Ik heb nieuw speelgoed!

Onderwerpen die nergens anders thuis horen en toch eerder technisch van aard zijn? Post ze hier!
Plaats reactie
Paddestoel
Member
Member
Berichten: 87
Lid geworden op: 05 sep 2024, 22:33
Uitgedeelde bedankjes: 22 keer
Bedankt: 8 keer

Gebruikersavatar
jutuiz
Elite Poster
Elite Poster
Berichten: 829
Lid geworden op: 23 okt 2016, 15:26
Locatie: West-Vlaanderen
Uitgedeelde bedankjes: 227 keer
Bedankt: 64 keer
Recent bedankt: 1 keer

Ik heb me deze week ON1 Photo Raw aangeschaft.
Fotosoftware zonder abonnementskost, het is een zeldzaam iets geworden.

Nu Lightroom Classic - dat op zich fantastisch is - naar bijna 25 euro per maand aan het gaan was, heb ik terug tijd gemaakt om een alternatief te zoeken.
In 2023 was een poging met CaptureOne niet goed afgelopen. Maar zoals het nu aanlegt, denk dat ik met ON1 Photo Raw een blijver heb en dat ik Adobe met z'n prijzige model achter mij kan laten

Werkt vlot. Het is een kruising tussen Lightroom Classic en Photoshop. Zelfs de import van de volledige cataloog, met metadata, en edits is op 24u gepasseerd.
Wat met CaptureOne al het eerste grote issue was.
Gebruikersavatar
on4bam
Moderator
Moderator
Berichten: 6548
Lid geworden op: 05 mei 2006, 16:05
Locatie: 127.0.0.1 of elders
Uitgedeelde bedankjes: 309 keer
Bedankt: 639 keer
Recent bedankt: 7 keer
Provider

Paddestoel schreef: 3 weken geleden Voor bepaalde tijd:
https://www.gomibo.be/nl/samsung-galaxy-a56-5g-eu
Gisteren mijn bestelling binnengekregen (via bol) aan €365 voor de 256GB versie
Bye, Maurice
https://on4bam.com
Paddestoel
Member
Member
Berichten: 87
Lid geworden op: 05 sep 2024, 22:33
Uitgedeelde bedankjes: 22 keer
Bedankt: 8 keer

Ik heb genoeg aan 128GB nu, volgend jaar koop ik de S26 ultra 256 of 512GB omdat ik normaal gezien terug zal filmen op bepaald aantal plaatsen, ik zet het dan op youtube, ik amuseer me ermee maar een A56 is daar niet goed genoeg voor (ik heb ook wat zoom nodig).
Voor vele mensen zal die A56 een goed toestelletje zijn al zit ik nu met 1 klein probleempke die ik met de ultra modellen niet heb voorgehad; in de gallerij app, ik zie wel al mijn foto"s enzo maar als ik bv naar fb ofzo ga en vandaag foto wil uppen zie ik 2 foto's niet. Ook uit google video's, een bepaald filmpke wil die niet in mijn gallerij app downloaden, ervoor nooit meegemaakt met de ultra modellen. Ik heb de app al eens uitgezet en cache gewist maar dat helpt niet.
Gebruikersavatar
on4bam
Moderator
Moderator
Berichten: 6548
Lid geworden op: 05 mei 2006, 16:05
Locatie: 127.0.0.1 of elders
Uitgedeelde bedankjes: 309 keer
Bedankt: 639 keer
Recent bedankt: 7 keer
Provider

Ik koos voor de 256GB omdat ik tijdens vakanties mijn foto's van de DSLR van SD kaartje naar aparte directory zet en, indien de verbinding het toelaat, 's nachts laat syncen met de NAS thuis. Dezelfde werkwijze dan met de tablet waar ik dat ook deed, via de cardreader maak ik dan nog backup naar USBstick ook. Op mijn eerste tablet was dat gedoe omdat er nooit voldoende vrije ruimte was om SD kaartjes in 1 keer over te zetten.
Uiteindelijk voor de A56 gegaan omdat het prijsverschil met mijn eerste keuze (fairphone met e/OS) toch veel te groot was.
Bye, Maurice
https://on4bam.com
redman
Elite Poster
Elite Poster
Berichten: 1697
Lid geworden op: 26 okt 2005, 23:19
Uitgedeelde bedankjes: 69 keer
Bedankt: 97 keer
Provider

Mijn flexbar is aangekomen.
De software werkt zelfs met ubuntu/
Bijlagen
led3.jpg
Gebruikersavatar
cloink
Elite Poster
Elite Poster
Berichten: 3698
Lid geworden op: 29 okt 2007, 10:29
Twitter: cloink
Uitgedeelde bedankjes: 117 keer
Bedankt: 152 keer
Contacteer:
Provider
Te Koop forum

Hier een Dreame L40s in gebruik genomen na (niet zo héél strakke) aanbieding op Amazon Prime Day. Erg onder de indruk na een paar dagen!

Afbeelding
ooh. shiny.
Plaats reactie

Terug naar “Allerlei”