Pagina 1 van 1
Energie.be
Geplaatst: 04 aug 2021, 08:26
door TheCeet
Blijkbaar nieuwe energieleverancier. Op eerste zicht wel met lage prijzen, vergeleken met 'Vlaamse energieleverancier' is Energie.be goedkoper.
Enkel variabele tarieven in het aanbod.
https://www.energie.be/nl/home
Productfiche augustus 2021:
https://energie.blob.core.windows.net/c ... e756f9.pdf
Toevallig iemand ervaring met deze?
Re: Energie.be
Geplaatst: 04 aug 2021, 08:37
door heist_175
Niets nieuws aan.
Oprichtingsakte:
http://www.ejustice.just.fgov.be/tsv_pd ... 304744.pdf
Een dochteronderneming van Luminus.
Stond een paar weken geleden ook in DeStandaard:
https://www.standaard.be/cnt/dmf20210620_97629207
Al tweede nieuwe leverancier uit stal Luminus ziet het licht
Voor de tweede keer in nog geen twee jaar tijd staat Luminus aan de wieg van een nieuwe energieleverancier. Na de lokale groenestroomverkoper Bolt ziet nu Energie.be het licht.
Luminus, na Engie Electrabel de op een na grootste Belgische energieleverancier, helpt voor de tweede keer in nog geen twee jaar tijd een nieuwe energieleverancier van de grond. Na Bolt in de zomer van 2019 is het de beurt aan Energie.be
Waarom ontstaan in de schoot van Luminus dan toch nieuwe energieleveranciers? Woordvoerder Nico De Bie verwijst naar een start-upiniatitief binnen het energiebedrijf dat de werknemers aanzet om met innovatieve voorstellen voor de dag te komen. ‘Als het voorstel wordt weerhouden, stelt Luminus de middelen ter beschikking om het verder uit te werken.
De initiatiefnemers van Energie.be zijn Tom Van Den Bosch en Bart Feyen. Van Den Bosch maakte ruim anderhalf jaar geleden de overstap van de energiepoot van de supermarktgroep Colruyt naar Luminus, terwijl Bart Feyen er tot drie jaar geleden aan de slag was.
Re: Energie.be
Geplaatst: 04 aug 2021, 10:11
door yaris
Ik heb bij colruyt nog gewerkt met Tom Van Den Bosch. Fijne mens.
Prijzen zijn niet de goedkoopste. Maar als je niet teveel moeite wil doen en toch goedkoop uit wil zijn is dit wel een goed alternatief.
Re: Energie.be
Geplaatst: 04 aug 2021, 10:24
door 9livesuni
Ik stap wellicht daar naar over als ik hier of daar minmum 50€ bonus krijg.
Re: Energie.be
Geplaatst: 04 feb 2025, 17:43
door TheCeet
Op zondagnamiddag ligt het verbruik in het algemeen lager en is er in de lente- en zomermaanden een piek in de productie van zonne-energie. Dit zorgt voor een overvloed aan goedkope groene energie die het elektriciteitsnet dreigt over te belasten. We willen je stimuleren op deze momenten te verbruiken. Daarom profiteer jij van maart en september op zondag van gratis elektriciteit tussen 12u en 16u. Let op, je betaalt wel nog steeds op netkosten, taksen en certificaten.
Algemene voorwaarden:
https://energie.blob.core.windows.net/c ... 234a06.pdf
Nu ik dit topic terug gevonden heb.
Wie klant wil worden kan onderstaande link gebruiken. Zo krijg ik 20€ (jijzelf krijgt helaas niets, maar als je klant bent kan je je eigen link ook delen zodat je ook geld kan krijgen)
Meer info:
https://www.energie.be/nl/ambassadeurs
Mocht iemand klant willen worden via deze link, alvast merci!
https://energie.be/nl/home?rf=dTDXjzQTaz
Re: Energie.be
Geplaatst: 04 feb 2025, 18:16
door danchrista
Al enkele jaren klant bij energie.be. Steeds correct en voordelig.