Pagina 1 van 1
Iedere Belg voor 20 euro per maand op het net
Geplaatst: 02 dec 2004, 12:05
door Spock
Vanvelthoven heeft plannen met het internet. Hij wil dat zo veel mogelijk landgenoten zo goedkoop mogelijk op het net kunnen.
Hij wil dat er een manier wordt gevonden om een goede en goedkope computer te bouwen die voor 20 euro per maand kan aangesloten worden op het internet.
Daar moet een team van netwerkbeheerders, computerbouwers en software-ontwikkelaars voor zorgen.
Bron: Belga, VRT
Geplaatst: 02 dec 2004, 13:58
door hologic
Onze vriend Vanvelthoven heeft misschien goede idëeen maar leeft volgens mij toch in Lala-land.
Maarja het zijn toch maar onze belastingscenten die ervoor worden gebruikt.
Hij wilt nu ook ook ID-kaarten invoeren voor beveiligde chat-sites op te zetten

Geplaatst: 02 dec 2004, 14:11
door Blue-Sky
De staatssecretaris voor informatisering van de staat, Peter Vanvelthoven heeft wel degelijk goede plannen, dat deze plannen inderdaad centen gaan kosten is duidelijk.
De vooruitgang kan men niet tegenwerken, dus
GO zo kan de dienstverlening alleen maar verbeteren en...komen plaatsen vacant voor onze afgestudeerden in de Informatica.
Dit kon je al op
het forum lezen 
Geplaatst: 02 dec 2004, 15:41
door che
ideaal aangezien ik normaal afstudeer half januari

Geplaatst: 02 dec 2004, 17:40
door The_Borg
Wat een zeveraar, typisch paarse beloften. Veel geblaat weinig boemboem. Dacht hij nu echt even dit projectje uit de grond te stampen? IK zie me al naar een chatroom surfen (enkel Belgische sites vallen dan onder de beschermde of wat???) en even mijn paspoort gebruiken om toegang te krijgen. Waar zijn ze met bezig??? Btw, om eerlijk te zijn, hoeveel doorsnee tieners zitten er nog in chatrooms? Op MSN ja, dat is een ware plaag, maar chatrooms, dat lijkt me enkel nog iets voor de geeks

.
Geplaatst: 02 dec 2004, 17:43
door Sub Zero
The_Borg schreef:...maar chatrooms, dat lijkt me enkel nog iets voor de geeks

.
Of voor de mensen die echt heel hopeloos zijn
