Pagina 1 van 1

Orange vs 2019

Geplaatst: 25 maa 2026, 06:31
door LrnzpKiller
Hi,

Ik kan hier niet direct een definitief antwoord op vinden online of op userbase, dus alvast mijn excuses als ik het niet gezien heb

In 2019 hadden we Orange + TV (Love) tot we verhuisden naar een nieuwbouw, hier had orange GEEN zeg en gaven ze ons een "FlyBox" maar na x weken/maanden zijn we TERUG naar Telenet gegaan omdat Telenet de aansluiting gewoon NIET in orde wou brengen. Nu jaren later is het voor ons gewoon niet meer logisch om Telenet te gebruiken, al geswitcht naar 500/30mbps (ONE) van ONEUup en nu na de laatste verhoging lijkt dat we maar 5-10GB mobiel verbruiken.

Dus Orange lijkt de logische stap. Maar de enige vraag is... Is Orange TV nu effectief beter? De laatste TV-box die we hebben gehad is die in de onderstaande foto.
Terugkijk TV is een mooie extra, maar zeker niet belangrijk. Maar de TV-box die we 'vroeger' hadden was gewoon niet echt "sleek" en "smooth", dus gewoon niet echt het van het.

Ik hoop dat iemand mij kan helpen, aangezien TV toch wel belangrijk is.

Afbeelding

Re: Orange vs 2019

Geplaatst: 25 maa 2026, 06:58
door TheCeet
Da's de oude decoder.
In 2022 kwam deze tot leven:
https://www.androidtv-guide.com/pay-tv- ... e-belgium/

En eind 2025 is deze in de documentatie verschenen 'TV-box' benaming.
https://www.orange.be/nl/hulp/technisch ... g/tv/tvbox
https://www.androidtv-guide.com/pay-tv- ... iw5087orb/

Re: Orange vs 2019

Geplaatst: 25 maa 2026, 09:42
door neils1108
LrnzpKiller schreef: 4 maanden geleden Afbeelding
Amai, das lang geleden dat ik die bak nog eens heb gezien. Ik heb dat al lang buitengesmeten. Ondertussen al 2 jaar op VDSL. Maar omdat we toch het zapgevoel misten TVV genomen. Ik had die 70 kanalen voor 20 euro niet nodig. We keken meer VTM en VRT dan iets anders. Dus voor 10 euro best tevreden. Misschien eens naar kijken als je niet al die 70 kanelen gebruikt bij Orange.

Re: Orange vs 2019

Geplaatst: 25 maa 2026, 10:07
door cadsite
neils1108 schreef: 4 maanden geleden Misschien eens naar kijken als je niet al die 70 kanelen gebruikt bij Orange.
Afhankelijk van welke zenders je verkiest kan je ook kiezen voor base TV.
Kost even veel, maar biedt net wat andere zenders aan.

Re: Orange vs 2019

Geplaatst: 25 maa 2026, 15:45
door LrnzpKiller
TheCeet schreef: 4 maanden geleden Da's de oude decoder.
In 2022 kwam deze tot leven:
https://www.androidtv-guide.com/pay-tv- ... e-belgium/

En eind 2025 is deze in de documentatie verschenen 'TV-box' benaming.
https://www.orange.be/nl/hulp/technisch ... g/tv/tvbox
https://www.androidtv-guide.com/pay-tv- ... iw5087orb/
Ja dit had ik ook al gezien. De grote vraag voor we de stap durven zetten naar Orange is of de software op de nieuwe box beter is. Ik weet dat deze android draaien. Maar die oude box die we vroeger hadden was gewoon zo traag en buggy.

Spijtig genoeg zit ik nog met mensen die echt TV kijken thuis, en Proximus is geen optie met 100mbps max. De 500/50 van orange zou dus perfect zijn.

Re: Orange vs 2019

Geplaatst: 25 maa 2026, 15:57
door neils1108
Welke kanalen kijken ze? Op zich Orange Internet + TVV of Base TV (App) zou goedkoper uitkomen als je niet alle kanalen kijkt.

Re: Orange vs 2019

Geplaatst: 25 maa 2026, 16:44
door LrnzpKiller
@neils1108
Op zich van alles. Inclusief STAR channel wat ik dacht niet bij BASE zat. Op zich die 20 euro per maand is daarom niet het probleem. Ook omdat opnemen belangrijk is wegens variƫrende werkuren.

Re: Orange vs 2019

Geplaatst: 25 maa 2026, 19:19
door proximusboyke
ik ga nu niet te luid roepen . Maar sinds 08/2024 terug orange en laten we zeggen een 5 tal keer de stekker moeten uittrekken omdat hij vastliep in al dienen tijd. Terwijl de decoder die u toonde ik soms 3x per dag moest doen (zeker in de zomermaanden) ik vind wel hun nieuwe update met de programmas die je hebt opgenomen echt niet goed. Maarja da zal persoonlijk zijn zeker. Maar vind de interface maar niks.

Re: Orange vs 2019

Geplaatst: 25 maa 2026, 19:20
door phil48
Heeft Orange intussen op zijn boxen terugkijk tv, zoals o.m. bij Telenet tv ??

Re: Orange vs 2019

Geplaatst: 26 maa 2026, 13:20
door neils1108
@phil48 Terugkijk TV is sinds 2024 mogelijk. Maar alleen op de nieuwe TV BOX. https://community.orange.be/nl_NL/conve ... 00c4e88bad

Re: Orange vs 2019

Geplaatst: 27 maa 2026, 06:32
door LrnzpKiller
In ieder geval al bedankt voor de antwoorden tot nu toe.

Lijkt dat voor mij Orange TV geen probleem zou zijn. Maar ik heb nog 1 vraag... Is 60 dagen bewaartijd het maximum bij Orange TV? Of is er zoals Telenet in het begin van de TV-box had, een menu met extra opties tot een jaar?

Google zegt tot 1 jaar, maar vind het nergens echt terug.

Re: Orange vs 2019

Geplaatst: 27 maa 2026, 21:17
door proximusboyke
je kan de opname archiveren

Re: Orange vs 2019

Geplaatst: 22 apr 2026, 06:05
door LrnzpKiller
Hi,

Zal even een update schrijven als ik er dan toch ben.

TV:
Gisteren zijn ze Orange komen installeren. De TV box is nog de "oude" (m.a.w. niet deze https://www.androidtv-guide.com/pay-tv- ... iw5087orb/). MAAR wel 10x beter dan de oude doos die ik hierboven had gepost.

Terugkijken werkt, alleen dat bij VTM er naar VTM GO wordt herleid. De andere terugkijk programma's lijken direct van Orange te komen.
De TV box is nu niet de snelste, maar de oude Telenet TV-box was na alle updates NOG trager in veel omstandigheden... Daarnaast ook wel leuk dat dit een Android-TV box is..

Qua opnames kan er inderdaad bij (mogelijks een beperkt aantal (?)) opnames gekozen worden om ze in het "archief" te zetten. Dan worden deze dus 1 jaar opgeslagen i.p.v 2 maanden. Dus dat is mooi.

Internet:
50mbps maakt een mooi verschil t.o.v. 40mbps (ja... best triest maar ja.). Een 12 uur na installatie 1 downtime gehad (die na restart modem opgelost was), dus ga dit nog monitoren.

Ik vind daarnaast de directe toegang tot 192.168.0.1 ECHT een verbetering tegenover Mijn Telenet dat om de haverklap "in onderhoud" is.