
Zoals je kan zien zijn er twee contactdoosjes in huis en elk met een tekortkoming.
Toen dommel hier kwam vroeg ik alles op doosje #1 te hangen, maar gauw werd er ontdekt dat er geen dsl signaal beschikbaar was op dat lijn. Toen ze vertrokken dacht ik het ff zelf alles op doosje 2 te hangen en daar werkte het dsl signaal wel.
Hiervoor werd dan een bgc technicus gebelt en hij vond geen probleem op #1,aangezien telefonie daar ook perfect werkt en dat genoeg is voor de eisen van een disc. line, en zei dat het aan de binnen bekabeling ligt wat zijn zakens niet zijn (**ik was wel toen niet thuis**).
Dus checkte ik even lijn #1 en ontdekte ik dat het slechts uit 2 draden bestaat terwijl #2 er vier bevat. Dus dacht ik dat dat het oorzaak was van het niet overbrengen van een dsl signaal.
Ik legde me daar dan bij neer en verhuisde alles naar #2 maar wat ontdek ik hier dan. Alhoewel dsl en uitgaande gesprekken mogelijk zijn. Geeft de telefoon geen teken van leven als er iemand belt. En als ik de horen oppak om een nummer in te geven hoor ik een soort van bezet toon ipv het gekende constante geluid (maar bellen kan ik dus nog wel).
**Om terug te verwijzen naar wat ik daar tussen haakjes zei. Voor ik op telenet telefonie zat, zat ik op bgc. En toen werkte #2 perfect voor zowel inkomende als uitgaande gesprekken. En dan nu ik weer terug op bgc zit werkt het opeens maar halfjes. Dus dacht ik dat die dag de technicus langs kwam om te checke waarom er geen dsl signaal aankwam op #1 dat hij iets heeft verandert in dat vergrendelde doosje en daarom geen inkomende gespreken kan voeren op #2 omdat ik niets thuis was kan ik dit niet met zekerheid weten.**
Dus ik zit in een vrij vieze situatie waar ik eigenlijk een beetje radenloos ben. Ik wil dat alles op één doosje werkt en liefts zelfs #1 maar nu kan ik OF surfen via dommel OF bellen maar niet allebei
