Pagina 1 van 2

Gratis analoge tv bij elk internet abonnement?

Geplaatst: 10 maa 2015, 18:11
door Heronic
De telemarketeer blijft er elk gesprek prat op gaan dat analoge tv gratis is wanneer je internet klant bent.
De uitleg :

"Dan gaat de filter eraf om het internet zijn vrijheid te geven en zo kan je ook terug alle analoge zenders bekijken."
Enkel free to air?
"Nee alle zenders die nog analoog beschikbaar zijn."
En dus zonder kabelabonnement te moeten betalen?
"Jawel mijnheer."

Kan iemand dat eens bevestigen?
Zijn er goeie apps om inkomende gesprekken op te nemen?

Re: Gratis analoge tv bij elk internet abonnement?

Geplaatst: 10 maa 2015, 18:24
door ExoduS
Klopt niet, de technieker zal een filter plaatsen die de frequentie van analoge tv blokkeerd

Re: Gratis analoge tv bij elk internet abonnement?

Geplaatst: 10 maa 2015, 18:44
door Tim.Bracquez
Klopt, er komt een filter op, je kan wel discovery,vijft4 en kazoom ofzo nog zien omdat die buiten de filter vallen. Eigenlijk ideaal met stievie omdat daar geen discovery op is :)

Re: Gratis analoge tv bij elk internet abonnement?

Geplaatst: 10 maa 2015, 18:49
door Lord Utopia
Hoe komt het eigenlijk dat dat buiten de filter valt? Ligt dat buiten de frequentie ofzo?

Re: Gratis analoge tv bij elk internet abonnement?

Geplaatst: 10 maa 2015, 20:17
door Heronic
2be en vier zouden er ook op zitten.

Re: Gratis analoge tv bij elk internet abonnement?

Geplaatst: 10 maa 2015, 22:08
door philippe_d
Lord Utopia schreef:Hoe komt het eigenlijk dat dat buiten de filter valt? Ligt dat buiten de frequentie ofzo?
Zo'n Telenet TOF filter is een "Bandpass Filter with Return Path" en laat de frequentiebanden 5 tot 65 MHz en 406 tot 446 MHz door. Dit zijn de frequenties die Telenet gebruikt voor data.

Maar zo'n filter kan een frequentieband zomaar niet "afkappen". De frequenties die "niet" doorgelaten worden, worden verzwakt, maar de frequenties, die het dichts bij deze databanden liggen, worden minder verzwakt.
  • Aan de onderkant dus frequenties dicht bij de 400 MHz (er zit bijvoorbeeld een mux op 394 met oa France 3 FTA)
    Aan de bovenkant de frequenties dicht bij de 446 MHz (vb mux op 474 MHz)
Vandaar dat er enkele analoge (en/of digitale) kanalen door de filter gaan (lees: minder verzwakt worden).
ExoduS schreef:Klopt niet, de technieker zal een filter plaatsen die de frequentie van analoge tv blokkeerd
kleine correctie: analoge en digitale tv blokkeert.
Heronic schreef:2be en vier zouden er ook op zitten.
Vier HD en vijf HD zitten op 490 MHz. Dat zal al nipt zijn (tenzij de filter 400 tot 500 MHz doorlaat ...)
bron: http://www.tv-digitaal.be/index.php?naa ... 0DTV%20Mux
Tim.Bracquez schreef:Klopt, er komt een filter op, je kan wel discovery,vijft4 en kazoom ofzo nog zien omdat die buiten de filter vallen. Eigenlijk ideaal met stievie omdat daar geen discovery op is :)
Discovery zou wel kunnen. Die zit (analoog) op H21 (= 463 MHz).
bron: http://zenders.be/
Heronic schreef:Zijn er goeie apps om inkomende gesprekken op te nemen?
@heronic
Jij hebt toch een FritzBox? Met één druk op de knop (Fritz!Fon) en het lopende gesprek wordt opgenomen (als voicemail). Zorg wel voor een USB stick als je opnames wil maken van lange gesprekken (vb helpdeks)

Re: Gratis analoge tv bij elk internet abonnement?

Geplaatst: 10 maa 2015, 22:30
door krisken
Philippe zijn uitleg klopt helemaal : bij enkel telefonie of enkel internet plaatsen ze een TOF : Telenet Only Filter (naam is nog van de tijd dat telefonie en internet van telenet was, en tv via de intercommunale).

Re: Gratis analoge tv bij elk internet abonnement?

Geplaatst: 10 maa 2015, 23:29
door Heronic
Aha ik wist niet dat HD kanalen via analoog, zonder decoder te ontvangen waren.

Het opnemen zal helaas met de gsm moeten want daar bellen ze op.

Als ik voor 49€ Business Internet 120 neem dan heb ik een datavolume waar ik kan mee leven, porteer ik m'n nummer naar ovh.
En volgens haar kan ik zomaar even "gratis" naar analoge tv blijven kijken.
Als ze mij dat kan beloven wil ik dat best eens overwegen.
Dat zou ik dan toch graag eens op mp3 hebben.

Re: Gratis analoge tv bij elk internet abonnement?

Geplaatst: 11 maa 2015, 00:57
door silencer
Lord Utopia schreef:Hoe komt het eigenlijk dat dat buiten de filter valt? Ligt dat buiten de frequentie ofzo?
ouder type filter

Re: Gratis analoge tv bij elk internet abonnement?

Geplaatst: 11 maa 2015, 03:39
door noblemo
Heronic schreef: Zijn er goeie apps om inkomende gesprekken op te nemen?
Ik gebruik de app Automatic Call Recorder / Gespreksopname van Appliqato, die neemt dan alle in- en uitgaande gesprekken op.

Re: Gratis analoge tv bij elk internet abonnement?

Geplaatst: 11 maa 2015, 06:20
door Joe de Mannen
En als je die opname dan hebt en je neemt zo'n abonnement waarna blijkt dat het dus niet zo is dat je analoog kan kijken. Wat ga je dan doen ? Telenet aanklagen ?
J.

[Afbeelding Post made via mobile device ]

Re: Gratis analoge tv bij elk internet abonnement?

Geplaatst: 11 maa 2015, 07:36
door Heronic
Aanklagen?
Dan kunnen ze op dag van installatie hun handeltje terug mee nemen en hoeven ze daar geen rekening voor te sturen.

Re: Gratis analoge tv bij elk internet abonnement?

Geplaatst: 11 maa 2015, 08:56
door ubremoved_539
Heronic schreef:De telemarketeer blijft er elk gesprek prat op gaan
Zolang hier geen melding van terug te vinden is op hun website zou ik dergelijke uitspraken met een stevig pak zout nemen.

Re: Gratis analoge tv bij elk internet abonnement?

Geplaatst: 11 maa 2015, 09:00
door philippe_d
Heronic schreef:Aha ik wist niet dat HD kanalen via analoog, zonder decoder te ontvangen waren.
HD kanalen zijn niet via analoog. Heb ik dat ergens beweerd??
Heronic schreef:Als ik voor 49€ Business Internet 120 neem dan heb ik een datavolume waar ik kan mee leven, porteer ik m'n nummer naar ovh. En volgens haar kan ik zomaar even "gratis" naar analoge tv blijven kijken.
Met de nadruk op "kan" (niet op "mag") en op "even" :)

Maar zoals reeds verschillende keren uitgelegd is dat niet correct.
  1. het heeft niets te maken met "analoog". Zolang Telenet geen filter plaats kan je TV kijken (analoog en digitaal), gezien er niets gefilterd wordt.
  2. als er een filter geplaatst wordt komen sommige zenders toch door (analoog, digitaal), afhankelijk van de frequentie.
  3. bij nieuwe installaties, waar een technieker aan te pas komt, zal de technieker een filter plaatsen indien je alleen internet neemt.
  4. bij bestaande installaties is de kans groot dat er (voorlopig) geen filter komt. De kost om zo'n filter te komen plaatsen (uren, admin, planning ...) zijn voor Telenet waarschijnlijk hoger dan het verlies aan "zwartkijkers".
Conclusie: de kans is dus groot dat je nog (een tijdje) TV kan kijken .. maar dat geeft je geen recht. De dag dat er toch een filter komt ben je TV kwijt.
Ga er dus niet van uit dat je voor 49€ recht hebt op Business Internet 120 + TV ...

Re: Gratis analoge tv bij elk internet abonnement?

Geplaatst: 11 maa 2015, 10:17
door Heronic
Ok dat is heel duidelijk.
Ik had het ivm de hd kanalen vast verkeerd begrepen omdat je refereerde naar hd kanalen die er nipt zouden kunnen door komen.

[Afbeelding Post made via mobile device ]

Re: Gratis analoge tv bij elk internet abonnement?

Geplaatst: 11 maa 2015, 10:47
door SpecialK
Ik dacht dat de recentere Telenet Only filters naast 5-65 Mhz ook alles boven de 400 MHz doorlaten. In bepaalde regio's (oa Limburg) zitten daar nog heel wat zenders in.

Re: Gratis analoge tv bij elk internet abonnement?

Geplaatst: 11 maa 2015, 11:28
door Tim.Bracquez
silencer schreef:
Lord Utopia schreef:Hoe komt het eigenlijk dat dat buiten de filter valt? Ligt dat buiten de frequentie ofzo?
ouder type filter
Filter hier is nieuwer type en nog maar 3 maand actief, en toch enkele zenders dat er door komen of het signaal is hier gewoon sterk.

Zenders (analoog) dat hier werken :
- Ketnet
- Disney channel
- Vijf
- Nat Geo
- Discovery
- Enja een hele hoop digitale kanalen die ik niet kan zien zonder box / kaart welke volgens de TV er ook door komen. EPG er van werkt wel!

Toch wel mooie aanvulling voor stievie, kijken wel geen TV :-)

Re: Gratis analoge tv bij elk internet abonnement?

Geplaatst: 11 maa 2015, 11:48
door fredo66
Wat die filter betreft, Telenet heeft hier eens een nieuwe kabel (appartementsblok) gelegd om eindelijk ook digitale tv te kunnen aanbieden aan de bewoners.
Ook al ben ik geen klant, ik liet hen wel binnen voor het (gratis) plaatsen van een nieuwe contactdoos. Op mijn buitenmuur zie ik duidelijk die stopfilter zitten.

In mijn geval werkt hij (helaas :-) uitstekend. Ik vind geen enkele zender op mijn TV, geen analoog, geen digitaal.

Re: Gratis analoge tv bij elk internet abonnement?

Geplaatst: 15 maa 2015, 08:22
door Sylvester
SpecialK schreef:Ik dacht dat de recentere Telenet Only filters naast 5-65 Mhz ook alles boven de 400 MHz doorlaten. In bepaalde regio's (oa Limburg) zitten daar nog heel wat zenders in.
Ja, klopt, alles boven de 390 Mhz wordt doorgelaten, inclusief een paar analoge kanalen zoals :
Nick, Kazoom, National Geographic, BBC 1 en 2, Ketnet, Vijf, Vitaya, Disney, enz...
Eigenlijk bijna de helft van de beschikbare analoge kanalen.

Maar waarschijnlijk gaan de analoge kanalen toch niet lang meer op de kabel zitten.

Re: Gratis analoge tv bij elk internet abonnement?

Geplaatst: 15 maa 2015, 10:39
door philippe_d
Volgens zenders.be zit er mijn regio maar één analoge zender > 390 MHz (Discovery Channel Vl. op 463.25 MHz
Alle andere zenders zitten tussen 133.25 MHz (2BE) en 280.25 MHz (Disney Channel Vl.)
Dus geen idee hoe je aan die lijst van analoge zenders geraakt ??

BBC1 en BBC2 zitten niet (meer) in het analoge aanbod?

Re: Gratis analoge tv bij elk internet abonnement?

Geplaatst: 15 maa 2015, 18:20
door Tomsworld
fredo66 schreef:Wat die filter betreft, Telenet heeft hier eens een nieuwe kabel (appartementsblok) gelegd om eindelijk ook digitale tv te kunnen aanbieden aan de bewoners.
Ook al ben ik geen klant, ik liet hen wel binnen voor het (gratis) plaatsen van een nieuwe contactdoos. Op mijn buitenmuur zie ik duidelijk die stopfilter zitten.

In mijn geval werkt hij (helaas :-) uitstekend. Ik vind geen enkele zender op mijn TV, geen analoog, geen digitaal.
Ik gok dat dat zelfs geen filter is gewoon een termineerstop, zie je vaker als je geen dienste heb, ene kant is dat een contact om netjes de coax af te sluiten, andere kant kunnen ze de dropkabel op zetten om niet te beschadigen, maar elektrisch is er dan niets verbonden.

Re: Gratis analoge tv bij elk internet abonnement?

Geplaatst: 15 maa 2015, 20:11
door fvhbrugge
Inderdaad, wie niets afneemt van Telenet die wordt gewoon met een tussenstukje in kunststof afgesloten van de kabel.

Om je aan te sluiten, moet telenet dan gewoon dat tussenstukje verwijderen en de kabel is weer verbonden.

Re: Gratis analoge tv bij elk internet abonnement?

Geplaatst: 16 maa 2015, 13:45
door Jack3770
Ik zou precies toch niet puur daarvoor een contract afsluiten. Het afsluiten van de analoge kabel komt stilaan eraan.
Daarom hebben ze die opsplitsing op je factuur al een tijd geleden weggelaten. Zodat het niet zo opvalt dat ze daar vroeger een kost op plakten en mensen dus niet massaal een prijsverlaging gaan eisen.

Re: Gratis analoge tv bij elk internet abonnement?

Geplaatst: 03 feb 2018, 17:40
door guy-pc
VRAAG: de goedkoopste oplossing om een minimumaantal televisiezenders te kunnen bekijken. We kijken eigenlijk weinig tv, alleen wat YouTube, maar stilaan zou het wel leuk kunnen zijn om een basisaanbod aan (vooral Belgische) zenders te kunnen bekijken, vooral dan voor onze kinderen, en op voorwaarde dat het niet te duur is. Ik heb vooral moeite met hoge abonnementskosten.

We hebben een nieuwbouw sinds 2010. Wat is de kans dat de truc van het topic ook bij ons zou kunnen werken: gewoon een coaxkabel in de NIU steken en dan maar proberen met een tv met DVB-C?

HUIDIGE INFRA: Telenet Basic (huidig maandelijks internetverbruik zo'n 50 GB), vaste telefonie bij OVH en Betamax-providers via Fritz!Box, 2 gsm's via Dommel. Zeer tevreden van deze huidige oplossing en voorlopig zeker geen hoger volume nodig!

UITWERKING:
Ik besef dat dit topic uit 2015 is...

Ik zit al een tijdje te zoeken (o.a. op UserBase) naar wat de goedkoopste oplossing kan zijn voor een minimumaantal televisiezenders, maar vind niet direct veel info.

Even dacht ik het hier gevonden te hebben via Test-Aankoop:
https://www.test-aankoop.be/hightech/tv ... -televisie

Maar een telefoontje later naar Telenet blijkt dat een analoog kabelabonnement 16 euro per maand kost, terwijl je via CI+ (bij Telenet "TV met een kaartje") een 75-tal digitale zenders hebt voor 0,90 euro extra per maand.

Maar ik vind 16 à 17 euro relatief (te) veel geld. Kan het goedkoper? En is deze oplossing enigszins "future-proof"?

Bedankt bij voorbaat voor jullie input.

Re: Gratis analoge tv bij elk internet abonnement?

Geplaatst: 03 feb 2018, 18:28
door boonpwnz
Guy-pc

Stievie premium iets voor jullie?

Dat is 10 euro per maand en heb je toch basiszenders waaronder ook natgeo en discovery channel.
https://stievie.be/

Re: Gratis analoge tv bij elk internet abonnement?

Geplaatst: 03 feb 2018, 22:11
door Steven7
guy-pc schreef:VRAAG: de goedkoopste oplossing om een minimumaantal televisiezenders te kunnen bekijken. We kijken eigenlijk weinig tv, alleen wat YouTube, maar stilaan zou het wel leuk kunnen zijn om een basisaanbod aan (vooral Belgische) zenders te kunnen bekijken, vooral dan voor onze kinderen, en op voorwaarde dat het niet te duur is. Ik heb vooral moeite met hoge abonnementskosten.

We hebben een nieuwbouw sinds 2010. Wat is de kans dat de truc van het topic ook bij ons zou kunnen werken: gewoon een coaxkabel in de NIU steken en dan maar proberen met een tv met DVB-C?

HUIDIGE INFRA: Telenet Basic (huidig maandelijks internetverbruik zo'n 50 GB), vaste telefonie bij OVH en Betamax-providers via Fritz!Box, 2 gsm's via Dommel. Zeer tevreden van deze huidige oplossing en voorlopig zeker geen hoger volume nodig!

UITWERKING:
Ik besef dat dit topic uit 2015 is...

Ik zit al een tijdje te zoeken (o.a. op UserBase) naar wat de goedkoopste oplossing kan zijn voor een minimumaantal televisiezenders, maar vind niet direct veel info.

Even dacht ik het hier gevonden te hebben via Test-Aankoop:
https://www.test-aankoop.be/hightech/tv ... -televisie

Maar een telefoontje later naar Telenet blijkt dat een analoog kabelabonnement 16 euro per maand kost, terwijl je via CI+ (bij Telenet "TV met een kaartje") een 75-tal digitale zenders hebt voor 0,90 euro extra per maand.

Maar ik vind 16 à 17 euro relatief (te) veel geld. Kan het goedkoper? En is deze oplossing enigszins "future-proof"?

Bedankt bij voorbaat voor jullie input.
Kabelabo is 16,9. CI+ heeft geen maandelijkse kost, maar eenmalige kost van 69 euro + 50 euro activatiekost.

Re: Gratis analoge tv bij elk internet abonnement?

Geplaatst: 03 feb 2018, 22:18
door philippe_d
guy-pc schreef:Wat is de kans dat de truc van het topic ook bij ons zou kunnen werken: gewoon een coaxkabel in de NIU steken en dan maar proberen met een tv met DVB-C?
Toch even de puntjes op de i zetten.
Deze topic beschrijft geen "truucje om gratis TV te kijken". De topic beschrijft alleen dat:
  • er bij "internet-only" klanten normaal een filter gestoken wordt, die de frequenties van de televisiezenders eruit filtert (verzwakt).
  • er sommige zenders niet gefiltert worden.
  • in sommige gevallen Telenet niet onmiddelijk een filter steekt.
Om een basisaanbod aan (vooral Belgische) zenders te kunnen bekijken moet je hiervoor betalen, en dat kost bij Telenet €16.90 per maand (exclusief decoder)
guy-pc schreef:Maar een telefoontje later naar Telenet blijkt dat een analoog kabelabonnement 16 euro per maand kost, terwijl je via CI+ (bij Telenet "TV met een kaartje") een 75-tal digitale zenders hebt voor 0,90 euro extra per maand.
Er bestaat bij Telenet geen verschil tussen analoog en digitaal. Televisie kost €16.90 per maand, of je nu naar de analoge zenders wil kijken, of naar de digitale via DVB-C maakt toch niets uit?
guy-pc schreef:Maar ik vind 16 à 17 euro relatief (te) veel geld. Kan het goedkoper? En is deze oplossing enigszins "future-proof"?
Het goedkoopste op de markt voor een Belgisch basisaanbod is waarschijnlijk "Antenne TV" van TV Vlaanderen?
Kostprijs: €9.95 per maand
Eenmalige kost:
  • - Indien je TV een DVB-T tuner heeft: 39€ voor een CI+ module met kaartje
    - Indien niet heb je een externe decoder nodig (99€ voor de decoder + CI+ module)
guy-pc schreef:Zeer tevreden van deze huidige oplossing en voorlopig zeker geen hoger volume nodig!
Telenet Basic (50/5) heeft een volume limiet van 150GB. Als je maar 50GB nodig hebt, dan ben je nog een tijdje gerust!

Re: Gratis analoge tv bij elk internet abonnement?

Geplaatst: 04 feb 2018, 09:03
door ddd
Welke zenders wil je juist?
Misschien is de free stievie al genoeg. Chromecast en klaar.

Re: Gratis analoge tv bij elk internet abonnement?

Geplaatst: 04 feb 2018, 11:20
door guy-pc
Steven7 schreef:Kabelabo is 16,9. CI+ heeft geen maandelijkse kost, maar eenmalige kost van 69 euro + 50 euro activatiekost.
Dus kost het 16,90 euro per maand, wat ik relatief (te) veel vind.
philippe_d schreef:Toch even de puntjes op de i zetten.
Deze topic beschrijft geen "truucje om gratis TV te kijken". De topic beschrijft alleen dat:

er bij "internet-only" klanten normaal een filter gestoken wordt, die de frequenties van de televisiezenders eruit filtert (verzwakt).
er sommige zenders niet gefiltert worden.
in sommige gevallen Telenet niet onmiddelijk een filter steekt.

Om een basisaanbod aan (vooral Belgische) zenders te kunnen bekijken moet je hiervoor betalen, en dat kost bij Telenet €16.90 per maand (exclusief decoder)
Zo had ik het ook begrepen, Philippe, maar ik had er maar gewoon de term "truc" op geplakt. Maar mijn vraag blijft: Wat is de kans dat "DIT" :-) ook bij ons zou kunnen werken: gewoon een coaxkabel in de NIU steken en dan maar proberen met een tv met DVB-C?

Ik ga alleszins ook eens kijken bij TV Vlaanderen voor Antenne TV.
ddd schreef:Welke zenders wil je juist?
Misschien is de free stievie al genoeg. Chromecast en klaar.
Alleen VRT ontbreekt hier nog.

Re: Gratis analoge tv bij elk internet abonnement?

Geplaatst: 04 feb 2018, 12:01
door ubremoved_539
guy-pc schreef:Dus kost het 16,90 euro per maand, wat ik relatief (te) veel vind.
Tja, dan moet je je tevreden stellen met een beperkt aanbod en heel wat beperkingen/gepruts.

Re: Gratis analoge tv bij elk internet abonnement?

Geplaatst: 04 feb 2018, 15:29
door wied
VRTNU en Stievie Free. Niks gepruts, en helemaal gratis :-D

Re: Gratis analoge tv bij elk internet abonnement?

Geplaatst: 04 feb 2018, 16:04
door ubremoved_539
Wat mij betreft is dat gepruts... ik wil m'n TV kunnen opzetten en kijken in HD.

Als jij graag in flut kwaliteit kijkt op een tablet... maar ik niet.

Re: Gratis analoge tv bij elk internet abonnement?

Geplaatst: 04 feb 2018, 16:15
door wied
dat is dan jouw mening... en erg kleinerend ook weer trouwens!
Een beetje respect voor andere meningen misstaat niet op een forum als dit...

Re: Gratis analoge tv bij elk internet abonnement?

Geplaatst: 04 feb 2018, 20:08
door guy-pc
r2504 schreef:Wat mij betreft is dat gepruts...
Ik begrijp waar je naartoe wil, maar zo heeft ieder zijn voorkeuren. Perfect te bekijken op een groot computerscherm! Voor mij geen enkel probleem!
wied schreef:VRTNU en Stievie Free. Niks gepruts, en helemaal gratis :-D
Dit wordt mijn oplossing: hartelijk bedankt allemaal om mij, zoals gewoonlijk, weer goed verder te helpen!

Re: Gratis analoge tv bij elk internet abonnement?

Geplaatst: 04 feb 2018, 20:40
door philippe_d
guy-pc schreef:Zo had ik het ook begrepen, Philippe, maar ik had er maar gewoon de term "truc" op geplakt. Maar mijn vraag blijft: Wat is de kans dat "DIT" :-) ook bij ons zou kunnen werken: gewoon een coaxkabel in de NIU steken en dan maar proberen met een tv met DVB-C?
Ik heb geen glazen bol :wink:
De kans is 50/50 dat het werkt, maar voor hoe lang kan je niet voorspellen.
En tegen de regels ...

Re: Gratis analoge tv bij elk internet abonnement?

Geplaatst: 04 feb 2018, 22:16
door ubremoved_539
wied schreef:dat is dan jouw mening... en erg kleinerend ook weer trouwens!
Dat is inderdaad mijn mening... staat er toch ook duidelijk bij ?

Waarom trouwens kleinerend... kwaliteit van VRTNU is gewoon flut kwaliteit, dat zijn nu éénmaal keiharde feiten. Beetje hyporcriet trouwens van langs de ene kant te zeuren waarom dingen niet allemaal in HD zijn en de gebruikte bitrates, en dan te kiezen voor een platform als VRTNU en Stievie (wat trouwens platformen zijn die in eerste instantie gericht zijn op mobiel/tablet gebruik).

Re: Gratis analoge tv bij elk internet abonnement?

Geplaatst: 04 feb 2018, 23:39
door kamiel
VRTnu en Stievie free geprust? Een heel eenvoudige kleine stille pc met ubuntu of iets gelijkaardigs op de ssd. Groot pc scherm/TV/Beamer eraan. Op het bureaublad een snelkoppeling naar pagina VRTnu en Stievie. Automatisch aanmelden instellen. Zoveel omslachtiger dan werken met decoders en zo is dat toch niet? Beeldkwaliteit is meer dan aanvaardbaar. Je kan live en uitgesteld kijken.

Re: Gratis analoge tv bij elk internet abonnement?

Geplaatst: 05 feb 2018, 09:05
door ubremoved_539
kamiel schreef:VRTnu en Stievie free geprust? Een heel eenvoudige kleine stille pc met ubuntu of iets gelijkaardigs op de ssd. Op het bureaublad een snelkoppeling naar pagina VRTnu en Stievie.
Nogmaals, dit is een persoonlijke opinie... maar voor de meeste mensen is dit "gepruts". Men wil gewoon z'n TV opzetten, kijken en zappen met de normale remote (en ja ook daar zijn weer oplossingen voor). Over verschillende opnames maken en het zenderaanbod spreek ik dan nog niet eens.
kamiel schreef:Beeldkwaliteit is meer dan aanvaardbaar.
Standaard SD kwaliteit... ieder z'n ding maar ik heb geen groot scherm om dan terug naar een resolutie te gaan kijken die men 50 jaar geleden ook al had.

Re: Gratis analoge tv bij elk internet abonnement?

Geplaatst: 05 feb 2018, 12:42
door wied
onbekend met het feit dat elke upscaling chip een HD beeld te zien geeft!?

Re: Gratis analoge tv bij elk internet abonnement?

Geplaatst: 05 feb 2018, 12:52
door ubremoved_539
En dan spreek jij over kleineren (in zou in eerste plaats stoppen met dergelijke comments te posten dan).

Hier ga ik dus echt niet meer op antwoorden :bang: