Pagina 1 van 1

Russische Spam-koning vermoord

Geplaatst: 26 jul 2005, 14:09
door Kochanie
Vardan Kushnir (35), het hoofd van 'American English Centre' in Moskou en de meest beruchte spammer van Rusland, is gisteren dood gevonden in zijn appartement. Volgens de eerste berichten gaat het om moord. Kushnir zou met verschillende slagen op het hoofd om het leven zijn gebracht.

Als hoofd (en eigenaar) van verschillende taalcentra in Rusland was Kushnir een alombekend figuur. Onder zijn leiding werden dagelijks miljoenen spam-mails verstuurd door zijn organisaties. In Rusland is spam tot op vandaag nog altijd niet bij wet verboden.

In het verleden werde de organisaties van Kushnir al verschillende keren aangevallen. Zo publiceerden misnoegde internetters de telefoonnummers van de taalcentra eender waar op het web om op die manier het telefoonverkeer naar de centra te laten escaleren. Maar ondanks de talrijke protestacties bleef Kushnir spam sturen. Volgens hem was e-mail simpelweg gemaakt om spam te sturen.

Of de moord op Kushnir ook daadwerkelijk iets te maken heeft met zijn spamactiviteiten is niet helemaal zeker. De Russizsche politie wil echter geen piste uitsluiten.

Bron: VUM

Geplaatst: 26 jul 2005, 15:02
door deej
[zwarte humor]

Nieuwe generatie Anti-spam tools ziet het leven 8)

[/zwarte humor]

Geplaatst: 26 jul 2005, 15:13
door Astralon
Deej_1977 schreef:[zwarte humor]

Nieuwe generatie Anti-spam tools ziet het leven 8)

[/zwarte humor]
[zwarte humor]
Hij stond waarschijnlijk op de black-list
[/zwarte humor]

Geplaatst: 26 jul 2005, 17:24
door cptKangaroo
Kushnir zou met verschillende slagen op het hoofd om het leven zijn gebracht.
Toch zelfmoord want zelf aan zijn voorraad Viagra gezeten?

Geplaatst: 26 jul 2005, 17:37
door t.r.i.n.
Krijg ik nu minder Spam in mijn mailbox :twisted: ?

Geplaatst: 26 jul 2005, 18:38
door Kartouch
De dader zou al bekend zijn ... cf een ander topic op userbase zou Bush de strijd aanbinden tegen piraterij. Blijkbaar in zijn typisch dodelijke stijl :-D

Geplaatst: 26 jul 2005, 19:05
door bke
Als ze dat nu eens met nog een paar "spam kings" zouden doen, krijgen de anderen mischien schrik en stoppen ze met het internet kapot te maken!

/me droomt ... :wink:

Geplaatst: 26 jul 2005, 20:15
door Ken
IPV homos en andere onschuldigen ZO (http://www.crazyshit.com/dc.php?type=5& ... 8&pg=index) te behandelen zouden ze beter die kutspammers eens pakken.

niet voor gevoelige kijkers ^

Geplaatst: 27 jul 2005, 09:47
door Styno
t.r.i.n. schreef:Krijg ik nu minder Spam in mijn mailbox :twisted: ?
Valt te zien, als ze naar iedereen in zijn adresboek een kaartje sturen begint het weer helemaal opnieuw....