin te verkopen als je zelf wil.
Er bestaat geen verplichting om naar de vrije meningsuiting van een ander te luisteren.
Gesloten

Terug naar “Telecom nieuws”