Pagina 1 van 1
IP changer & autodisconnect software???
Geplaatst: 08 okt 2004, 14:41
door Tae
Ik zou graag eens willen weten dat een autodisconnect programma en een IP changer mij kan beshermen tegen bedrijven zoals Riaa en andere instellingen die ons proberen te klissen
Wat is nu mijn bedoeling dat ik gebruik maak van een autodisconnect progie zodat ik in een hub (DC++) kan downloaden zonder dat iemand van mij kan uploaden dus besherm ik mij zowiezo al tegen die instellingen.
Natuurlijk word er in die hubs gezocht naar users zoals ik en gooien ze er u uit vanaf dat ze constateren dat ze worden gedisconnect.
Daar er 100 hubs zijn is het niet zo erg maar toch zou het niet kunnen dat ik met een programma zoals IP changer er toch kan binnengeraken in die hub waar ik ben gebanned?
thx
ps : als dit illigaal is dan mag van mij op deze thread een slotje op.
Re: IP changer & autodisconnect software???
Geplaatst: 08 okt 2004, 15:51
door ubremoved_539
Tae schreef:mij kan beshermen tegen bedrijven zoals Riaa en andere instellingen die ons proberen te klissen
Een plus een is toch twee he... of kan je niet tellen ?
Tae schreef:ps : als dit illigaal is dan mag van mij op deze thread een slotje op.
Re: IP changer & autodisconnect software???
Geplaatst: 08 okt 2004, 15:56
door trobbelke
Tae schreef:
ps : als dit illigaal is dan mag van mij op deze thread een slotje op.
als het niet illegaal is, kunnen 'ze' u niet klissen hé, dan is al dat gedoe niet nodig. Bijgevolg weet ge zelf wel of het illegaal is of niet.
Geplaatst: 08 okt 2004, 15:59
door Tae
Een plus een is toch twee he... of kan je niet tellen ?
Ik snap uw logica niet ze

verklaar u duidelijk

Geplaatst: 08 okt 2004, 16:03
door Tae
Je weet ook wel dat je niet in DC++ hubs komt zonder dat je files shared meestal moet je 10GB sharen films, muziek, games, etc.
Dus dan ben je al illegaal bezig of niet nu om ze te slim af te zijn d8 ik , ik ga gebruik maken van deze twee programmas om me toch beter te beschermen.
Er zijn nog manieren hoor zoals de hub verlaten en gewoon verder te downloaden maar meestal stopt de download dan en moet je terug opnieuw op zoek gaan

Geplaatst: 08 okt 2004, 16:46
door Blue-Sky
@Tae,
Ik snap jullie logica niet, je verteld publiek (op een forum) dat je illegaal bezig bent en dan nadien komen klagen als je vroeg of laat tegen de lamp loopt ?
Dus ik zou zeggen,
opgelet wie weet wat daar nog van komt?
Blue-Sky schreef:Voorlopig focust de IFPI, waarin onder meer EMI, Warner Music en Universal Music vertegenwoordigd zijn, zich op de verspreiders van muziek, en nog niet de downloaders. Of dit in de toekomst wél gaat gebeuren is nog niet bekend.
Geplaatst: 08 okt 2004, 17:00
door Sasuke
@Tae,
Mensen die nog niet eens de moeite willen doen om zelf te sharen (omwille van het risico niet durven nemen, snelheid, limiet, whatever) en dan nog komen vragen hoe ze dat nog eens extra kunnen omzeilen ... en zich dan nog afvragen of het illegaal is ... komaan hé
Grtz,
Sasukz
Geplaatst: 08 okt 2004, 18:23
door Akira
echte mannen doen het zonder beveiliging

Geplaatst: 08 okt 2004, 18:56
door Tae
ach ja ik zie dat jullie er niet zo met bezig zijn

dus laat maar sluit deze topic maar
Ik trek mijn plan wel
