Pagina 1 van 1

tijdelijke internetverbinding voor webcast

Geplaatst: 29 okt 2019, 17:12
door R2D2
Ik ben op zoek naar een oplossing voor tijdelijke internetverbinding (2 dagen) voor een webcast. We hebben dus een alternatief nodig waarbij we een stabiele en betrouwbare upload van minimaal 10 Mbps.
De aanwezig internettoegang voldoet niet en Proximus kan de lijn niet verbeteren.

We denken aan 4G modem maar omdat er ook 200 aanwezigen gaan zijn en het ook nog eens in het centrum van Brussel is, willen we het risico uitsluiten dat de 4G het soms niet gaat trekken. We hebben dus een redundante oplossing nodig.

Wie heeft goede ervaringen met een aanbieder of technologie ?

Re: tijdelijke internetverbinding voor webcast

Geplaatst: 29 okt 2019, 17:29
door marzman
200 aanwezigen lijkt me in het centrum van brussel niet zo veel? Kun je het niet vantevoren een keer testen op 4G op een gelijk moment?

Re: tijdelijke internetverbinding voor webcast

Geplaatst: 29 okt 2019, 17:52
door raf1
200 smartphones op dezelfde mast en je haalt nooit 10 Mbps upload via 4G.
Kijk eens naar de abominabele LiveU-verbindingen die de VRT gebruikt: 3 simkaarten combineren 4G-capaciteit van 3 operatoren, de videostream wordt gecomprimeerd in HEVC en het werkt nog niet!
Bijvoorbeeld, André Vermeulen voor Het Journaal in Barcelona, pixels en haperingen à volonté vanaf tijdscode 2:15: https://www.vrt.be/vrtnu/a-z/het-journa ... u-20191018

Re: tijdelijke internetverbinding voor webcast

Geplaatst: 29 okt 2019, 18:57
door MClaeys
Gebouw in de buurt met deftige lijn en wifi bridge?