[Prijspeiling] [Interessepeiling] Babyspullen

Iets te koop? Naar iets op zoek? Aparte regels gelden in dit forum (zie sticky).
Forumregels
Raadpleeg hier de specifieke forum regels.
Verkoop kan enkel door gevalideerde kopers of verkopers
Kopen en verkopen is op eigen risico, Userbase.be kan geen enkele verantwoordelijkheid nemen in geval van fraude. Wees altijd waakzaam, in het bijzonder als het te mooi lijkt om waar te zijn!
Plaats reactie
joskedejos
Member
Member
Berichten: 77
Lid geworden op: 26 apr 2010, 11:17
Uitgedeelde bedankjes: 6 keer
Bedankt: 1 keer
Te Koop forum

Ik ben bezig met een grote opruim en vroeg me af of er op Userbase een publiek is voor babygerief.
Concreet gaat het over een park, bedje, stoomkokers, sterilisator, relax, eetstoel, weegschaal, ... Ik moet het nog even uitzoeken wat het allemaal is, maar alvorens volledige post te maken wou ik even weten of hier animo voor is.
liegebeestig
Elite Poster
Elite Poster
Berichten: 2502
Lid geworden op: 01 jun 2006, 15:16
Uitgedeelde bedankjes: 47 keer
Bedankt: 87 keer
Recent bedankt: 2 keer
Provider

Heb je toevallig iets van aeromoov of vooral aerosleep? Dat zijn matrasjes of lakens. Ik zoek 60x110 formaat.
joskedejos
Member
Member
Berichten: 77
Lid geworden op: 26 apr 2010, 11:17
Uitgedeelde bedankjes: 6 keer
Bedankt: 1 keer
Te Koop forum

Ik heb hier nog een matras van, met bescherming en 2 lakentjes, maar zou deze misschien wel samen met het bedje als geheel willen verkopen. Ik heb het bed nu op 2dehands staan. Moest daar geen animo op zijn kom ik bij je terug!
Plaats reactie

Terug naar “Te koop / Gezocht”