Pagina 1 van 1

Belgacom lanceert Baby TV

Geplaatst: 15 okt 2005, 01:43
door Kochanie
<center>Afbeelding</center>

Belgacom heeft vrijdag Baby TV gelanceerd, de eerste zender speciaal voor kinderen tot drie jaar. De zender is vanaf vrijdag beschikbaar via Belgacom TV.

Baby TV zendt dag en nacht "pedagogisch verantwoorde" programma's uit op maat van de jongste kinderen. De zender is reclamevrij, vanaf vrijdag beschikbaar in het Frans en eind oktober ook in het Nederlands.

Overdag ligt de klemtoon op stimulerende ontwikkelingsprogramma's die het kind op een actieve manier doen kennismaken met nieuwe geluiden, vormen, kleuren, beelden, enz. 's Avonds en 's nachts wordt overgeschakeld op zachte, ontspannende muziek en rustgevende kleurenanimatie. De programma's worden in de loop van de dag meermaals herhaald.

Volgens Belgacom is 85% van de programma's eigen producties van Baby TV, die tot stand kwamen onder toezicht van specialisten.

De zender is een creatie van het in Londen gevestigde Baby Network Ltd. en werd met succes gelanceerd in Israël. Tegen eind 2005 zou de zender ook te zien moeten zijn in Groot-Brittannië, Nederland, Zwitserland en Frankrijk. In België is Baby TV opgenomen in het pakket Classic+.

Bron: HLN

Geplaatst: 15 okt 2005, 02:15
door Ken
Leuk voor de kids :)

Geplaatst: 15 okt 2005, 03:44
door Ofloo
eindelijk een nuttige zender als die maar nu geen constante herhalingen uitzend is het goed. anders is dat gewoon om gek van te worden als ouder dan toch

Re: Belgacom lanceert Baby TV

Geplaatst: 15 okt 2005, 08:16
door mm2
Kochanie schreef:'s Avonds en 's nachts wordt overgeschakeld op zachte, ontspannende muziek en rustgevende kleurenanimatie.
Met andere woorden: testbeeld met muziek bij :mrgreen:

Geplaatst: 15 okt 2005, 11:07
door NuKeM
Spijtig, kleine kinderen spelen in mijn ogen beter met wat blokken of vriendjes ipv ze een groot deel van de dag voor de buis te zetten.

Geplaatst: 15 okt 2005, 13:22
door Kemblin
je kan ze ook een klein deel v/d dag voor de buis zetten :-)

Geplaatst: 15 okt 2005, 14:30
door ubremoved_983
NuKeM schreef:Spijtig, kleine kinderen spelen in mijn ogen beter met wat blokken of vriendjes ipv ze een groot deel van de dag voor de buis te zetten.
LEGO !!!!!

Geplaatst: 15 okt 2005, 15:09
door Robbe
ditCh schreef:
NuKeM schreef:Spijtig, kleine kinderen spelen in mijn ogen beter met wat blokken of vriendjes ipv ze een groot deel van de dag voor de buis te zetten.
LEGO !!!!!
Gratis bij Baby TV voor ditCh, een boekje over Heimlich:wink:

'k Zou anders hun kribke wel uit legoblokskes bouwen :twisted:

Geplaatst: 15 okt 2005, 23:18
door kloon
als ik ne kleine zou hebben tussen de 0 en de 3 jaar zou ik die zeker al niet voor de tv zetten :?

Geplaatst: 15 okt 2005, 23:53
door Lukse
kloon schreef:als ik ne kleine zou hebben tussen de 0 en de 3 jaar zou ik die zeker al niet voor de tv zetten :?
Duh, direct voor de pc natuurlijk... :wink:

Geplaatst: 17 okt 2005, 12:14
door Ubremoved_2106
der is duplo voor babies

Geplaatst: 17 okt 2005, 15:57
door brooklyn
Fisher Price !!!

Geplaatst: 22 okt 2005, 21:24
door Block
Ze hebben net VTM aan hun gamma toegevoegd, maar om dat nu de naam Baby-tv te geven vind ik wel overdreven. Alhoewel :wink:

Geplaatst: 23 okt 2005, 17:16
door Ubremoved_2106
HAHAHAHAHA !!!

Geplaatst: 23 okt 2005, 22:54
door mm2
Persoonlijk denk ik dat baby's hun ouders meer nodig hebben dan Baby TV :| In de tijd keek ik naar De Fabeltjeskrant, Maya de bij, Wicki de viking, Calimero,... dat was allemaal gratis en voor niks en ik ben ook groot geworden hoor...