Pagina 1 van 1
VGA -> CINCH
Geplaatst: 10 jan 2006, 09:37
door flemish
hallo allemaal
heb een klein probleempje.
heb namelijk een laptop in de wagen en 3 schermpjes
nu 1 van de schermen is VGA
2 schermen zijn CINCH
nu is de vraag bestaat er een omzetting via een kabel van VGA naar cinch?
en waar zou ik dat kunnen vinden en gaat dit eventueel zwart wit beeld teweegbrengen ?
alvast bedankt voor de vele reacties
die er nog niet zijn
groetjes M. goris
Geplaatst: 10 jan 2006, 10:19
door weske
voor zover ik weet bestaat dat niet
je zult dan een 3d kaart moeten kopen die een svideo uitgang heeft of een composite uitgang.
grts
Geplaatst: 10 jan 2006, 10:19
door Phuncz
Nee, niet als stekkertje of verloopstukje. Om de simpele reden dat composite (gele cinch-stekker) niet gemaakt is voor de hoge resoluties wat VGA (D-SUB stekker) wel is. Er zijn ook opmerkelijk meer pinnekes bij een D-SUB dan een VGA.
Ik heb wel eens gelezen dat ge van enkele specifieke ATI-kaarten hun D-SUB naar S-Video of composite kon gaan, maar dat was dan met soldeerwerk, aangepaste drivers, etc.
Er bestaan waarschijnlijk wel dooskes voor die het signaal om kunnen zetten, maar vraag u dan af of ge voor die prijs geen scherm kunt kopen met composite-input.
Geplaatst: 10 jan 2006, 10:44
door Sensei Zeon
Geplaatst: 10 jan 2006, 11:01
door flemish
Phuncz schreef:Nee, niet als stekkertje of verloopstukje. Om de simpele reden dat composite (gele cinch-stekker) niet gemaakt is voor de hoge resoluties wat VGA (D-SUB stekker) wel is. Er zijn ook opmerkelijk meer pinnekes bij een D-SUB dan een VGA.
Ik heb wel eens gelezen dat ge van enkele specifieke ATI-kaarten hun D-SUB naar S-Video of composite kon gaan, maar dat was dan met soldeerwerk, aangepaste drivers, etc.
Er bestaan waarschijnlijk wel dooskes voor die het signaal om kunnen zetten, maar vraag u dan af of ge voor die prijs geen scherm kunt kopen met composite-input.
is bestaat er ook geen oplossing als ik van VGA naar scart ga en daarna naar cinch ?
schermen kan ik in ieder geval niet vervangen deze hangen momenteel al tegen het plafond van de wagen en zijn niet meer te vervangen.
en wil zo veel mogelijk extra kasjes die stroom verbruiken vermijden heb namelijk wel 12V dus moet altijd een omvormer gaan gebruiken
toch al bedankt voor deze reacties :-D
groetjes M.Goris
Geplaatst: 10 jan 2006, 11:06
door weske
de verbinding zal wel gaan maar ik betwijfel dat het zal werken .
Geplaatst: 10 jan 2006, 12:33
door gimic
flemish schreef:
is bestaat er ook geen oplossing als ik van VGA naar scart ga en daarna naar cinch ?
groetjes M.Goris
als je al van vga naar scart kan gaan dan ben je er want scart dat is composiet signaal. tenzij je natuurlijk s-video scart gebruikt.
Geplaatst: 12 jan 2006, 11:53
door flemish
ga eens proberen via scart te gaan.
allemaal bedankt voor jullie reacties
laat jullie wel weten of het gelukt is :-D
Geplaatst: 12 jan 2006, 13:36
door Dave
Als het niet lukt, kan je altijd een "Scan Converter" kopen, zoals bv. de Canopus SSC120EX external (zie link), die je 187 EUR + verzendingskosten kost in Duitsland.
Krijgt stroom via USB & heeft VGA ingang en RCA uitgang ...
<a href="
http://www.computeruniverse.net/info.as ... pm=b+DE</a>
Geplaatst: 12 jan 2006, 14:36
door Block
televiewer van trust, ik heb er nog eentje liggen denk ik
als je interesse hebt kijk ik wel eens op zolder.
http://www.trust.com/products/product.aspx?artnr=11672