Pagina 1 van 1

Facebook is down, grapjes op Twitter

Geplaatst: 19 jun 2014, 10:25
door meon
Yep, Facebook is wereldwijd down. Tijd om d'er over bezig te zijn op dat andere sociale medium:
Twitter: https://twitter.com/laurensvdw/status/479535247743545344
Twitter: https://twitter.com/houbi/status/479537192713605121
Twitter: https://twitter.com/monkbent/status/479535178243530752
Twitter: https://twitter.com/kitkat_ph/status/479534499160539136
Twitter: https://twitter.com/inebenzine/status/479537054964285440
Twitter: https://twitter.com/Endimi/status/479535548567412737
Twitter: https://twitter.com/sam_debruyn/status/479537519160467456
Twitter: https://twitter.com/mbaeten/status/479535543727165441
Twitter: https://twitter.com/iOnAsJ/status/479534500779937792
Twitter: https://twitter.com/NozzleChief/status/479540410302619648

Re: Facebook is down, grapjes op Twitter

Geplaatst: 19 jun 2014, 10:31
door krisken
Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Re: Facebook is down, grapjes op Twitter

Geplaatst: 19 jun 2014, 10:33
door selder
Is al terug up ... Langste half uur ooit :) http://beta.facebook.com werkte nog wel

Re: Facebook is down, grapjes op Twitter

Geplaatst: 19 jun 2014, 10:41
door Opus
Wat is dat facebook gedoe eigenlijk ? Nog nooit van gehoord. Nieuwste rage ofzo alweer ??

Re: Facebook is down, grapjes op Twitter

Geplaatst: 19 jun 2014, 10:51
door ddd
Komt ervan als je "google" opzoekt in Google.. :-)

Re: Facebook is down, grapjes op Twitter

Geplaatst: 19 jun 2014, 11:00
door on4bam
Wat is google?

Re: Facebook is down, grapjes op Twitter

Geplaatst: 19 jun 2014, 11:06
door ddd
"Google" in google voor wie het nog niet kende: [youtube]OqxLmLUT-qc[/youtube]

Stuk uit The IT Crowd..

Re: Facebook is down, grapjes op Twitter

Geplaatst: 19 jun 2014, 11:11
door on4bam
ddd schreef:"Google" in google voor wie het nog niet kende
Daarom dat je beter startpage HTTPS gebruikt natuurlijk. :-D

Re: Facebook is down, grapjes op Twitter

Geplaatst: 19 jun 2014, 11:18
door krisken
ddd schreef:"Google" in google voor wie het nog niet kende: https://www.youtube.com/watch?v=OqxLmLUT-qc

Stuk uit The IT Crowd..
Ah the good old IT Crowd :)

Re: Facebook is down, grapjes op Twitter

Geplaatst: 19 jun 2014, 11:45
door ubremoved_2964
google into google en de oneindige recursie ;)

Re: Facebook is down, grapjes op Twitter

Geplaatst: 19 jun 2014, 11:49
door ubremoved_2964
lig er totaal niet van wakker dat dit een dag down gaat ....

Re: Facebook is down, grapjes op Twitter

Geplaatst: 19 jun 2014, 11:54
door AndRo555
ub4b schreef:FB is vrij dubbel ....

- had ooit 120 audiofiele buddies, ik zag alle hifi shows en alle peperdure sets passeren, maar ik kende maar enkele tientallen in 't echt
- heb ze er bijna allemaal afgegooid, dan bleven er nog een 20 tal vrienden over
- en dan werd ik admin in een FB groep met 2000 mensen die het mainstream niet meer geloven en zelf op zoek gaan via alternatieve media
- en ondertussen heb ik dus meer vrienden daarin ...

Maar die zijn totaal niet geïnteresseerd in audio; en de de audiofielen die kunnen niet tegen klokkenluider info ....

EIgenlijk zou ik FB in vakjes moeten delen:

- een profiel voor mijn echte vrienden en familie
- een profiel voor mijn audiofiele vrienden
- een profiel voor truthers

en dan bij elke post beslissen naar welke doelgroep dat mag gaan. Helaas is FB daarvoor niet gebouwd, en op die manier verlies ik dus vrienden omdat de posts niet compatible zijn voor elke doelgroep.

lig er totaal niet van wakker dat dit een dag down gaat ....
Dat is vrij exact wat google+ doet met hun kringen. Daar kan je je vrienden/volgers indelen in groepen/kringen en bepaalde items alleen met bepaalde groepen delen.

Google+ is zeker niet slecht, het mist alleen gebruikers.

Re: Facebook is down, grapjes op Twitter

Geplaatst: 19 jun 2014, 12:27
door ubremoved_539
AndRo555 schreef:Daar kan je je vrienden/volgers indelen in groepen/kringen en bepaalde items alleen met bepaalde groepen delen.
Als FB-loze persoon weet ik zelfs dat dat ook met FB kan.

Re: Facebook is down, grapjes op Twitter

Geplaatst: 20 jun 2014, 20:03
door Devilzown
Nog iemand problemen vandaag? Geraak er van geen kanten op.

Re: Facebook is down, grapjes op Twitter

Geplaatst: 20 jun 2014, 20:12
door conehead
gebruik dat al meer dan 2 jaar niet meer en nog geen seconde gemist ..

Re: Facebook is down, grapjes op Twitter

Geplaatst: 20 jun 2014, 21:52
door Jack Daniels
Hele tijd geleden las ik hier of daar een reactie van iemand dat zij via FB een aantal oude schoolkameraden weer had "ontmoet". 1 van die oude schoolkameraden bleek nota bene bij haar in het dorp/gemeente te wonen en dankzij FB had ze dat ontdekt. Mijn reactie was vrij nuchter: had je minder achter je computer gezeten en meer buiten gekomen, dan had je die oude schoolkennis die nu in uw gemeente woont vast en zeker veel vroeger ontmoet. Ik moet jullie geen tekening maken bij de negatieve reacties die mijn reactie teweeg heeft gebracht.
Ik blij erbij, voor al wat sociale media betreft en dus niet alleen FB: mensen weten wie de andere kant van de aardkloot woont, maar ze hebben geen flauw benul wie hun buren zijn.

Re: Facebook is down, grapjes op Twitter

Geplaatst: 20 jun 2014, 23:21
door bambipower
baseer je dat op eigen ervaring? Want mijn ervaring is anders. Mijn kinderen zitten in 2 sportclubs. Ben ploegverantwoordelijke van mijn oudste zoon zijn ploeg.. ga regelmatig naar evenementen. Werk in mijn omgeving als gezins en bejaardehulp aan huis. Zit regelmatig wel eens op facebook. Ik kijk minder tv dan ooit... ik kan toch niet dagelijks tot stukken in de nacht op straat ronddolen?

Re: Facebook is down, grapjes op Twitter

Geplaatst: 21 jun 2014, 13:23
door selder
Ik moet daar altijd eens op grinniken, mensen die commentaar hebben op Facebook, en om de één of andere reden hun account hebben afgesloten - en daar dan jaren later nog altijd op terugkomen :) "zie eens hoe cooler ik dan u ben, want ik heb geen Facebook" haha :)

Facebook is een product dat je moet leren gebruiken, zoals alles in het leven.
Als je een paar hyper-simpele basisregels in acht neemt, en als je er even bij stilstaat hoe Facebook werkt, dan is het een ongeziene bron van informatie voor allerlei onderwerpen/mensen die jij zelf kiest.
Als je zomaar lukraak overal links en rechts "liked" en mensen accepteert in je vriendenlijst, tsjah, dan wordt het onoverzichtelijk en geeft Facebook helemaal niet de informatie die jij wil. Maar in dat geval heb je zelf verloren, want het is een prachtig product.

Die basisregels zijn (maar zeker niet gelimiteerd tot) :
- voeg niet iedereen zomaar toe, of als je niet sterk genoeg in je schoenen staat om mensen te weigeren, werk tenminste met een restricted lijst. Mijn persoonlijke visie: ik voeg alleen mensen toe die ik in het echt ken, en waar ik in het echt een gesprek mee kan voeren. Mensen die ik op een fuif een gesprek van 10 minuten mee gevoerd had moeten niet per sé in m'n FB zitten...
- werk met lijstjes (close friends, "vrienden van café", "vrienden in het weekend", "familie" etc... En doe dat onmiddellijk nadat je iemand toegevoegd hebt.
- zorg dat je steeds en altijd bij alles wat je post je bewust bent van de privacy instellingen van je post/share/like
- vergeet de newsfeed, browse Facebook via je lijsten. Het algoritme achter de newsfeed s**** ballen.
- Vergeet de ticker niet, dat is een grote bron van informatie, informatie die niet per sé in je lijstjes of notifications zit.

facebook is heel leuk, maar je moet het gewoon kunnen gebruiken.

Re: Facebook is down, grapjes op Twitter

Geplaatst: 21 jun 2014, 17:10
door Teebee
Ik heb ook een facebook account, en als ik dan op het werk kom, blijkt dat er iemand niet komt opdagen/iets nodig hebben, en achteraf melden ze dan dat ze dat op facebook gemeld hadden. :nono: Ik lees dat rotding maybe 1x per week, maar sommigen denken dat ze zich ziek kunnen melden via een PM :bang:

Om nog maar te zwijgen van die mongolen (pardon my language) die zich ziek melden voor een week/weken/maanden, en dan vanalle prachtige foto's online gooien van spectaculaire activiteiten die ze uitvoeren ondertussen. Of melden dat ze bv. 47min geleden in de fitness waren :bang:

Maar zelfs ik weet dat je posts kunt maken naar bepaalde groepen zodat niet iedereen je berichten/foto's kan zien.