Aandeel Telenet fors hoger na overnamegeruchten

Nieuws omtrent telecommunicatie
Plaats reactie
jan28
Premium Member
Premium Member
Berichten: 598
Lid geworden op: 08 apr 2003, 12:06
Twitter: xtrshop
Locatie: Antwerpen - Wilrijk
Uitgedeelde bedankjes: 65 keer
Bedankt: 46 keer

<img src="http://upload.userbase.be/upload/tn_116 ... -60023.jpg" align="left" width="120" height="79">Het aandeel Telenet ging deze voormiddag op Euronext Brussel 8,2 procent hoger tot 20,75 euro, het hoogste niveau sinds het begin van de notering van het aandeel in oktober 2005. Reden is speculatie over een overname door Mobistar, de Belgische mobiele dochter van France Telecom.

Mobistar zei in de zomer groeiscenario's te onderzoeken, via partnerschappen of overnames. Analisten wezen er toen al op dat een fusie tussen Mobistar en Telenet een logisch scenario zou zijn.

Gisteren dan meldde het persagentschap Reuters dat Mobistar een mogelijke overname van Telenet onderzoekt. "Mobistar heeft vandaag geen dergelijk dossier, " zegt woordvoerster Patti Verdoodt. "In een snel evoluerende markt als de telecomsector is het moeilijk de toekomst te voorspellen. Alle opties zijn altijd open, " luidt het. Bij Telenet geeft de woordvoerder geen commentaar bij de speculaties.

Volgens analist Maurice Rosenthal van Dexia is een overname van Telenet "in industrieel opzicht heel logisch. Ze vullen elkaar aan, niet alleen wat vaste en mobiele telefonie betreft maar ook geografisch. Mobistar staat sterk in Wallonië en Telenet in Vlaanderen.

Bron: De morgen
Gebruikersavatar
Block
Erelid
Erelid
Berichten: 2034
Lid geworden op: 31 jul 2005, 01:08
Uitgedeelde bedankjes: 195 keer
Bedankt: 136 keer
Recent bedankt: 3 keer

http://www.tijd.be/mijn_nieuws/ondernem ... Id=2494196

Het gaat natuurlijk maar om geruchten, maar echt verschieten zou ik er niet van doen.
SELECT * FROM users WHERE clue >0;
BlaCkBirD
Starter
Starter
Berichten: 11
Lid geworden op: 03 sep 2006, 14:52
Locatie: Mechelen

zou zeker niet slecht zijn

"all in pakket"

kijk er al naar uit ;)
MRC101
Elite Poster
Elite Poster
Berichten: 1538
Lid geworden op: 31 maa 2005, 21:27
Locatie: Gent
Bedankt: 5 keer

BlaCkBirD schreef:zou zeker niet slecht zijn

"all in pakket"

kijk er al naar uit ;)
Bij een Telenet Pack krijg je buiten een internet- en telefopn abbonement ook een gsm abbonement voor niks, dus een overname is niet echt nodig daarvoor.
Plaats reactie

Terug naar “Telecom nieuws”