Amerika onder President Donald Trump: 2025–2029

Niet-technische onderwerpen of technisch-gerelateerde onderwerpen waar maatschappelijk debat over bestaat. Lees de extra regels in de sticky, aub!
Forumregels
1. De gedragsregels zijn ook hier van toepassing. We verwachten van iedereen in de eerste plaats respect voor de andere users
2. Er zal hier veel minder moderatie gebeuren op inhoud, maar wel meer moderatie op users. Dit betekent concreet dat we discussies in principe niet zullen afsluiten, users die geen zin hebben om de discussie verder te zetten, worden aangemoedigd om zelf de discussie te stoppen / negeren. Dit kan tot iets fellere discussie leiden, maar altijd met respect voor de mede-users!
Daar tegenover staat dat we users kunnen de toegang ontnemen uit dit subforum indien ze het naar ons afwegen te bont maken. Dit kan tijdelijk, dan wel definitief zijn en dit zal zonder enige verantwoording gebeuren
3. Indien u liever de topics uit dit forum niet ziet in de lijst van nieuwe posts, wordt dan lid van de groep "Opt out maatschappelijke uitdagingen in new posts" via deze link: ucp.php?i=167
4. Dit subforum mag op geen enkele manier een platform worden voor militanten / om duidelijk politiek te voeren. Userbase is en blijft een onafhankelijk forum met een duidelijke focus op technische onderwerpen
Plaats reactie
dragonflo
Elite Poster
Elite Poster
Berichten: 1022
Lid geworden op: 30 dec 2009, 23:49
Uitgedeelde bedankjes: 12 keer
Bedankt: 34 keer
Provider

Alle oud presidenten en hun partner hebben 24/7 secret service bescherming tot ze overlijden. Er gaat niet veel veranderen aan zijn bescherming tegenover hoe die nu is.
Gebruikersavatar
heist_175
Moderator
Moderator
Berichten: 17573
Lid geworden op: 07 okt 2010, 09:35
Locatie: Kempen
Uitgedeelde bedankjes: 531 keer
Bedankt: 1273 keer
Recent bedankt: 1 keer

Trump is onbekwaam en de meerderheid van de mensen die hij aanstelt ook.
Maar zou het rotten al zo diep zitten dat zijn "security detail" ook vol onbenullen zit: mensen geselecteerd obv zotternij ipv bekwaamheid?
boulder
Elite Poster
Elite Poster
Berichten: 6290
Lid geworden op: 01 apr 2009, 09:37
Uitgedeelde bedankjes: 282 keer
Bedankt: 284 keer
Provider

dragonflo schreef: 1 maand geleden Alle oud presidenten en hun partner hebben 24/7 secret service bescherming tot ze overlijden. Er gaat niet veel veranderen aan zijn bescherming tegenover hoe die nu is.
Het verschil met andere presidenten is dat deze ijdeltuit constant in de belangstelling wil staan.
Hij houdt ook graag van die urenlange rally's.
Veel geluk om uzelf daarin heel de tijd te beschermen, zelfs met de nodige bescherming.
Merk op dat die bescherming niet kon verhinderen dat hij beschoten werd.
Hoe onfeilbaarder de god, hoe langer de tenen...
Gebruikersavatar
heist_175
Moderator
Moderator
Berichten: 17573
Lid geworden op: 07 okt 2010, 09:35
Locatie: Kempen
Uitgedeelde bedankjes: 531 keer
Bedankt: 1273 keer
Recent bedankt: 1 keer

boulder schreef: 1 maand geleden Het verschil met andere presidenten is dat deze ijdeltuit constant in de belangstelling wil staan.
Als president "krijgt" hij die kans wel, hoeveel zou daar van overblijven eens hij president-af is?
Gebruikersavatar
Dizzy
Elite Poster
Elite Poster
Berichten: 14496
Lid geworden op: 06 dec 2009, 13:28
Locatie: Hier ter plaatse
Uitgedeelde bedankjes: 712 keer
Bedankt: 793 keer
Recent bedankt: 4 keer
Provider
Te Koop forum

Je onderschat hem denk ik op dat vlak. Die man is zot van glorie, dat gaat niet zomaar verdwijnen nadat hij geen president meer is. Trouwens ze moeten hem ook nog weg krijgen want Trump verliest geen verkiezingen volgens eigen zeggen :)

Was bij één van de pogingen om hem af te knallen de dader niet bovenop een gebouw van de politie geklommen? Beveiliging is nooit 100%, amai mijn oor.
Wil je iemand kwaad maken, vertel hem dan leugens. Wil je iemand razend maken, vertel hem dan de waarheid.
Gebruikersavatar
on4bam
Moderator
Moderator
Berichten: 7985
Lid geworden op: 05 mei 2006, 16:05
Locatie: 127.0.0.1 of elders
Uitgedeelde bedankjes: 351 keer
Bedankt: 730 keer
Recent bedankt: 6 keer
Provider

https://reportersonline.nl/trump-dag-55 ... ffen-zegt/
– Trump roept Senaatsleider John Thune op de Senaat niet met reces te laten gaan voordat de Save America Act is aangenomen of de filibuster is afgeschaft. Hij waarschuwt dat verkeerde beslissingen ’tot verlies en dood leiden’.
– Trump roept Senaatsleider John Thune op de Senaat niet met reces te laten gaan voordat de Save America Act is aangenomen of de filibuster is afgeschaft. Hij waarschuwt dat verkeerde beslissingen ’tot verlies en dood leiden’.
Willekeur dus.
– Trump vraagt het Hooggerechtshof om een rechterlijke blokkade van nieuwe beperkingen op stemmen per post op te heffen. Een federaal hof liet die blokkade in stand en waarschuwde voor verwarring en uitsluiting van kiesgerechtigden.
De schrik voor de midterms zit er goed in.
– Trump zegt dat door Democraten bestuurde steden “vies zijn, stinken en dat de mensen er niet schoon zijn” en stelt dat Republikeins bestuurde steden die problemen niet hebben.
Kleuter.
– De VS loopt weg uit een VN-Veiligheidsraadsdebat over Oekraïne tijdens de toespraak van Frankrijk. Washington zegt te protesteren tegen Franse ‘neerbuigende’ kritiek op het Amerikaanse mensenrechtenbeleid.
Weglopen als je feiten niet kan ontkennen :roll:
– Amerikaanse militaire aanvallen op vermeende drugssmokkelboten hebben de cocaïneaanvoer naar de VS volgens DEA- en Pentagon-analisten niet verminderd. Tot nu toe doodde de VS 221 mensen bij de aanvallen.
– Een rechter beveelt Trump om financiële documenten vanaf 1 januari 2023 tot nu over te dragen die vallen onder een dagvaarding in Trumps smaadzaak tegen de BBC. De eerste documenten moeten binnen tien dagen worden ingediend.
– Cubanen omzeilen de Amerikaanse olieblokkade met zonnepanelen, elektrische voertuigen, geïmproviseerde generatoren en alternatieve energiebronnen. De Trump-regering probeert Cuba economisch onder druk te zetten, maar het land houdt na zes maanden nog stand.
Het lukt niet in Iran en ook niet in een "zwak" land als Cuba.
– Meer dan 50 academici roepen het Congres op de onafhankelijkheid van federale agentschappen te herstellen nadat Trump meer macht kreeg om bestuurders zonder reden te ontslaan. Ze waarschuwen dat dit toezicht kan verlammen.
– Taylor Farms klaagde eerder deze maand bij het Witte Huis en de FDA over het overheidsinspectieproces, meldt Reuters. Michigan meldt een stijging van gevallen van een parasitaire ziekte die wordt gelinkt aan sla van het bedrijf uit Mexico.
Bye, Maurice
https://on4bam.com
Gebruikersavatar
on4bam
Moderator
Moderator
Berichten: 7985
Lid geworden op: 05 mei 2006, 16:05
Locatie: 127.0.0.1 of elders
Uitgedeelde bedankjes: 351 keer
Bedankt: 730 keer
Recent bedankt: 6 keer
Provider

https://reportersonline.nl/trump-dag-55 ... -stapt-op/
– Trump zegt dat het Witte Huis 250 nieuwe Cadillac Escalades heeft besteld voor de presidentiële autovloot. Hij zegt dat zijn beveiligers en hijzelf de auto’s graag gebruiken en dat ze er goed uitzien in de Escalades.
Er goed uit zien? :roll:
– De Trump-regering hervat de Amerikaanse bijdrage van 600 miljoen dollar aan Gavi, de internationale vaccinalliantie, nadat de financiering eerder was stilgelegd door gezondheidsminister Kennedy.
Toch iemand die plots het licht zag na eerdere uitbraken?
– Trump zegt dat Democraten in Michigan belastingen tot 80 procent willen verhogen en de politie willen afschaffen, wat niet zo is. Hij claimt ook dat het handelstekort 71 procent is gedaald, terwijl de werkelijke daling in 2025 0,2 procent was.
Trump die liegt, surprise... not
– De FCC verbiedt humanoïde robots en andere geavanceerde robotica uit China vanwege mogelijke risico’s voor de nationale veiligheid.
– Critici wijzen er op dat veel mensen die een verlopen visa hebben daar zelf geen schuld aan hebben, maar bijvoorbeeld in afwachting zijn op een op tijd ingediende aanvraag voor verlenging, waar de federale overheid zelf te laat op reageert.
– Canadese reizen naar de VS daalden in 2025 met 25 procent door spanningen over Trumps heffingen, “America First”-beleid en uitspraken over Canada als 51e staat.
:-D
– Een NPS-medewerker, de enige getuige in de zaak tegen David Hearn, kon geen extra schade aan hem koppelen en erkent dat de Reflecting Pool al circa 3,8 miljoen liter water per week lekte voordat Hearn erbij betrokken was.
– De gouverneur van Kentucky, Andy Beshear, eist in een brief dat senator Mitch McConnell zich publiekelijk tot de inwoners richt en bewijs levert dat hij nog in staat is zijn functie uit te voeren, of aftreedt.
– Ruim 1100 pagina’s uit het coronadagboek van immunoloog Anthony Fauci verschijnen openbaar. Fauci schrijft dat Trump de pandemie niet begrijpt en zich grillig gedraagt, terwijl Trump zegt dat hij Fauci uiteindelijk “zat werd”.
– Federale rechters oordelen in ruim 16.400 van meer dan 18.900 zaken tegen het detentiebeleid van de Trump-regering. De zaken gaan onder meer over het vasthouden van migranten zonder strafblad zonder kans op een hoorzitting.
– De goedkeuringsscore van Trump daalt in een Economist/YouGov-peiling naar een laagterecord: 34 procent steunt zijn functioneren, tegenover 62 procent die hem afkeurt.
– Boeing lijdt 280 miljoen dollar verlies op het vertraagde Air Force One-programma, dat inmiddels vier jaar achterloopt en ruim 3,1 miljard dollar aan kostenoverschrijdingen kent.
– Het aantal Amerikaanse gevallen van cyclosporiasis stijgt naar 11.000 door een voedsel- en waterparasiet. De FDA benadrukt dat de voedselvoorziening veilig is, ondanks onderzoek naar meerdere uitbraken.
– De Senaat stemt met 86-12 voor het versnellen van Grahams Rusland-sanctiewet. De wet voorziet in 100% secundaire importheffingen voor landen die Russische olie en gas blijven kopen en richt zich op de Russische “schaduwvloot”.
Bye, Maurice
https://on4bam.com
fluppie
Elite Poster
Elite Poster
Berichten: 4534
Lid geworden op: 18 feb 2008, 17:55
Uitgedeelde bedankjes: 148 keer
Bedankt: 68 keer

Het Bedrijf Philips krijgt 180 Miljoen euro terug van de Amerikaanse Overheden, dit heeft te maken met de ten onrechte aangerekende tarieven van Trump. Spijtig genoeg is hij er alweer aan begonnen.
Gebruikersavatar
on4bam
Moderator
Moderator
Berichten: 7985
Lid geworden op: 05 mei 2006, 16:05
Locatie: 127.0.0.1 of elders
Uitgedeelde bedankjes: 351 keer
Bedankt: 730 keer
Recent bedankt: 6 keer
Provider

https://reportersonline.nl/trump-dag-55 ... ce-en-bor/

– Trump zegt dat de uitspraak van het Hooggerechtshof dat importheffingen terugbetaald moeten worden de VS “biljoenen en biljoenen dollars” kosten. De terugbetalingen kosten tot nu toe echter circa $104 miljard, niet biljoenen.
T die ligt? Nee toch :roll:
– De Federal Reserve kondigt aan de rentestand gelijk te houden, ondanks oproepen van Trump om deze te verlagen. De Dow Jones daalt na de aankondiging met bijna 1100 punten.
Iemand net daarvoor grote volumes verkocht?
– Een recordaantal van 73% van de Amerikaanse volwassenen vindt dat president Trump te weinig aandacht besteedt aan de belangrijkste problemen van het land, blijkt uit een nieuwe peiling van CNN.
Belangrijker dan zijn ego?
– Binnen de Trump-gelederen circuleren plannen om het John F. Kennedy Center for the Performing Arts om te vormen tot een luxe bestemming met onder meer een jachthaven en exclusieve restaurants, meldt The Daily Beast.
– Anthony Fauci beroept zich op het Vijfde Amendement tijdens een verhoor voor de Senaatscommissie voor Homeland Security and Governmental Affairs en weigert vragen te beantwoorden.
– Een nieuwe analyse documenteert 59 gevallen waarin ICE- en Border Patrol-agenten gewelds- of zedendelicten pleegden; in 60% van de zedenzaken ging het om misbruik van kinderen.
Wat een elite eenheden zijn dat toch.
– Iran ontvangt volgens Reuters mogelijk 400 Chinese draagbare luchtafweerraketten, met leveringen die binnen enkele weken starten. Trump zei vorige week dat Xi Jinping hem had beloofd geen wapens te leveren aan Iran.
– Een verslaggever meldt aan Trump dat een nieuw rapport meldt dat Iran 400 raketlanceerders uit China krijgt. Trump noemt dat “verrassend” en zegt dat ‘zulke dingen gebeuren’.
– Analisten schatten dat de Amerikaanse voorraden Patriot- en THAAD-raketonderscheppers sterk zijn geslonken, met minder dan 827 Patriot- en 278 THAAD-interceptors resterend.
– Sommige bedrijven verplaatsen een deel van hun productie weer terug naar China, omdat de importheffingen zijn verlaagd en produceren in Zuidoost-Azië vaak duurder is, meldt The New York Times.
– Trump weigerde vier Democratisch geleide staten federale rampenhulp voor een sneeuwstorm, ondanks adviezen van FEMA en NOAA dat zij aan de voorwaarden voldoen, meldt Politico.
– De Senaat neemt unaniem een niet-bindende resolutie aan tegen gratie voor Ghislaine Maxwell, die 20 jaar cel uitzit voor sekshandel met minderjarigen. De resolutie is een boodschap aan Trump om haar geen gratie te verlenen.
– Een rechter in New Jersey wijst het verzoek van het ministerie van Justitie om de kiezersregistraties van de staat af. Het is de 18e zaak waarin de Trump-regering verliest.
– De politie in Texas gebruikte het landelijke netwerk van 83.000 Flock-camera’s om een vrouw op te sporen die een abortus heeft ondergaan, blijkt uit een rapport.
Bye, Maurice
https://on4bam.com
Gebruikersavatar
Dizzy
Elite Poster
Elite Poster
Berichten: 14496
Lid geworden op: 06 dec 2009, 13:28
Locatie: Hier ter plaatse
Uitgedeelde bedankjes: 712 keer
Bedankt: 793 keer
Recent bedankt: 4 keer
Provider
Te Koop forum

on4bam schreef: 4 weken geleden De politie in Texas gebruikte het landelijke netwerk van 83.000 Flock-camera’s om een vrouw op te sporen die een abortus heeft ondergaan, blijkt uit een rapport.
The land of the free? Hier gebruikt men het pedo-argument om overal camera's en toezicht te legitimeren maar in de VS is de leider zelf een pedo :)
Wil je iemand kwaad maken, vertel hem dan leugens. Wil je iemand razend maken, vertel hem dan de waarheid.
Gebruikersavatar
on4bam
Moderator
Moderator
Berichten: 7985
Lid geworden op: 05 mei 2006, 16:05
Locatie: 127.0.0.1 of elders
Uitgedeelde bedankjes: 351 keer
Bedankt: 730 keer
Recent bedankt: 6 keer
Provider

https://reportersonline.nl/trump-dag-55 ... juridisch/
– De Trump-regering stelt diamanten vrij van nieuwe importheffingen. Dit volgt enkele weken nadat een grote buitenlandse diamantexporteur Trump een met diamanten bezette ring overhandigde.
Toeval of corruptie?
– Trump vraagt het Hooggerechtshof de schadevergoeding van 83 miljoen dollar aan E. Jean Carroll wegens smaad te vernietigen. Het ministerie van Justitie wil de overheid Trump laten vervangen als gedaagde omdat ‘hij de uitspraken als president deed’.
:roll:
– Het ministerie van Buitenlandse Zaken gebruikt tijdens een conferentie in Brazilië een kaart waarop alle genoemde Afrikaanse landen, onder meer Nigeria, Mozambique en Ivoorkust, verkeerd zijn geplaatst.
– Het ministerie van Buitenlandse Zaken noemt het gebruik van een kaart waarop alle Afrikaanse landen verkeerd waren gelabeld tijdens een internationale conferentie een “ongelukkige fout”.
Of eerder, incompetentie.
– De Trump-regering breidt de beschikbaarheid uit van een herdenkingspaspoort met Trumps portret. Het ministerie van Buitenlandse Zaken stelt 250.000 extra exemplaren beschikbaar wegens “grote vraag”.
Daar wil ik wel eens objectieve cijfers van zien.
– Trump benoemt Erika Kirk, de weduwe van activist Charlie Kirk, tot lid van de adviesraad van de luchtmachtacademie. De raad houdt toezicht op onder meer het curriculum en disciplinaire zaken.
Geselecteerd omdat ze de beste kwalificaties had of ... ?
– De Trump-regering laat de bronzen Arts of War-beelden bij het Lincoln Memorial in Washington opnieuw vergulden met 23,75-karaats goud. Het project kost 5,1 miljoen dollar.
Benieuwd wie beschuldigd gaat worden van vandalisme als binnen een paar weken/maanden beeld afschilfert.
– Trump ‘schreeuwde en vloekte’ tijdens een veiligheidsbijeenkomst over de militaire opties voor Iran en het uitblijven van een akkoord, melden bronnen aan NBC News. Volgens hen ontbreekt binnen de regering overeenstemming over de strategie.
– De Trump-regering overhandigt op bevel van de rechtbank ongeredigeerde documenten over Jeffrey Epstein aan federaal rechter Sullivan voor een vertrouwelijke beoordeling.
– De Trump-regering gebruikt voor het eerst de Alien Terrorist Removal Court om een Afghaanse vrouw met legale verblijfsstatus te laten uitzetten wegens vermeende ISIS-banden. De zaak steunt op geheim bewijs dat de vrouw niet mag inzien.
– De Amerikaanse economie groeit in het tweede kwartaal met 1,5%, lager dan de verwachte groei van 2,1%. Fox Business noemt het resultaat zwakker dan voorzien.
– De Republikeinse verkiezingsfunctionaris van Pennsylvania weerspreekt de claim van de Trump-regering dat bijna 15.000 niet-staatsburgers geregistreerd staan om te stemmen. Hij eist uitleg over hoe dat aantal is berekend.
– Trump krijgt in South Carolina weerstand van conservatieve Republikeinen voor zijn steun aan Darline Graham, omdat zij gebrek aan politieke ervaring heeft.
– De Trump-regering vervolgde 851 mensen die worden beschuldigd van het aanvallen of hinderen van ICE-agenten, maar 31% van de afgeronde zaken eindigt in sepot, tegenover gemiddeld 8% in federale strafzaken.
– Republikeins senator Pete Ricketts schakelt de Capitol Police in om vragen van een TMZ-verslaggever over de gezondheid van Mitch McConnell te ontwijken. Later biedt hij zijn excuses aan en zegt hij “slecht te hebben gereageerd”.
– Een Politico-peiling laat zien dat 66% van de MAGA-kiezers een Republikeinse kandidaat zou steunen die door een voormalige partner wordt beschuldigd van seksueel misbruik. Onder alle Republikeins gezinde kiezers ligt dat percentage op 42%.
– Een brouwerij in Wisconsin verliest haar alcoholvergunning nadat de eigenaar zei gratis bier uit te delen op de dag dat Trump overlijdt. Hij noemt de maatregel politieke vergelding.
Bye, Maurice
https://on4bam.com
Gebruikersavatar
on4bam
Moderator
Moderator
Berichten: 7985
Lid geworden op: 05 mei 2006, 16:05
Locatie: 127.0.0.1 of elders
Uitgedeelde bedankjes: 351 keer
Bedankt: 730 keer
Recent bedankt: 6 keer
Provider

https://reportersonline.nl/trump-dag-55 ... geeft-haa/
– De Trump-regering presenteert een tienjarig plan met mogelijke waterbeperkingen voor Californië, Arizona en Nevada om de crisis rond de Colorado-rivier aan te pakken. De maatregel geldt als een tijdelijke oplossing.
– Een gemaskerde ICE-agent in New York gebruikt pepperspray tegen een vrouw die van een afstand een actie filmt. Het filmen van dergelijke acties is grondwettelijk toegestaan.
– Trump gaat in beroep tegen een uitspraak van een federale rechter die oordeelde dat zijn rechtszaak tegen de belastingdienst was opgezet om de rechterlijke macht te misbruiken en het $1,776 miljard fonds te regelen.
– Trump zegt dat hij niet gelooft dat Iran achter de cyberaanval op Minnesota zit en geeft in plaats daarvan de “corrupte gouverneur” van de staat de schuld, die een Democraat is.
Brainfart?
– De VS en Israël bereiden volgens CBS News een van hun zwaarste bombardementen tot nu toe voor op Iraanse energie-infrastructuur, mogelijk al dit weekend. Trump heeft daarvoor volgens bronnen nog geen definitief bevel gegeven.
– De VS plannen volgens hoge Amerikaanse functionarissen tegenover CBS News om de elektriciteit in heel Teheran af te sluiten, ook voor burgers.
Opnieuw oorlogsmisdaden aankondigen dus.
– Het ministerie van Justitie trekt de aanklacht tegen David Hearn in, die werd beschuldigd van het beschadigen van de Reflecting Pool. Volgens het ministerie blijkt de schade te zijn veroorzaakt door een ondeugdelijke renovatie.
Wat van in het begin al gezegd werd.
– De Trump-regering onderzoekt IP-adressen van mensen die zich online hebben geregistreerd om te stemmen; de FBI verkreeg onlangs het IP-adres van iemand die zich online registreerde in South Carolina, blijkt uit documenten.
– ExxonMobil en Chevron boeken samen 26,5 miljard dollar winst in het tweede kwartaal, mede dankzij de hogere olieprijzen na de oorlog met Iran.
– Amazon-klanten krijgen mogelijk terugbetalingen voor Trump-heffingen nadat de overheid een compensatie van 600 miljoen dollar uitkeert.
– Uit een nieuwe Quinnipiac-peiling blijkt dat Trumps goedkeuringscijfer daalt naar een recordlaagte van 32%. Daarnaast zegt 49% er financieel slechter voor te staan dan een jaar geleden.
– Een moeder uit Texas die onder een beschermingsregeling voor jonge immigranten viel, klaagt de federale overheid aan nadat haar status wordt beëindigd wegens “ongeautoriseerde reis” na haar deportatie naar Mexico.
– Democratische senatoren houden besloten oefensessies over mogelijke verstoringen van de tussentijdse verkiezingen, waaronder de inzet van gewapende federale eenheden bij stemlokalen. Ze bereiden juridische en politieke reacties voor als Trump daartoe zou besluiten.
Be prepared..
– Chevron, United Airlines en RTX doneerden samen $9 miljoen aan Trumps Freedom 250-organisatie voor de viering van 250 jaar Amerikaanse onafhankelijkheid. De organisatie heeft inmiddels ruim $50 miljoen opgehaald.
En in ruil kregen ze...
– Volgens een analyse van ICE-gegevens worden op 11 juli 65.765 mensen vastgehouden in ICE-detentie, het hoogste aantal in jaren; gemiddeld vinden 1.474 arrestaties per dag plaats en de meeste gedetineerden hebben geen strafblad.
Waren de acties van ICE niet om criminelen uit te zetten?
Bye, Maurice
https://on4bam.com
Gebruikersavatar
on4bam
Moderator
Moderator
Berichten: 7985
Lid geworden op: 05 mei 2006, 16:05
Locatie: 127.0.0.1 of elders
Uitgedeelde bedankjes: 351 keer
Bedankt: 730 keer
Recent bedankt: 6 keer
Provider

https://reportersonline.nl/trump-dag-55 ... -maand-sn/
– Trump corrigeert Marco Rubio en zegt dat de reden om het Internationaal Strafhof aan te pakken is om Netanyahu te beschermen en dat het ICC niet achter Trump aan zit.
– Trump keert zich tegen een besluit van zijn eigen ministerie van Justitie om de zaak rond de vermeende vernieling van de Reflecting Pool te laten vallen. Hij houdt vol dat de schade door vandalisme is veroorzaakt.
– Een Reuters-foto toont een notitie van minister van Financiën Scott Bessent met ‘To Do: Buy Japanese Yen (JPY) $5–10 bil.’.
De Yen is ondertussen in waarde gestegen maar nog steeds "goedkoop".
– Bij een Amerikaanse aanval met een bom van 2.000 pond op een huis in Iran komen een man, zijn vrouw en hun 2-jarige zoon om het leven. Er zijn volgens The New York Times geen aanwijzingen dat zich in de directe omgeving een militair doelwit bevond.
– Journalist Max Blumenthal spant een rechtszaak aan nadat de grenspolitie zijn telefoons na een reis naar Iran in beslag nam. Een federale rechter eist opheldering over wat de overheid met de apparaten heeft gedaan.
– Capital One zegt dat het in 2021 ruim 300 rekeningen van de Trump Organization sloot na een onderzoek naar mogelijke witwasrisico’s, en niet om politieke redenen. De bank gebruikt dat argument om een rechtszaak van de Trump Organization te weerleggen.
T en witwassen?
– Democratische politici in Ohio dienen een voorstel in om de stemgerechtigde leeftijd voor verkiezingen te verlagen van 18 naar 16 jaar. Volgens de initiatiefnemers moet dit de betrokkenheid van jongeren bij de democratie vergroten.
Het is eens iets anders dan districten hertekenen.
– Californië verhoogt het minimumloon per 1 januari naar 17,40 dollar per uur, het hoogste van alle staten. Gouverneur Newsom verwijt Trump dat hij miljardairs belastingvoordelen geeft, maar het federale minimumloon niet verhoogt.
Bye, Maurice
https://on4bam.com
Gebruikersavatar
on4bam
Moderator
Moderator
Berichten: 7985
Lid geworden op: 05 mei 2006, 16:05
Locatie: 127.0.0.1 of elders
Uitgedeelde bedankjes: 351 keer
Bedankt: 730 keer
Recent bedankt: 6 keer
Provider

https://reportersonline.nl/trump-dag-56 ... s-in-juli/
– Gezondheidsminister Kennedy wijst verantwoordelijkheid voor de huidige mazelenuitbraak af en stelt dat die het gevolg zouden zijn van de coronalockdowns.
Het heeft natuurlijk niets te maken met zijn anti-vaccinatiebeleid. :bang:
– Trump claimt zijn 43e clubkampioenschap te hebben gewonnen op zijn golfbaan in Bedminster, New Jersey, met een ronde van 70 slagen.
Voor de 43e keer liet men hem winnen waarschijnlijk.
– Trump zegt dat hij aanvallen op Iran afblaast omdat een akkoord nabij is. Kort daarna vuurt de Iraanse Revolutionaire Garde een raket af op een olietanker.
– De VS koopt voor het eerst in ruim tien jaar Japanse yen om de munt te steunen. Volgens Trump is de uitzonderlijke interventie een “teken van vriendschap” met Japan.
Tijd om de handel in Yen in de voorbije dagen eens wat nader te bekijken.
– Iran ontkent dat minister Abbas Araghchi heeft ingestemd met een door de VS gesteund Qatarees voorstel om de Straat van Hormuz te heropenen en zegt dat de zeestraat gesloten blijft.
– Een voormalige parkranger reist door nationale parken om bezoekers te wijzen op historische informatie die volgens haar door de Trump-regering is verwijderd. Ze strijdt met haar organisatie America433+ tegen censuur binnen de National Park Service.
– De Iraanse Revolutionaire Garde overweegt preventieve aanvallen, omdat Iraanse leiders denken dat Trumps politieke kwetsbaarheid kansen biedt om druk uit te oefenen.
– Israël voert aanvallen uit op Gaza, waarbij 18 doden op één dag vallen. Vrijdag kondigde Trump een ‘historische overeenkomst’ tussen Israël en Hamas aan, maar aanvallen gaan vooralsnog gewoon door.
De overeenkomsten zitten vooral in T's hoofd.
– Voormalige Trump-bondgenoten, onder wie Tucker Carlson, Marjorie Taylor Greene en Thomas Massie, bespreken de oprichting van een nieuwe politieke partij na een breuk met Trump.
Bye, Maurice
https://on4bam.com
Gebruikersavatar
on4bam
Moderator
Moderator
Berichten: 7985
Lid geworden op: 05 mei 2006, 16:05
Locatie: 127.0.0.1 of elders
Uitgedeelde bedankjes: 351 keer
Bedankt: 730 keer
Recent bedankt: 6 keer
Provider

https://reportersonline.nl/trump-dag-56 ... age-met-3/
– Het leger vraagt militairen om nieuwe ideeën om Iran verder onder druk te zetten, omdat de huidige strategie weinig resultaat oplevert.
Suggestie, slik je verlies en verlaat de Golf.
– De National Park Service concludeert dat Trumps geplande Triomfboog negatieve gevolgen zou hebben voor tientallen historische locaties in en rond Washington.
– Het Pentagon stelt de sanering van PFAS-vervuiling op 178 militaire bases met maximaal 20 jaar uit.
– De Trump-regering staat de aanleg toe van een uraniumgroeve van 132 hectare direct naast Bear Lodge National Monument in Wyoming, ondanks zorgen over mogelijke milieuschade.
Milieu is geen prioriteit natuurlijk, tot het te laat is.
– De Trump-regering schort wetten ter bescherming van inheemse graven en archeologische vindplaatsen op voor de aanleg van een grensmuur bij 6.000 jaar oude rotstekeningen in Texas.
– Trump overweegt volgens berichten aanklager Jeanine Pirro te ontslaan nadat zij concludeerde dat de schade aan de Reflecting Pool door een mislukte renovatie kwam en niet door vandalisme.
– Federale aanklagers laten de aanklachten vallen tegen drie extra verdachten die werden beschuldigd van het beschadigen van de Reflecting Pool bij het Lincoln Memorial.
– Trump roept oliemaatschappijen op de winkelprijzen voor olie “nu” te verlagen. De president zegt dat de brandstofprijzen omlaag moeten.
De oorlog in het Midden-Oosten stoppen zou een grotere impact hebben.
– FIFA-voorzitter Gianni Infantino probeert volgens de New York Post steun te krijgen van de Trump-regering om zijn positie veilig te stellen, terwijl de druk om af te treden toeneemt.
Dat is natuurlijk een hoofdactiviteit van een overheid, (corrupte) voorzitters van sportverenigingen steunen.
– Palestijns-Amerikaanse inwoners van de Westelijke Jordaanoever zeggen dat het geweld door Israëlische kolonisten sterk is toegenomen en dat de Trump-regering hen onvoldoende beschermt, ondanks hun Amerikaanse staatsburgerschap.
Het zullen geen MAGA aanhangers zijn zeker?
– Twee FCC-commissarissen worden onderzocht omdat zij luxe galakaarten van Paramount zouden hebben aangenomen terwijl de toezichthouder de fusie van 111 miljard dollar tussen Paramount en Warner Bros. Discovery beoordeelde.
Corruptie zit overal.
– Een ICE-gedetineerde in Californië deelt videobeelden van drinkwater waarin wormachtige beestjes lijken te zitten. Zijn advocaten zeggen dat het water in het detentiecentrum wordt uitgedeeld.
– Tarrant County, Texas, overweegt het aantal stemlocaties op de verkiezingsdag in november met 45% te verminderen, van 316 naar 176. Republikeinse bestuurders noemen ‘kostenbesparing’ als reden.
Benieuwd of het vooral D of R locaties zullen zijn.
– Een militaire GPS-jamtest bij White Sands Missile Range in New Mexico heeft mogelijk geleid tot de crash van een medisch vliegtuig waarbij vier inzittenden omkwamen.
– 25 Amerikaanse staten dagen de Trump-regering voor de rechter over de nieuwe importheffingen. Ze stellen dat Trump zijn bevoegdheden overschrijdt en dat de heffingen, die volgens hen consumenten en bedrijven raken, illegaal zijn.
– Iraanse bronnen beschuldigen Trump-gezanten Jared Kushner en Steve Witkoff ervan te hebben geprofiteerd van voorkennis rond Iran-onderhandelingen en oliehandel.
Bye, Maurice
https://on4bam.com
Gebruikersavatar
on4bam
Moderator
Moderator
Berichten: 7985
Lid geworden op: 05 mei 2006, 16:05
Locatie: 127.0.0.1 of elders
Uitgedeelde bedankjes: 351 keer
Bedankt: 730 keer
Recent bedankt: 6 keer
Provider

https://reportersonline.nl/trump-dag-56 ... geafstand/
– ICE laat sociale media 24 uur per dag monitoren om mogelijke bedreigingen voor agenten en verstoringen van operaties op te sporen.
Land of the free (speech).
– Het leger heeft in de afgelopen vijf maanden van de oorlog met Iran vrijwel zijn volledige voorraad zeer nauwkeurige langeafstandsraketten verbruikt, waaronder het merendeel van zijn ATACMS- en PrSM-raketten.
En dus stelt T de grootse aanvallen uit omdat Iran wil onderhandelen :-D
– Trump-regering trekt het visum van de Braziliaanse ambassadeur in de VS in na de weigering van Brazilië om Trumps kandidaat voor ambassadeur in Brasília goed te keuren.
Dat is durven van die Brazilianen...
– De inzet van de Nationale Garde in Washington gaat de Trump-regering naar verwachting nog eens 1,4 miljard dollar kosten tot het einde van Trumps ambtstermijn, blijkt uit informatie van het Pentagon aan het Congres.
– Democratische senatoren vragen de SEC om onderzoek te doen naar Trumps memecoin, omdat zij vrezen dat beleggers slachtoffer zijn van een mogelijke ‘rug pull’ nadat de munt circa 97 procent van zijn waarde verloor.
– Senator Thom Tillis zegt toe Epstein-slachtoffers te ontmoeten voorafgaand aan de stemming over Todd Blanche, maar laat hen 45 minuten in zijn kantoor wachten voordat zijn staf meldt dat hij niet komt.
– Maryland stemt in met een referendum over nieuwe regels voor het tekenen van congresdistricten. Republikeinen noemen het een machtsgreep, Democraten zeggen dat kiezers de controle houden.
– Trump zegt na de arrestatie van een gewapende man bij zijn golfclub in Californië dat alleen “presidenten met grote impact” met zulke dreigingen te maken krijgen.
Ergens heeft hij wel gelijk, hij heeft wereldwijd impact... :roll:
Bye, Maurice
https://on4bam.com
Gebruikersavatar
on4bam
Moderator
Moderator
Berichten: 7985
Lid geworden op: 05 mei 2006, 16:05
Locatie: 127.0.0.1 of elders
Uitgedeelde bedankjes: 351 keer
Bedankt: 730 keer
Recent bedankt: 6 keer
Provider

https://reportersonline.eu/trump-day-56 ... s-patriot/
– The U.S. Government Accountability Office warns that FEMA may be insufficiently prepared for the 2026 hurricane season following mass layoffs caused by severe staff shortages.
– Attorney General Blanche says the Trump administration is working on permanent restrictions on abortion, including by preventing the shipment of abortion pills to states with a ban. He says the administration wants to make the Dobbs ruling “permanent” in all states.
Achterlijke idioten.
– Trump says he has not yet decided whether to fire prosecutor Jeanine Pirro, after she stated that poor workmanship, not vandalism, caused the damage to the Reflecting Pool.
– Trump files an urgent request to prevent the BBC from obtaining financial data from his trust. The documents reportedly provide insight into the income, stocks, crypto, and transactions of hundreds of companies affiliated with him.
– The Trump administration supports the construction of 82 new gas-fired power plants to power data centers. The plants are said to produce as much emissions as approximately half of all passenger cars in the US.
Idioten...
– The Trump administration is removing Iran-related sanctions from the Treasury Department website. The move follows reports that Trump intends to announce an agreement with Iran this week.
– Trump rejects Zelensky’s request to supply hundreds of additional Patriot interceptor missiles to Ukraine. He says that supplies are limited and that the systems are needed because of the war with Iran.
Maar als er een akkoord is met Iran zijn de Patriots toch niet meer nodig?
– New Mexico sues the Department of Justice and Todd Blanche because, according to the state, the Trump administration is withholding documents regarding Epstein.
– Republican House Speaker Mike Johnson says that Trump assisted in the Jeffrey Epstein investigation as an FBI informant. No public evidence has been provided for this.
:roll:
– The US strategic oil reserve has fallen to its lowest level in 45 years. According to Bank of America, the total emergency stockpile amounts to approximately 43 days.
– Democrats are calling for a Pentagon investigation into companies in which Trump’s sons invest and which received $3.2 billion in government aid. They fear a conflict of interest.
– Eleven US host cities for the 2026 World Cup say that FIFA boss Gianni Infantino verbally promised $1 million per city for local projects. The money has not yet been disbursed, and the cities are asking FIFA for clarification.
– The recent suspected Iranian hacks on American water systems follow years of warnings. Stricter security rules from the EPA under Biden were blocked by Republican states and industry groups.
:-D
– A helicopter with Trump on board comes within 1.3 km of a passenger plane over Washington following communication problems with the control tower. The FAA says that Trump was not in danger.
Het belangrijke in deze zaak is of de passagiers in het vliegtuig niet in gevaar waren.
Bye, Maurice
https://on4bam.com
Gebruikersavatar
Dizzy
Elite Poster
Elite Poster
Berichten: 14496
Lid geworden op: 06 dec 2009, 13:28
Locatie: Hier ter plaatse
Uitgedeelde bedankjes: 712 keer
Bedankt: 793 keer
Recent bedankt: 4 keer
Provider
Te Koop forum

Zou wel een leuke film opleveren: Orange hawk down
Wil je iemand kwaad maken, vertel hem dan leugens. Wil je iemand razend maken, vertel hem dan de waarheid.
Gebruikersavatar
on4bam
Moderator
Moderator
Berichten: 7985
Lid geworden op: 05 mei 2006, 16:05
Locatie: 127.0.0.1 of elders
Uitgedeelde bedankjes: 351 keer
Bedankt: 730 keer
Recent bedankt: 6 keer
Provider

https://reportersonline.nl/trump-dag-57 ... llen-amer/
– Trump nomineert arts en Witte Huis-medewerker Heidi Overton als hoofd van de FDA. Overton is tegen abortus en heeft Trump gesteund bij het verspreiden van onjuiste claims over vaccins; Democraten noemen haar daarom ongeschikt voor de functie.
Met zo'n mindset is ze dat ook.
– Trump zegt dat hij goed kan opschieten met de Noord-Koreaanse leider Kim Jong-un, die volgens hem 57 krachtige kernwapens heeft.
En ondertussen alweer een (of meerdere) ballistische raket(ten) heeft afgeschoten.
– Beveiligers van een Space Force-basis houden vijf journalisten en twee militairen kort onder schot nadat ze hen ten onrechte aanzien voor onbevoegde bezoekers. Door de fout missen de journalisten het evenement waarvoor ze waren uitgenodigd.
– Het aantal persoonlijke faillissementen in de VS stijgt sterk: in 2025 gaan ruim 500.000 Amerikanen failliet, bijna 50% meer dan in 2022, en in juni 2026 ligt het aantal 12% hoger dan een jaar eerder.
De economie draait als een ...
– Een federale rechter in Texas verklaart de Biden-regels voor zogenoemde ‘ghost guns’ ongrondwettelijk. De regels verplichten onder meer serienummers en achtergrondcontroles voor bepaalde onderdelen en bouwpakketten.
Stel je voor dat wapens beter te traceren zijn.
– Noord-Korea spreekt Trumps claim tegen dat Kim Jong-un op zijn toenadering heeft gereageerd: Kim Yo-jong zegt dat ze niets weet van recente communicatie tussen de leiders.
Net als de onderhandelingen met Iran lijkt de communicatie met N-Korea vooral in het hoofd van T te zijn geweest.
– Het Amerikaanse moordcijfer daalt in 2025 naar 4,1 per 100.000 inwoners, een van de laagste niveaus ooit. Het niveau is gelijk aan dat van 1955 en 1956.
Als het goed is mag het ook gezegd worden. De reden van de daling wordt niet gegeven.
– De staatsschuld overschrijdt voor het eerst de $40 biljoen en groeit volgens de Joint Economic Committee met circa $90.000 per seconde.
En dat terwijl T de staatsschuld ging terugdringen.
Bye, Maurice
https://on4bam.com
Emile51
Pro Member
Pro Member
Berichten: 324
Lid geworden op: 27 dec 2019, 13:06
Uitgedeelde bedankjes: 408 keer
Bedankt: 21 keer
Provider

Ah, terug uit verlof? En opnieuw Trump dagelijks bashen?
Mij niet gelaten, ik ben evenmin een aanhanger van T.
Maar of je dit moet doen in je rol als moderator op dit forum lijkt mij toch enigszins ongepast.
Ben zelf moderator op een forensics forum (met een andere "handle") en daar worden geen uitgesproken persoonlijke meningen van moderatoren toegestaan: een moderator is daar, politiek gezien, neutraal.
Gebruikersavatar
on4bam
Moderator
Moderator
Berichten: 7985
Lid geworden op: 05 mei 2006, 16:05
Locatie: 127.0.0.1 of elders
Uitgedeelde bedankjes: 351 keer
Bedankt: 730 keer
Recent bedankt: 6 keer
Provider

1. Moderator zijn wil niet zeggen dat ik niet als user kan posten. Ik hoef enkel neutraal te zijn bij het modereren, vind je dat ik dat niet doe dan mag je altijd de meldknop gebruiken.
2. Bashen? Klopt er iets niet van de feiten? Ik vroeg dat al eerder maar kreeg daar geen antwoord op.
3 Je kan perfect het subforum "Maatschappelijke uitdagingen..." verbergen zodat je het niet hoeft te lezen. Je kan mij ook als "vijand" zetten zodat je mijn posts niet meer ziet.

En nu weer on-topic :wink:
Bye, Maurice
https://on4bam.com
Gebruikersavatar
Petrikske
Elite Poster
Elite Poster
Berichten: 5890
Lid geworden op: 07 feb 2006, 13:54
Uitgedeelde bedankjes: 793 keer
Bedankt: 161 keer
Provider

Emile51 schreef: 1 week geledenAh, terug uit verlof? En opnieuw Trump dagelijks bashen?
Bashen?
Ik heb ze gemist en ben blij dat de strapatsen van Taco Don opnieuw worden gedeeld zodat ik niet zelf moet gaan zoeken.
"In my world, everyone is welcome, important, accepted, respected, encouraged, valued and....equal,
Gebruikersavatar
on4bam
Moderator
Moderator
Berichten: 7985
Lid geworden op: 05 mei 2006, 16:05
Locatie: 127.0.0.1 of elders
Uitgedeelde bedankjes: 351 keer
Bedankt: 730 keer
Recent bedankt: 6 keer
Provider

https://reportersonline.nl/trump-dag-57 ... liegdeksc/
– Het Bureau of Land Management verkoopt beschermde wilde paarden die op publieke landen leven. In 2025 ging het om circa 3700 paarden, van wie een deel naar de slacht blijkt te zijn gegaan.
De enigen die nog echt beschermd worden zijn fraudeurs en witwassers blijkbaar.
– Het ministerie van Justitie wil FBI-agenten ondervragen die betrokken waren bij de huiszoeking in Trumps Mar-a-Lago in 2022. Het onderzoek moet nagaan of Trump destijds slachtoffer was van een samenzwering tegen hem.
– De Trump-regering vervangt juridische hulp voor ruim 20.000 alleenreizende migrantenkinderen door tijdelijke, onervaren aanbieders. Een organisatie krijgt daarbij zonder aanbesteding een contract tot $244 miljoen.
Onervaren en $$$$$ krijgen, daar zit een systeem in.
– De marine overweegt een vliegdekschip in aanbouw dat is vernoemd naar zwarte oorlogsheld Doris Miller naar Trump te hernoemen. Het zou het eerste vliegdekschip zijn dat naar een zittende president wordt vernoemd.
Win-win, geen eer voor een zwarte en een gestreeld ego voor een "draft dodger".
– De Trump-regering wil de beschermingszone van 16 kilometer rond Chaco Culture National Historical Park in New Mexico schrappen, waardoor 336.400 hectare kan worden opengesteld voor olie-, gas- en uraniumwinning. Het voorstel kreeg ruim 100.000 bezwaren.
Alles moet kapot.
– Vance zegt dat de oorlog met Iran een nieuwe fase ingaat, waarin economische druk het belangrijkste Amerikaanse middel is. Volgens hem voelt Iran momenteel veel meer economische druk dan de VS.
– De bezuinigingen van de Trump-regering op NOAA zorgen voor minder weerballonnen en daarmee minder cruciale data voor weersvoorspellingen. In Kansas leidt dat al tot zorgen na gemiste en te late waarschuwingen voor tornado’s.
– Noord-Korea vuurt ongeveer tien korteafstandsraketten af, kort nadat Pyongyang Trumps poging om de diplomatie met Kim Jong-un te hervatten afwijst.
Uitgelachen worden door je maatje :-D
– Bij eerdere inzet van de schok-handschoenen die ICE gaat gebruiken overleed in 2024 een man nadat hij herhaaldelijk met de handschoen en een taser was geschokt. Twee schokken duurden 45 en 99 seconden, ruim boven de aanbevolen 15 seconden.
En de uitslag van de eventuele aanklacht was... ?
– In Sarasota, Florida, verliezen twee conservatieve kandidaten hun zetel aan door Democraten gesteunde kandidaten, waardoor de conservatieve meerderheid in het schoolbestuur verdwijnt. Het bestuur stond eerder centraal in landelijke discussies over coronamaskers en boekverboden.
Bye, Maurice
https://on4bam.com
Gebruikersavatar
on4bam
Moderator
Moderator
Berichten: 7985
Lid geworden op: 05 mei 2006, 16:05
Locatie: 127.0.0.1 of elders
Uitgedeelde bedankjes: 351 keer
Bedankt: 730 keer
Recent bedankt: 6 keer
Provider

https://reportersonline.nl/trump-dag-57 ... miljoen-v/
– Trump schort een heffing op 300.000 ton geïmporteerd gehakt op om de hoge rundvleesprijzen te verlagen. Amerikaanse boeren vrezen dat goedkope import hun markt onder druk zet. Trump weigert te zeggen met welke landen hij een deal sloot.
Hij kan om het verlies van de boeren goed te maken hen nog wat subsidies geven.
– Trump zegt tijdens een rally in South Carolina, over transgenderzorg voor kinderen, dat ziekenhuizen nu op zijn bevel “reverse surgery” uitvoeren.
En dat is??
– De Trump-regering maakt $725 miljoen over aan de VN nadat die fors heeft bezuinigd en hervormd. Tegelijk voorkomt de betaling dat de VS wegens zijn achterstand mogelijk het VN-stemrecht verliest.
Het zal vooral om het veto-recht gaan. Zonder de VS zou Israel en Bibi wel eens een veroordeling kunnen oplopen.
– ICE arresteert Blerim Skoro, die twee jaar undercover voor de Amerikaanse inlichtingendienst al-Qaeda infiltreerde, bij een immigratiekantoor in New Jersey waar hij zijn papieren kwam vernieuwen.
Riskeer je leven voor de VS en dat is de dank die je ontvangt.
– Trump dreigt het Center for American Progress met een schadeclaim van $5 miljard omdat een rapport concludeert dat de inzet van de National Guard nauwelijks effect heeft gehad op gewelddadige criminaliteit.
Interessanter is, is het rapport fout?
– Een per ongeluk achtergelaten opnameapparaat van een undercover-ICE-agent legt een operatie bloot die volgens religieuze organisaties in strijd is met een gerechtelijk verbod op immigratiehandhaving bij kerken. Zij willen dat ICE wegens minachting van de rechtbank wordt vervolgd.
"Achtergelaten", competentie is geen hoofdzaak om bij ICE aangenomen te worden.
– De National Park Service is volgens nieuw onderzoek gereorganiseerd om Trumps projecten voorrang te geven. Daardoor liggen andere projecten stil, terwijl miljoenen worden uitgetrokken voor onder meer zijn triomfboog en gouden standbeelden.
Louis Quatorze all over.
– Het aantal Amerikanen dat SNAP, voedselhulp voor mensen met lage inkomens, ontvangt, is in een jaar met ruim 13% gedaald, veel sneller dan verwacht. De daling volgt op strengere voorwaarden uit Trumps ‘Big Beautiful Bill’.
Kijk.. de armoede is 13% gedaald... not!
Bye, Maurice
https://on4bam.com
stefan1234
Premium Member
Premium Member
Berichten: 531
Lid geworden op: 05 sep 2019, 14:15
Uitgedeelde bedankjes: 32 keer
Bedankt: 39 keer

Trump bashen is geen probleem. Ik denk dat ik hetzelfde observeer als wat Emile51 observeert, en vind het wat raar dat iemands positionering t.a.v. maatschappelijke thema's er puur in bestaat om media-artikels te nemen en zin per zin te bekritiseren. Het mag uiteraard, maar het wekt de indruk dat je niet in staat bent een overkoepelend argument te expliciteren, en niet anders kan dan op mechanische manier reageren op individuele informationele stimuli.
Gebruikersavatar
on4bam
Moderator
Moderator
Berichten: 7985
Lid geworden op: 05 mei 2006, 16:05
Locatie: 127.0.0.1 of elders
Uitgedeelde bedankjes: 351 keer
Bedankt: 730 keer
Recent bedankt: 6 keer
Provider

https://reportersonline.nl/trump-dag-58 ... ash-ice-h/
– Trump eist dat Canada zijn Franse taal, Québecse cultuur en nationale identiteit aanpast in ruil voor het terugdraaien van de importheffingen.
– Trump probeert dagvaardingen van zijn kinderen te blokkeren in zijn rechtszaak tegen de BBC over de montage van zijn 6 januari-toespraak, door te stellen dat het opvragen van informatie bij hen ‘politiek gemotiveerd’ zou zijn.
Hij is blijkbaar niet zo zeker meer dat zijn schadeclaim iets gaat opbrengen.
– Justitie zet David Michael Levin in bij verkiezingsmonitoring in Minnesota. Levin pleitte in 2016 schuldig aan het hacken van verkiezingswebsites. Meerdere media bevestigen zijn aanwezigheid in Minnesota, al heeft Justitie zijn functie niet officieel bevestigd.
The right people at the right place :bang:
– De 50 grootste politieke donoren in de VS hebben in de aanloop naar de midterms samen ruim 1,6 miljard dollar gedoneerd. Republikeinse donoren zijn goed voor 1,05 miljard dollar, tegenover 409 miljoen voor Democratische donoren.
We have the best government money can buy...
– Een nieuwe analyse van Democraten in het Huis stelt dat Trumps gratieverlening slachtoffers circa 1,7 miljard dollar aan schadevergoedingen en boetes kost. Volgens het rapport profiteren vooral rijke fraudeurs en politieke bondgenoten van de gratie.
Nee toch...
– Een 1-jarige migrant verschijnt zonder advocaat voor een immigratierechter in Arizona en krijgt opdracht vóór de volgende zitting asiel aan te vragen, anders dreigt uitzetting.
En dat is normaal?
Bye, Maurice
https://on4bam.com
Gebruikersavatar
on4bam
Moderator
Moderator
Berichten: 7985
Lid geworden op: 05 mei 2006, 16:05
Locatie: 127.0.0.1 of elders
Uitgedeelde bedankjes: 351 keer
Bedankt: 730 keer
Recent bedankt: 6 keer
Provider

https://reportersonline.nl/trump-dag-58 ... tieverzoe/
– Trump meldt 1051 transacties in zijn financiële opgave over de maand juni. Hij kocht onder andere op dezelfde dagen dat de overheid grote contracten toekende aandelen in Boeing en SpaceX.
Handel met voorkennis is toch nog steeds verboden, niet?
– ICE zet een kroongetuige tegen Mexicaanse kartels in enkele weken drie keer illegaal uit, ondanks bescherming tegen uitzetting vanwege dreiging van marteling of de dood. Een rechter in Maryland beveelt opnieuw zijn terugkeer.
– ICE overlegde vanaf juni 2025 met Iran over de deportatie van Iraanse migranten, ook tijdens en na de oorlog. In augustus vroeg Iran ICE zelfs om specifieke personen aan de deportatielijst toe te voegen, meldt AP.
Tegenstanders van het regime wss.
– De Amerikaanse ambassadeur in België, verdedigt Nathan Cofnas, die plagiaat door de overleden Cambridge-professor Jason Arday aan de kaak stelde. Arday pleegde na de controverse zelfmoord; White noemt Cofnas’ schorsing vergelding voor het klokkenluiden.
White bemoeit zich met alles natuurlijk...
– Trump heeft in 47 van de 50 staten en in DC een negatieve netto-waardering voor zijn functioneren, volgens YouGov/The Economist. Alleen in Wyoming, Idaho en West Virginia keurt een meerderheid zijn functioneren nog goed.
Bye, Maurice
https://on4bam.com
sukkelaar
Premium Member
Premium Member
Berichten: 504
Lid geworden op: 14 jul 2020, 23:06
Uitgedeelde bedankjes: 2 keer
Bedankt: 11 keer

stefan1234 schreef: 6 dagen geleden Trump bashen is geen probleem. Ik denk dat ik hetzelfde observeer als wat Emile51 observeert, en vind het wat raar dat iemands positionering t.a.v. maatschappelijke thema's er puur in bestaat om media-artikels te nemen en zin per zin te bekritiseren. Het mag uiteraard, maar het wekt de indruk dat je niet in staat bent een overkoepelend argument te expliciteren, en niet anders kan dan op mechanische manier reageren op individuele informationele stimuli.
Het is vooral open deuren intrappen
dieven stelen
moordenaars moorden
verkopers verkopen
Israel pleegt een genocide
Trump wil de rechtsstaat ontmantelen en in Europa zijn er partijen die dit ook zouden willen.

we weten het dus hoef je het niet eindeloos te herhalen,
Gebruikersavatar
Dizzy
Elite Poster
Elite Poster
Berichten: 14496
Lid geworden op: 06 dec 2009, 13:28
Locatie: Hier ter plaatse
Uitgedeelde bedankjes: 712 keer
Bedankt: 793 keer
Recent bedankt: 4 keer
Provider
Te Koop forum

stefan1234 schreef: 6 dagen geleden Trump bashen is geen probleem. Ik denk dat ik hetzelfde observeer als wat Emile51 observeert, en vind het wat raar dat iemands positionering t.a.v. maatschappelijke thema's er puur in bestaat om media-artikels te nemen en zin per zin te bekritiseren. Het mag uiteraard, maar het wekt de indruk dat je niet in staat bent een overkoepelend argument te expliciteren, en niet anders kan dan op mechanische manier reageren op individuele informationele stimuli.
Je maakt enkele denkfouten. Het is niet omdat iemand in één topic actua gebruikt en deze becommentarieert dat dit de enige manier is waarop betrokkene zich positioneert. Het is dus niet zo dat men dan automatisch geen argumenten zou kunnen bedenken want deze zitten vaak ook in de commentaar voor wie ze ook leest ipv zich er enkel in opjaagt.

Het zou bijvoorbeeld ook kunnen dat door deze manier van presenteren te gebruiken men net de mechanische manier van politiek van Trump wil aantonen, naast de vele tegenstrijdigheden erin. Het begraven van ernstige zaken in een hoop egotripperij en andere onzin is nl één van de man zijn grootste talenten naast het bepotelen van minderjarigen en het zichzelf verrijken door voorkennis van eigen oorlogsmisdaden en andere taco's.

Tot slot is dit nog een forum of the free en kan je dus zelf een topic opstarten met alle weldaden die deze oranje blaasbalg ons dagelijks bezorgt. Je kan deze dan, mechanisch of niet, van commentaar voorzien naar eigen inzicht. Ongetwijfeld zal je ons daarin kunnen verblijden met ongekende inzichten en analyses waarvan wij het bestaan enkel konden vermoeden. Veel succes!
Wil je iemand kwaad maken, vertel hem dan leugens. Wil je iemand razend maken, vertel hem dan de waarheid.
stefan1234
Premium Member
Premium Member
Berichten: 531
Lid geworden op: 05 sep 2019, 14:15
Uitgedeelde bedankjes: 32 keer
Bedankt: 39 keer

OK maar dat is dus weer, zoals zo vaak, een stropopargument om gewoon iets te hebben om uw 2 cents toe te voegen.
  • Ik zeg niet dat het zus of zo is met on4bam, ik zeg enkel dat het die indruk wekt.
  • Ik jaag mij nergens in op.
  • Ik schrijf expliciet dat on4bam mag doen wat hij doet.
  • Of ik Trump zou willen verdedigen of niet is naast de kwestie.
Nogmaals, en ik heb deze observatie al vaak gemaakt: veel van wat bepaalde mensen, en jij het meest van al, hier schrijven, heeft een hoog "aan iedereen signaleren dat ik mee ben met de laatste clevere takedowns van dingen of personen waar we volgens onze sociale beteren allemaal tegen moeten zijn". Of "Hoeveel (vermeend) bijtende verwijten en adrem observaties kan ik in een zin proppen om ieders aandacht er op te vestigen dat ik de hive mind het best vertegenwoordig?".

Ik denk dat het een onvermijdelijk gevolg is van het feit dat we een publiek van mannetjesdieren met een technisch profiel hebben, dat argumenteren over maatschappelijke thema's in de praktijk opgevat wordt als een engineering challenge waarbij je zoveel mogelijk argumentatieve code snippets in een post moet proppen om een tactisch voordeel te verwerven t.o.v. de andere mannetjesdieren. Vandaar dat vele deelnemers in de praktijk gewoon functioneren als een quasi-geautomatiseerde vulnerability scanners. De posts van on4bam zijn eigenlijk het maatschappelijk equivalent van de log van een firewall. Maar de overkoepelende argumentatief kader zelf, wanneer het er al is, bestaat puur uit media-narratieven die men elders gehoord of gelezen heeft en die door de instituties aangemerkt zijn als de slimme, verantwoorde meningen.
Gebruikersavatar
on4bam
Moderator
Moderator
Berichten: 7985
Lid geworden op: 05 mei 2006, 16:05
Locatie: 127.0.0.1 of elders
Uitgedeelde bedankjes: 351 keer
Bedankt: 730 keer
Recent bedankt: 6 keer
Provider

Wow.. en nu opnieuw on-topic "Amerika onder president Tump" dus en niet een potje shoot the messenger graag. Thanks for your attention on this matter. :wink:

Toegevoegd na 11 uren 21 minuten 2 seconden:
https://reportersonline.nl/trump-dag-58 ... 00-wil-20/
– Trump roept Republikeinse kiezers in South Carolina op om bij de voorverkiezing voor Darline Graham te stemmen alsof híj op het stembiljet staat.
Gezien de uitslagen van andere door T gesteunde kandidaten zou ook deze steun een omgekeerd effect kunnen hebben.
– Justitie schikte de antitrustzaak tegen Live Nation nadat Trump persoonlijk ingreep en Justitie opdracht daartoe gaf, meldt The Wall Street Journal.
Scheiding der machten?
– Trump zegt dat Canada vanaf 1 januari 2027 50% importheffing moet betalen op auto’s, vrachtwagens, auto-onderdelen en staal. Hij zegt dat de VS Canada niet nodig heeft.

– De premier van Ontario in Canada zegt dat Canada bereid moet zijn de elektriciteitsexport naar de VS stop te zetten als de handelsoorlog verder escaleert.
– De VS heeft nog 41 dagen aan commerciële voorraden ruwe olie, het laagste niveau in een halve eeuw. Iran waarschuwt dat het de oliedruk op de VS binnenkort verder zal opvoeren.
Had T niet gezegd dat ze "olie genoeg" hadden?
– Californië klaagt de Trump-regering opnieuw aan om haar beperkingen op stemmen per post te blokkeren; gouverneur Gavin Newsom kondigt daarnaast wetsvoorstellen aan die het onderscheppen of tegenhouden van poststemmen strafbaar maken.
– Het ministerie van Binnenlandse Veiligheid twittert een foto van Trump die een paraplu vasthoudt en met daarboven de tekst: ‘Ben jij trouw gebleven?’.

– Honderden Afghanen die voor de VS werkten, waaronder tolken die actief waren bij het vertalen bij gevechtshandelingen, hebben een green card maar krijgen nu te horen dat hun visum wordt ingetrokken.
Misschien moeten die Afghanen, die hun leven en dat van hun familie riskeerden, maar vragen of de US hen is trouw gebleven.
Who needs enemies with friends like this.
Bye, Maurice
https://on4bam.com
Gebruikersavatar
devilkin
Administrator
Administrator
Berichten: 7539
Lid geworden op: 17 mei 2006, 20:10
Uitgedeelde bedankjes: 1174 keer
Bedankt: 759 keer
Recent bedankt: 3 keer
Provider
Te Koop forum

https://wapo.st/4gQOTqL

Na de Golf van Amerika het Meer van Amerika.
Zot, zotter zotst.
Hoe zou het nog met de Epstein files zijn?
Telenet All-Internet -- using CV8560E & OPNsense on PCEngines APU2E4
Hey Telecom & Mobile Vikings -- Using Samsung S25 Ultra
Gebruikersavatar
heist_175
Moderator
Moderator
Berichten: 17573
Lid geworden op: 07 okt 2010, 09:35
Locatie: Kempen
Uitgedeelde bedankjes: 531 keer
Bedankt: 1273 keer
Recent bedankt: 1 keer

devilkin schreef: 3 dagen geleden Hoe zou het nog met de Epstein files zijn?
Of de inflatie, of de betaalbaarheid van huizen, of vervuiling, of ...
Oeps.
Gebruikersavatar
on4bam
Moderator
Moderator
Berichten: 7985
Lid geworden op: 05 mei 2006, 16:05
Locatie: 127.0.0.1 of elders
Uitgedeelde bedankjes: 351 keer
Bedankt: 730 keer
Recent bedankt: 6 keer
Provider

https://reportersonline.nl/trump-dag-58 ... il-boetes/
– CIA-directeur John Ratcliffe reist onaangekondigd naar Moskou, mogelijk om Rusland te waarschuwen nadat de VS aanwijzingen heeft gekregen dat Moskou zich voorbereidt op een nieuwe mobilisatie en de NAVO wil testen, meldt The Wall Street Journal.
Benieuwd of dat indruk maakte in rusland.
– Trump dreigt het Kennedy Center te laten slopen als de renovatieplannen worden geblokkeerd. Rechtbankdocumenten noemen prominente erkenning van Trump, inclusief zijn naam op het gebouw, essentieel voor de financiële toekomst van het centrum.
Als ik het niet kan hebben, dan niemand. :bang:
– Trump zegt dat hij Lake Ontario mogelijk wil hernoemen tot “Lake America”. Als reden verwijst hij naar de oplopende handelsspanningen tussen beide landen.
Ja, want iedereen spreekt nu over de Golf van Amerika... idioot.
– Het leger doodt vier mensen bij een aanval op een vermeende drugsboot in de Caribische Zee. Er zijn zeker 227 mensen gedood bij dergelijke aanvallen sinds vorig jaar. Bewijs voor drugshandel is in geen enkel geval geleverd.
– Volgens twee Iraanse bronnen heeft CIA-directeur John Ratcliffe Rusland gevraagd Iran onder druk te zetten om de Straat van Hormuz te heropenen.
Onder druk gezet? Zoiets als "wij leveren minder steun aan Oekraïne als jullie Iran intomen"?
– De VS weigeren zich aan te sluiten bij een oproep van ruim vijftig VN-leden die Rusland aansporen zijn agressie tegen Oekraïne te staken en zijn aanvallen op burgers te beëindigen.
Dan hebben ze een kans om nog een oorlog te stoppen, doen ze het niet.
– De inspecteur-generaal van Binnenlandse Veiligheid stelt vast dat een FEMA-team tijdens de hulpverlening na orkaan Milton elf huizen met Trump-borden oversloeg om ‘veiligheidsredenen’ en veroordeelt dit.
Maar steun aan Democratische staten achterhouden is dan wel OK.
– Boeren die Trump in 2024 massaal steunen, zeggen dat zijn handelsoorlog en de oorlog met Iran de landbouwsector in de zwaarste financiële crisis sinds de jaren 80 storten. Hogere brandstof-, kunstmest- en andere kosten drukken zwaar op hun inkomen.
Dan moeten die boeren maar gaan stemmen voor de mid-terms.
– Na de naamswijziging naar Trump kelderden de ticketinkomsten van het Kennedy Center met $100 miljoen, blijkt uit documenten die The Washington Post inzag. Dat staat haaks op de publieke claims van de leiding dat de financiële situatie juist verbeterde.
– Twee ongevaccineerde mensen in Pennsylvania overlijden aan mazelen, voor het eerst in 35 jaar. Gouverneur Josh Shapiro verwijt gezondsheidsminister Kennedy verwarrende en schadelijke vaccinatieboodschappen.
– Voor het eerst in ruim twintig jaar heeft een meerderheid van de Zuid-Koreanen een ongunstige mening over de VS, meldt Pew Research Center.
Tja, zoete broodjes bakken met maatje Kim heeft dit tot gevolg.
– China waarschuwt dat het vergeldingsmaatregelen neemt als de VS Chinese bedrijven treft met nieuwe sancties tegen Iran. Beijing zegt dat de sancties de spanningen verhogen en de wereldeconomie verstoren.
– Het consumentenvertrouwen in de VS daalt in augustus van 90,2 naar 89,4, terwijl hoge benzineprijzen en aanhoudende inflatie zorgen voor meer zorgen over de economie. Vooral de verwachtingen voor de komende maanden verslechteren.
– CEO Chris Power van de door Trump Jr.-gesteunde defensiestart-up Hadrian doneert bijna $450.000 aan Republikeinse organisaties, enkele maanden nadat het bedrijf een overheidscontract van $900 miljoen kreeg.
Kleine prijs voor dit contract.
Bye, Maurice
https://on4bam.com
Gebruikersavatar
devilkin
Administrator
Administrator
Berichten: 7539
Lid geworden op: 17 mei 2006, 20:10
Uitgedeelde bedankjes: 1174 keer
Bedankt: 759 keer
Recent bedankt: 3 keer
Provider
Te Koop forum

Kennedy Center finances deteriorated sharply after Trump name change
https://wapo.st/4wTYVMt

Gift artikel
Telenet All-Internet -- using CV8560E & OPNsense on PCEngines APU2E4
Hey Telecom & Mobile Vikings -- Using Samsung S25 Ultra
stefan1234
Premium Member
Premium Member
Berichten: 531
Lid geworden op: 05 sep 2019, 14:15
Uitgedeelde bedankjes: 32 keer
Bedankt: 39 keer

devilkin schreef: 3 dagen geleden https://wapo.st/4gQOTqL

Na de Golf van Amerika het Meer van Amerika.
Zot, zotter zotst.
Hoe zou het nog met de Epstein files zijn?
Epstein-zaak was een hedendaagse heksenjacht.

Dat Trump het aangewakkerd heeft en er nadien zelf gedeeltelijk de controle over verloren is (al is dat waarschijnlijk ook meer een wensdroom van links, liberals en mainstream rechts dan een realiteit, je kan niet onderschatten hoe sterk het charisme van de leider is voor de domkloten die er onironisch fan van zijn omdat ze oprecht geloven dat hij ook maar iets zou verbeteren) is best wel grappig. Maar het verandert niets aan het feit dat referenties naar de Epstein files in 99% van de gevallen enkel dienen om te signaleren dat men mee is met de hive mind consensus, i.c. dat we met "Epstein *boom mike drop*" dit keer de juiste narratieve strategie geïdentificeerd hebben waarmee we het Trump-spook definitief gaan uitdrijven.
Gebruikersavatar
on4bam
Moderator
Moderator
Berichten: 7985
Lid geworden op: 05 mei 2006, 16:05
Locatie: 127.0.0.1 of elders
Uitgedeelde bedankjes: 351 keer
Bedankt: 730 keer
Recent bedankt: 6 keer
Provider

https://reportersonline.nl/trump-dag-58 ... se-terreu/

– Het Witte Huis plaatst een afbeelding op Twitter van een (Amerikaanse) adelaar die een (Canadese) gans in de klauwen heeft, met de tekst ‘Trump is ending Canada’s free ride’. De afbeelding komt echter uit een video waarin de gans uiteindelijk wint.
Net als de goedkopere medicijnen. Het hele plaatje zal de Maga aanhang worst wezen.
– Gewapende, gemaskerde federale agenten betreden grond van de Tohono O’odham Nation om aannemers te begeleiden bij bodemonderzoek voor een nieuwe grensmuur. De stam zegt dat daarvoor geen toestemming is gegeven en noemt de aanwezigheid illegaal.
Zo zie je maar, niets dan last met migranten.
– Trump tekent een plan om de import van mager rundvlees 90 dagen flink te verhogen en zo de prijs van gehakt te verlagen. Amerikaanse veehouders en Republikeinse politici zijn fel tegen, omdat het de binnenlandse rundveesector schaadt.
America first! :roll:
– Voormalige leiders van het Nationaal Archief roepen een federaal hof op om de poging van de Trump-regering om de Presidential Records Act te negeren af te wijzen. Die wet verplicht presidenten om alle officiële documenten uit hun ambtstermijn te bewaren.
Het niet bewaren maakt toekomstige rechtszaken natuurlijk moeilijker.
– Een federale rechter blokkeert het plan van de Trump-regering om de financiering voor organisaties die woningdiscriminatie bestrijden ingrijpend te veranderen, omdat niet goed wordt uitgelegd waarom de bestaande regels anders moeten.
– Een federale rechter weigert het verzoek van Justitie om de veroordeling van Steve Bannon wegens minachting van het Congres te schrappen. Volgens rechter Nichols leggen de aanklagers onvoldoende uit waarom zij de zaak willen laten vallen.
"Niet goed uitleggen"... ofwel, geen valabele argumenten.
– Iran valt een olietanker uit Koeweit aan in de Straat van Hormuz terwijl die onder Amerikaanse begeleiding vaart, waarna de tanker in brand vliegt. Volgens eerste berichten gebruikt Iran daarbij onderwaterdrones.
Was de militaire capaciteit van Iran al niet een aantal keer vernietigd?
– De nieuwe coating van de Lincoln Memorial Reflecting Pool laat opnieuw los, nadat de renovatie van $14,7 miljoen eerder al met problemen kampte.
Dezelfde aannemer, dezelfde incompetentie.
– Een federale rechter blokkeert de uitlevering van een ICE-agent uit Texas aan Minnesota, waar hij wordt aangeklaagd voor het neerschieten van een Venezolaanse man, waar hij over loog. Daardoor kan de agent mogelijk uit de gevangenis worden vrijgelaten.
Geen verantwoording afleggen dus.
– Door de handelsoorlog met Canada dreigt toiletpapier in de VS duurder te worden: Canada gaat vanaf 8 september 25–50% heffen op Amerikaanse papierproducten. De VS importeerde in 2024 voor $328 miljoen aan toiletpapier uit Canada.
Amerikanen zullen in de sh!t zitten dus.
– Een federale rechter blokkeert opnieuw de Texaanse dragshowwet omdat die in strijd is met het Eerste Amendement. Hij wijst erop dat zelfs Dolly Partons uiterlijk en kleding als ‘seksueel’ kunnen worden aangemerkt onder de Texaanse wet.
:-D
– Een federale rechter in Californië oordeelt dat de Trump-regering de lonen van arbeidsmigranten illegaal verlaagt. De rechter verklaart de verlaging van de H-2A-lonen met $5 tot $7 per uur onwettig.
Als je ze kan uitbuiten zijn ze welkom.
Bye, Maurice
https://on4bam.com
Gebruikersavatar
heist_175
Moderator
Moderator
Berichten: 17573
Lid geworden op: 07 okt 2010, 09:35
Locatie: Kempen
Uitgedeelde bedankjes: 531 keer
Bedankt: 1273 keer
Recent bedankt: 1 keer

stefan1234 schreef: 2 dagen geleden Epstein-zaak was een hedendaagse heksenjacht.
Eerder een gigantische doofpotoperatie.
En niet per sé of in de eerste plaats door Trump.
Als je ziet welke straffen die pervert (Epstein dus, niet Donald) kreeg voor welk soort misdaden? Daar schort wel iets :).

Cofnas maakt zich druk over de magere CV van een prof, maar over Epstein verscheen er voor de zelfmoord weinig.
Als je vandaag over een heksenjacht wil spreken, zijn er wel andere - en betere - voorbeelden.

Terug naar Trump :).
Hoe is het nog met de inflatie in de US?
En de oorlog in Iran, Congo/Rwanda, N-Korea, Gaza-genocide, ...?
Oeps.
Emile51
Pro Member
Pro Member
Berichten: 324
Lid geworden op: 27 dec 2019, 13:06
Uitgedeelde bedankjes: 408 keer
Bedankt: 21 keer
Provider

on4bam schreef: 1 week geleden 1. Moderator zijn wil niet zeggen dat ik niet als user kan posten. Ik hoef enkel neutraal te zijn bij het modereren, vind je dat ik dat niet doe dan mag je altijd de meldknop gebruiken.
Gezien het feit dat je moderator in je "titel" vermeldt kunnen de lezers hier veronderstellen dat je niet enkel als user post.
2. Bashen? Klopt er iets niet van de feiten? Ik vroeg dat al eerder maar kreeg daar geen antwoord op.
Ongeacht of ja dan neen de beweerde feiten kloppen blijft wel het feit dat je T. bijna dagelijks basht (en ik ben zeker geen aanhanger van T.) maar is dat wel nodig hier? Of is dit voor jou een dagelijks tijdverdrijf? Ik verneem van andere UB'ers (collega's) dat je wel al enige tijd ferm begint door te zagen. Al te lang gepensioneerd misschien?
3 Je kan perfect het subforum "Maatschappelijke uitdagingen..." verbergen zodat je het niet hoeft te lezen. Je kan mij ook als "vijand" zetten zodat je mijn posts niet meer ziet.
Ik neem jouw raad ter harte en verberg dit subforum. Verder blijf ik jouw posts die ter zake doen wel verder opvolgen.
Gebruikersavatar
Dizzy
Elite Poster
Elite Poster
Berichten: 14496
Lid geworden op: 06 dec 2009, 13:28
Locatie: Hier ter plaatse
Uitgedeelde bedankjes: 712 keer
Bedankt: 793 keer
Recent bedankt: 4 keer
Provider
Te Koop forum

De "titel" moderator verschijnt bij elke moderator AUTOMATISCH, wat dus niet betekent dat elke post als moderator gebeurt, dat zal een erg kleine minderheid zijn. Moderator zien als titel is best grappig want het is gewoon een hondenjob die men ook nog eens vrijwillig doet.

Onze oranje vriend wordt wereldwijd dagelijks "gebashed" en ook buiten dit topic valt hij op oa in grapje van de dag. Hij is dan ook voor veel mensen en op veel plaatsen de verpersoonlijking van de wandelende grap. Alleen zijn de gevolgen van zijn figuur zelden positief. Logisch dus dat er veel negatieve commotie rond zijn persoon is. Ik ken ook weinig criminele pedo's die wel veel positieve feedback krijgen.

Optie 3 is inderdaad voor sommigen de beste optie. Interesseert het u niet, lees het dan niet, klaar. Laat anderen zelf beslissen wat zij doen.
Wil je iemand kwaad maken, vertel hem dan leugens. Wil je iemand razend maken, vertel hem dan de waarheid.
Plaats reactie

Terug naar “Maatschappelijke uitdagingen / discussies (niet technisch)”